Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2008 o 19:33, Szejku napisał:

najlepszy sposób na bagi to naumianie sie tailoringu jak sie nie myle coś ok 75-80 "poziomu"
umiejętności. Tylko dużo szmatek trzeba zbierać. A co do tego posta, że na samym początku
gry masz q za baga to nie jest prawda, gdyż pierwszy taki q dla dwarfa czy gnoma jest
na wetlandzie. Nie wprowadzajmy świerzych graczy w błąd.


Belfy dostają w nagrodę 6 slot za jeden z pierwszy q. A że świeżaki grają bloody elfami to ty ich wprowadzasz w błąd :P

Dnia 01.03.2008 o 19:33, Szejku napisał:

czy w Moonglade jest Fligh patch nie dla druidów ?

Tak, hordziacki jest przy tunelu, między drzewami, alieński też w tej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mam problem :) Kim zacząć moją karierę znowu w wowie.

Grałem huntem, zabiłem Ilidiana i mi sie znudziło :)

A teraz czas na nowe wyzwanie, tylko jakie?

a) prot warek
b) holy palek
c) holy priest
d) warlock
e) znowu hunter? :P

Geez, need help guys :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 23:55, -Elk- napisał:

Ale mam problem :) Kim zacząć moją karierę znowu w wowie.

Grałem huntem, zabiłem Ilidiana i mi sie znudziło :)

A teraz czas na nowe wyzwanie, tylko jakie?

a) prot warek
b) holy palek
c) holy priest
d) warlock
e) znowu hunter? :P

Geez, need help guys :p

No to zależy jaka rola w party najbardziej ci odpowiada Heal, DPS, czy Tank. Po huncie większość graczy zazwyczaj rogue bierze ale widzę że nie ma go na liście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo albo War/Druid na tanka, albo Pala/Priest/Druid na healera, oczywiście o ile Ci te role odpowiadają (ja zrobiłem druida ferala, dzięki czemu płynnie mogę się zmienić i mam dostęp do "melee dps", tankowania i ew. offhealu (oczywiście do wszystkiego osobne sety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam polskiej gildii na serwie Karazhan. Jakby ktoś znał lub w niej był to postać Abdel (paladin, blood elf, 42 lvl) albo gg:6938529.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:47, Elfio napisał:

Szukam polskiej gildii na serwie Karazhan. Jakby ktoś znał lub w niej był to postać Abdel
(paladin, blood elf, 42 lvl) albo gg:6938529.


Heartless, ale nie wiem kto jeszcze gra. i Czarna Kompania, ale była trochę mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 11:29, DragonLord napisał:

Imo albo War/Druid na tanka, albo Pala/Priest/Druid na healera, oczywiście o ile Ci te
role odpowiadają (ja zrobiłem druida ferala, dzięki czemu płynnie mogę się zmienić i
mam dostęp do "melee dps", tankowania i ew. offhealu (oczywiście do wszystkiego osobne
sety).


No akurat druid odpada :) Moj przyjaciel gra druidem, kilka razy nim pograłem i absolutnie mi nie przypadł do gustu.

Generalnie chodzi mi o to by w czasie raidu odgrywać jakaś ważna rolę, bo granie DPS już mi się zudziło, który tylko miał bić, a hunter to w szczególności. Od hunta przeważnie zależał tylko pull i nic więcej.

Generalnie chyba war tank i holy palek to moje najprawdopodobniejsze cele gdyż oba klasami da się oprócz grania PvE da się pograć fajnie PvP. Hunterm mi się źle grało PvP i tyle :) Tylko wiecie, rola tanka na raidach, jeżeli nie jest się MT w gildii często jest mizerna. W MH i BT większość bossów jest na 1 tanka, więc moja gra byłaby ograniczona, a jak zacznę grać to tylko 5 raidów w tygodniu minimum :P A co do palka, mam obawy co do następnego dodatku. Blizz już kiedyś przebąkiwał, że to priest w WotLK będzie najlepszym healerm, a nie paladyn. Na dziś skład healerów do BT to 3 palków, 1 holy priest, 1 resot druid 2 szamanów. Czasami nie ma nawet 1 resto druida a np jest 2 holy priestów albo 3 szamanów.

Zapewne wyjdzie tak, że na teraz zrobię sobie jedną z tych postaci a na WotLK wrócę na huntera pewnie zzzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 12:56, Harasisi napisał:

KIEDY BĘDZIE DRUGI DODATEK DO WOWA?

najpierw kup sobie klawisz "caps lock", a potem sprawdź główną stronę WoW-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie bo mam teraz 10 dni free
i jak mam zmienić to puźniej konto na normalne?
bo mam zdrapke na 2 miechy i miesiąc z podstawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:12, Harasisi napisał:

mam pytanie bo mam teraz 10 dni free
i jak mam zmienić to puźniej konto na normalne?
bo mam zdrapke na 2 miechy i miesiąc z podstawki


Wystarczy wpisać "Authentification Key" (czyli taki cd-key) na stronie zarządzania twoim kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 13:21, Sth`Devilish napisał:

> mam pytanie bo mam teraz 10 dni free
> i jak mam zmienić to puźniej konto na normalne?
> bo mam zdrapke na 2 miechy i miesiąc z podstawki

Wystarczy wpisać "Authentification Key" (czyli taki cd-key) na stronie zarządzania twoim
kontem.

po skączeniu mi się traila ile czasu mam na aktywowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem sobie w trial wersję i powiem jedno... WoW to rewelacja! :)
Mam jeszcze pytanko: jak można zdobyć tę księgę (co ukradli ludzie z Drefias) ? Czy trzeba koniecznie zabić tych dwóch zbójców i jedną zbójkę? Mam jak na razie niezbyt wysoki lvl aby sobie z nimi poradzić, a pomóc nikt nie chce i nie wiem, czy ta księga jest w posiadaniu jednego z bandytów czy w tym pojemniku koło namiotu (klikałem, ale nie nie było nic, żadnej akcji) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się