Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wowhead jest praktycznie tylko do itemków/questów/czasem przydatnych komentarzy do działania skilli. Ale większość wyjaśnień, jak działa mechanika gry, jak grać klasą, co robią poszczególne profesje, co oznaczają pojęcia itp. jest tylko na wowwiki (ba, często niektóre wyjaśnienia skilli na wowhead mają właśnie źródło w wiki). Patrz --> na wowhead nie znajdziesz wyjaśnienia threatu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 16:40, WąChU napisał:

Mam 12 lvl a na duele wyzywają mnie nawet postacie z 60 poziomem. Oczywiste jest, że
przegram ale czemu to służy? Czy za wygraną walkę są jakieś korzyści o których nie wiem?

Służysz im jako kukła treningowa, serio. W ten sposób niektórzy "high level" lubią testować krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skąd można ściągnąć trial WoW i TBC? Kiedyś widziałem te triale na oficjalnej stronie chyba. Ale nie znam adresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, gram dwiema postaciami, z tym że jedną już mniej, służy mi jedynie do ench i leath jednak nie wiem czy powiedzmy 20 lvl postać może swobodnie dojść do max tych umiejętności i robić np zbroje dla postaci 70 lvl czy również sama musi osiągnąć ten poziom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 13:14, protason napisał:

mam pytanie, gram dwiema postaciami, z tym że jedną już mniej, służy mi jedynie do ench
i leath jednak nie wiem czy powiedzmy 20 lvl postać może swobodnie dojść do max tych
umiejętności i robić np zbroje dla postaci 70 lvl czy również sama musi osiągnąć ten
poziom ?

Nie, wystarczy, że się wyszkolisz maksymalnie z tymi umiejętnościami.

EDIT: Ehh... znów mnie ktoś wyprzedził i się myliłem co do mojej wypowiedzi :(
I proszę nie komentować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 13:20, KaPe napisał:

Minimum 55lvl by mieć 300+ skilla.


widzę że nie jest łatwo ;)
dzięki za odp, gitarce też za chęci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 13:40, protason napisał:

> Minimum 55lvl by mieć 300+ skilla.

widzę że nie jest łatwo ;)
dzięki za odp, gitarce też za chęci :)


Nie jest łatwo? To jest banał :D Od 360 dobić do 375 to jest hardcore i masa kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, długo juz w WoW''a nie grałem i kumpel przesłał mi resurection na maila, ze niby moge przez 10 dni grac za darmo, teraz chce sie zalogowac i pojawia sie komunikat (patrz na ss''a)
Co to znaczy? moge jakos ten trial anulowac? Mam full konto ale niemam tbc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 15:42, Ardaren Ziom napisał:

Sorki zapomnialem ss''a


Wolne tłumaczenie: "Na twoim koncie jest uaktywniony Burning Crusade, ale komputer z którego grasz nie ma zainstalowanego TBC. Aby grać z tego komputera na tym koncie, musisz zainstalować the Burning Crusade. Dodatkowe informacje możesz znaleźć pod adresem:(...)"

Pod tamtym linkiem masz klienta TBC do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie aktywowalem zadnego TBC, nawet go niemam, moze on sie aktualizuje na te 10 dni od tamtego Ressurection? Da sie ten resurection trial jakos anulowac zebym mogl grac normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 16:06, Ardaren Ziom napisał:

Ale ja nie aktywowalem zadnego TBC, nawet go niemam, moze on sie aktualizuje na te 10
dni od tamtego Ressurection? Da sie ten resurection trial jakos anulowac zebym mogl grac
normalnie?


ja sie na tym nie znam ale może wystaczy wejść na strone głowna zalogować sie i powinno byc gdzieś tam

accacount type: i ble ble
ble ble
i wybrać poprostu wersje standardową( czyt. zaznaczyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś jak łatwo i szybko ( i oczywiście za darmo) można zrobic raidplaner/raidcalendar na stronie www???? próbowalem na phpRaider ale nie moge dojść co i jak plz help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się