Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dzięki, ale czy na tych stronach nie ma wirusów? (pytam tak dla pewności :) )
Spoko, dzięki wszystkim jeszcze raz, ale czy ta księga jest w jakimś Drefias czy pojawia się w namiocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:36, Kalejdoskop86 napisał:

Dzięki, ale czy na tych stronach nie ma wirusów? (pytam tak dla pewności :) )
Spoko, dzięki wszystkim jeszcze raz, ale czy ta księga jest w jakimś Drefias czy pojawia
się w namiocie?

jeśli masz firewall i antywirusa to nic sie nie stanie^^
na tych stronach masz wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 22:36, Kalejdoskop86 napisał:

Spoko, dzięki wszystkim jeszcze raz, ale czy ta księga jest w jakimś Drefias czy pojawia
się w namiocie?


Jest pewna strona o nazwie www.wowhead.com. Wpisujesz tam nazwę questa, wyskakuje Ci i później robisz go w grze. To naprawdę takie trudne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w zwiazku tworzeniem konta .. hmm jak mam zrobic konto bez karty platniczej ? bo chcem aktywowac konto karta prepaid z gory dziex za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zakładasz konto na http://teaser.wow-europe.com/ (nie potrzebujesz tam żadnego klucza)
2. na http://www.wow-europe.com/en/index.xm wchodzisz w zarządzanie kontem
3. ulepszasz konto do full wersji kluczem z instrukcji
4. grasz 10 + x dni za darmo (x to ilość dni w miesiąca w którym ulepszysz konto)
5. po upływie darmowego czasu kupujesz pre-paid
6. koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 17:47, L33T napisał:

1. Zakładasz konto na http://teaser.wow-europe.com/ (nie potrzebujesz tam żadnego klucza)
2. na http://www.wow-europe.com/en/index.xm wchodzisz w zarządzanie kontem
3. ulepszasz konto do full wersji kluczem z instrukcji
4. grasz 10 + x dni za darmo (x to ilość dni w miesiąca w którym ulepszysz konto)
5. po upływie darmowego czasu kupujesz pre-paid
6. koniec


Proponuję przypiąć, skończą się takie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, problem ze "the stolen tome quest" został rozwiązany. Poprosiłem innego warlocka o pomoc i zaprowadził mnie do tego namiotu. Błędem moim było, że nawet nie spróbowałem szukać Vineyards :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chcialbym sie spytac jaki wedlug was jest najlepszy serwer pvp i na jakim doradzilibyscie mi grac gdyz dopiero zaczynam swoja przygode na WoWie (chociaz troche gralem na prywatnych serwerach) Prosze doradzcie mi na jakim serwerze grac. Z gury THX i pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:18, Rastuś napisał:

(chociaz troche gralem na prywatnych serwerach)


No... Do tego lepiej się nie przyznawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 20:18, Rastuś napisał:

Witam!
Chcialbym sie spytac jaki wedlug was jest najlepszy serwer pvp i na jakim doradzilibyscie
mi grac gdyz dopiero zaczynam swoja przygode na WoWie (chociaz troche gralem na prywatnych
serwerach) Prosze doradzcie mi na jakim serwerze grac. Z gury THX i pozdro all


Z "gury" naucz się pisać po polskiemu :)

A co do pytania. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy serwer. Jak chcesz mieć równy start z innymi to polecam jakiś recommended serwer lub low population. Jak chcesz dostawać po dupsku to high zaludnione serwery :P A jak chcesz mieć serwer z polakami to Burning Legion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"A co do pytania. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy serwer. Jak chcesz mieć równy start z innymi to polecam jakiś recommended serwer lub low population. Jak chcesz dostawać po dupsku to high zaludnione serwery :P A jak chcesz mieć serwer z polakami to Burning Legion :)" Copyright by -Elk- -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko:
Zapomniałem się i powiedziałem dwa zdania po Polsku. Jeden Polak oczywiście powiedział mi, że mogę bana dostać. Przeprosiłem i powiedziałem, że nie wiedziałem o tym punkcie w regulaminie. Ale po chwili mi się przypomniało, że językiem urzędowym WoW''a jest Angielski. Za jakie "obcojęzyczne zdania" można dostać bana i jaki on jest? I jak myślicie, czy mogę dostać bana za to? Nie chcę oczywiście, ale z WoW''em mam styczność pierwszy raz i każdy może coś zapomnieć :D . Wokół było dużo ludzi nie-z-Polski...

