Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.02.2008 o 13:12, Ecko09 napisał:

> > Skąd można ściągnąć trial WoW i TBC? Kiedyś widziałem te triale na oficjalnej
stronie
>
> > chyba. Ale nie znam adresu.
> http://teaser.wow-europe.com/

Tylko World of Warcraft. A trial the burning Crusade?

żeby pograć w trial TBC musisz mieć pełną wersje WoW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 20:25, hammerfall87 napisał:

Prezentuje mój 1 filmik pvp,popełniłem bład w nazwie serwera,więc prosze o wyrozumiałość.I
chiałbym poprosić o rzetelną krytyke.


http://pl.youtube.com/watch?v=iahFOwPr6_o


No nieźle, Horda zawsze górą. :)
W jakim programie to robisz? Windows Movie Maker czy jakimś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, jeśli mam postać w Ally to czy mogę w jakiś sposób przerzucić jej fundusze na postać w hordzie? Istnieje jakiś sposób? Zostawić w jakimś cheście czy cuś, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:29, mic02 napisał:

> Prezentuje mój 1 filmik pvp,popełniłem bład w nazwie serwera,więc prosze o wyrozumiałość.I

> chiałbym poprosić o rzetelną krytyke.
>
>
> http://pl.youtube.com/watch?v=iahFOwPr6_o

No nieźle, Horda zawsze górą. :)
W jakim programie to robisz? Windows Movie Maker czy jakimś innym?


W movie makerze najprościej .ale na 70 zrobie to bardziej profesjonalniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:35, squeglee napisał:

Ja mam takie pytanie, jeśli mam postać w Ally to czy mogę w jakiś sposób przerzucić jej
fundusze na postać w hordzie? Istnieje jakiś sposób? Zostawić w jakimś cheście czy cuś,
nie wiem.

Nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:
Czy mogę sobie ściągnąć WoW''a wersję trial i te 10 dni, a np. za miesiąc stworzyć nowe konto, kupić WoW''a i grać na nim w wersji full?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Wystawiasz jakiś przedmiot/śmieć altem Hordy za ilość złota, które potrzebujesz przetransportować na neutralnym AH (Gadz/BootyBay).
2) Dajesz złoto na wykup przedmiotu znajomemu w Ally.
3) On kupuje za Ciebie ten przedmiot, kasa leci na alta u Hordy (tylko zważ na 5% kosztów, jakie bierze AH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:54, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanie:
Czy mogę sobie ściągnąć WoW''a wersję trial i te 10 dni, a np. za miesiąc stworzyć nowe
konto, kupić WoW''a i grać na nim w wersji full?


Oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:55, hammerfall87 napisał:

Oczywiście

I to nie będzie wykroczenie? Bo chyba max. można mieć 4 konta trial i w tym jedno można przerobić na wersję full (poprzez zakup WoW''a) . Blizzard to na prawdę solidna firma. Znam ich wszystkie tytuły oprócz tego i chciałbym wypróbować World of Warcraft przed kupnem :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:35, squeglee napisał:

Ja mam takie pytanie, jeśli mam postać w Ally to czy mogę w jakiś sposób przerzucić jej
fundusze na postać w hordzie? Istnieje jakiś sposób? Zostawić w jakimś cheście czy cuś,
nie wiem.


Jest, ale ryzykowny. Nie wiem ile masz tej kasy, ale powiedzmy że to jest 20g. Kupujesz za to powiedzmy primal earth czy inne cudo w tej cenie (ważne żeby można było łatwo opylić). Idziesz do Auction house w Booty Bay albo Gadgetzanie, i wystawiasz to na aukcję, po symboliczny 1 copper. Potem przełączasz postacie, szybko idziesz do neutralnego auction house (jednego z tych co wymieniłem) i kupujesz. Potem idziesz do normalnego i opylasz. Warto mieć postacie w odpowiednych miejcach wcześniej, a jeszcze lepiej znaleźc kupca po stronie hordy :D To chyba jedyny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 19:39, Lukas1992 napisał:

> > > Skąd można ściągnąć trial WoW i TBC? Kiedyś widziałem te triale na oficjalnej

> stronie
> >
> > > chyba. Ale nie znam adresu.
> > http://teaser.wow-europe.com/
>
> Tylko World of Warcraft. A trial the burning Crusade?
żeby pograć w trial TBC musisz mieć pełną wersje WoW


aha, no trudno, przynajmniej pogram w trial samego WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ecko09, a może byśmy się spotkali w WoW''ie? Niedługo (za parę dni) ściągnę ze stronki Blizzarda i założę konto trial. Również chcę wypróbować to cudo w historii MMORPG :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zareklamuję mój serwer ;) Nie, nie wyskakujcie mi z modkami, nie chodzi mi o prywata :P Po prostu chciałem zaprosić na serwer Burning Legion ;) Można mnie tam znaleźć prawie codziennie, nick Delis ;) Jakbyś zdecydował się tu grać to wal śmiało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 22:32, Ero Sennin napisał:

No to zareklamuję mój serwer ;) Nie, nie wyskakujcie mi z modkami, nie chodzi mi o prywata
:P Po prostu chciałem zaprosić na serwer Burning Legion ;) Można mnie tam znaleźć prawie
codziennie, nick Delis ;) Jakbyś zdecydował się tu grać to wal śmiało ;]

No a kiedyś nie dostanę bana za to, że stworzyłem sobie konto, a za miesiąc stworzyłem nowe i upgradeowałem do full (z trail do full) ?
Co do tego serweru to czytałem, że dużo Polaków gra :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 22:32, Ero Sennin napisał:

No to zareklamuję mój serwer ;) Nie, nie wyskakujcie mi z modkami, nie chodzi mi o prywata
:P Po prostu chciałem zaprosić na serwer Burning Legion ;) Można mnie tam znaleźć prawie
codziennie, nick Delis ;) Jakbyś zdecydował się tu grać to wal śmiało ;]


W społeczności graczy WoWa Burning Legion to serwer pelen polaków- n00bów itd. czyli- nie warto grać. JA za to polecam Wildhammer EU- nieduża populacja i zaawansowane raidowanie (sporo gildii ostro tnie Illidana). Po stronie hordy jedna z najlepszych polskich gildi raidowych -Caer Morghen, alieny też coś tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 21:58, Kalejdoskop86 napisał:

> Oczywiście
I to nie będzie wykroczenie? Bo chyba max. można mieć 4 konta trial i w tym jedno można
przerobić na wersję full (poprzez zakup WoW''a) . Blizzard to na prawdę solidna firma.
Znam ich wszystkie tytuły oprócz tego i chciałbym wypróbować World of Warcraft przed
kupnem :) .


triali mozesz miec w nieskonczonosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Fajnie. Oczywiście trafiają się niedorozwinięte bachory typu Grzmocik* ale nie obrażaj wszystkich. Uznacie, że myślę stereotypowo, ale co prawda to prawda, większość takich noobów to ally. Ale każdy zaczynał jako noob nie? Prędzej czy później albo odejdzie z WoWa albo się nauczy grać. Z tego co napisałeś, mam też rozumieć, że gildie na BLu nie biją Illidana. Aha. Fajnie. KKTHXBYE.

*gnom warlock, który gania z własną armią pocket healerów, lubujący się w gankowaniu low lvli

For The Horde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2008 o 22:54, Ero Sennin napisał:

Z tego co napisałeś, mam też rozumieć, że gildie na BLu
nie biją Illidana. Aha. Fajnie. KKTHXBYE.


Hej, tego nie napisałem. To jest nadinterpretacja panie pośle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się