A, i jeszcze coś: jak kupię WoW''a, to chciałbym sobie założyć nowe konto. Czy jest jakiś sposób, aby zostawić monety gdzieś, aby na następny dzień je odebrać?

Mam również paru kolegów, których poznałem. Czy nie dostanę bana, jak trial mi się skończy, założę nowe konto (które później upgradeuje na full) i powiem "hi, I''m ...(nick postaci)..." ? Chodzi mi głównie o report ze strony tego, komu to powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 21:53, sz94 napisał:

"A co do pytania. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy serwer. Jak chcesz mieć równy start
z innymi to polecam jakiś recommended serwer lub low population. Jak chcesz dostawać
po dupsku to high zaludnione serwery :P A jak chcesz mieć serwer z polakami to Burning
Legion :)" Copyright by -Elk- -_-''


Dziękuje, dziękuję. Autografy później :P

A dla tych co odwiedzają ten temat, l2read :)


A tak odskoczę od tego i wrócę do mojego dylematu.

Chyba moją nową postacią będzie holy priest na to wygląda. Teraz inna zagadka. Gdzie nim mi przyjdzie grać. Na pewno będę grał w połowie maja, ponieważ czeka mnie maturka. Jak wszystko ładnie pójdzie to koło 15 będę wolny jak ptak :D

Chyba serwer PvP mi się znudził, ponieważ farmowie przerywane gankowaniem przez kogoś przestało być przyjemne. Ponad 3 lata na serwerze PvP mi wystarczą. Więc lecimy na PvE aka Normal. Teraz pytanie jest jakis serwer PvE określany mianem "polskiego"? Takie określenie tak naprawdę słyszałem tylko o Burning Legion. O innych nie za bardzo :p Lecz nie wiem czy granie z "rodakami" nie znudziło mi się. Ciągłe kłótnie o nic, chamskie zachowanie etc.

Nie wiem czy wejść na pierwszy z brzegu serwer PvE recomended i się tam bawić. Spokojnie będę mógł sobie wyfarmić kasę i matsy na moje sety do heala, pewnie uda mi się znaleźć jakąś kara gildie :) Poubieram się na heroikach i kara i będzie cacy :) Nawet dziś roiłem 2 godziny wishliste. 1800 do heala i 150 mp5 z samego gearu, a nie liczyłem ile mi się wszytko zwiększy po talentach, w szczególności mp5 powinno dojść do 200 mp5, a to już ładny gear, który wystarczył by mi na całe SSC i TK, a w samym MH i BT dopiero wymieniłbym parę itemów :)

A może ktoś chce sobie zaklepać holy priesta do gildii na połowę czerwca? :) Wylevelowanie od 1 do 70 powinno mi zając około 3 do 4 tygodni, nie dłużej sądzę. Po 15 godzin dziennie by się grało i tyle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:22, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanko:
etc etc / cut!


Bana nie dostaniesz za gadanie po polsku :)

A konto trialowe upgradujesz przy pomocy kluczy jakie masz w pudełku WoW''a więc całą Twoja postać jaką zrobisz w ciągu triala normalnie będzie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 22:24, -Elk- napisał:

Bana nie dostaniesz za gadanie po polsku :)

Ok ;) .

Dnia 03.03.2008 o 22:24, -Elk- napisał:

A konto trialowe upgradujesz przy pomocy kluczy jakie masz w pudełku WoW''a więc całą
Twoja postać jaką zrobisz w ciągu triala normalnie będzie dalej :)

No wieeem, ale wolę jednak zrobić inny acc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pyatnie: Jeżeli chcę rozwijać mining i herbalism obok siebie, to, czy jakiś AddOn pozwala na wyświetlanie zioł i minerałów jednocześnie? Słyszałem o Gathererze, ale nie wiem czy coś takiego istnieje, oprócz oczywiście przez cały czas zmieniania tracków. Jeżeli ktoś o tym słyszał, to niech napisze. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 23:07, mic02 napisał:

Mam pyatnie: Jeżeli chcę rozwijać mining i herbalism obok siebie, to, czy jakiś AddOn
pozwala na wyświetlanie zioł i minerałów jednocześnie? Słyszałem o Gathererze, ale nie
wiem czy coś takiego istnieje, oprócz oczywiście przez cały czas zmieniania tracków.
Jeżeli ktoś o tym słyszał, to niech napisze. Z góry dzięki.


Nie można. Jak grałem z takimi profami to zoilem sobie makro tylko do przełączania.

/castsequence Track Herbs, Track Veins

Jak chcesz tego używać to zobacz czy tak się nazywają skille, bo nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się