Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 20:44, mic02 napisał:

Mówicie o rajdach... Ja się tak zastanawiam, jaka polska gildia potrafiła by załatwić
takiego Illidana czy Archiego. Moja ze starego serv nie mogła się nawet na Karazhan dobrze
zebrać, a co dopiero kogoś tam zabić... Mimo że ze dwadzieścia 70 było. Cały czas były
jakieś problemy, preq itd.


Na Burining Legion jest chyba 6 czy 7 polskich gildi, które kładą Ildiana i Archiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow.. Nie wiedziałem, że aż tyle. Ale ktoś o jakiś poza BL słyszał? Kilka gildii nie zrekonpensuje całęgo serva.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje pytanie
jak mam sprawidzić na jakiego emila zrobiłem konto na wowie bo ja mam
emilów około 15 więc nie wiem
nie da się w jakiś prostrzy sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejść na konto, tam pisze, jaki email masz.

I tutaj się pojawia moje następne pytanie...
Chodzi o porównanie warka z roguem. Nie chodzi oczywiście o tanka, ale o fury dps z walką rogua. Grał ktoś tymi klasami? Można porównać urozmaicenie walki w tych klasach, przeżywalność, sam dps? Która lepsza i ciekawsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: zamierzam kupić sobie WoW''a, ale zastanawiam się nad grą tymi klasami... warlock i warrior. Warlock ze swoimi summonami jest dobry na duele (tj. z porównywalnym lvl przeciwnika) , a warriorowi to wystarczy uciekać (ja 4 lvl walczyłem z 5 lvl druid i mnie pokonał...) . Chodzi mi głównie o późniejszą grę. Rozumiem, że warlock ma fajne czary, efekty, ale czy w późniejszym stadium gry warriorem gra się dobrze? Nie jestem specem od tej gry więc nie wiem, bo jak na razie to na trail koncie nie mam high lvlu :D .

I jeszcze jedno pytanie: czy dla warriora opłaca się blacksmithing, czy może coś innego (co?) ?

Poza tym, czy można z tej wyspy, gdzie zaczyna się grę Nocnymi Elfami dolecieć/popłynąć na Azeroth do Northshire Abbey/Stormwind?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 21:47, mic02 napisał:

Wejść na konto, tam pisze, jaki email masz.

I tutaj się pojawia moje następne pytanie...
Chodzi o porównanie warka z roguem. Nie chodzi oczywiście o tanka, ale o fury dps z walką
rogua. Grał ktoś tymi klasami? Można porównać urozmaicenie walki w tych klasach, przeżywalność,
sam dps? Która lepsza i ciekawsza?


Ja Ci moge powiedzieć jak jest z DPSem na raidach. Bardzo podobnie, a ostatnio u mnie w gildii nasz fury warek ownował wszystkich rogali jak leci. Inny dps zresztą też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

Mam pytanko: zamierzam kupić sobie WoW''a, ale zastanawiam się nad grą tymi klasami...
warlock i warrior. Warlock ze swoimi summonami jest dobry na duele (tj. z porównywalnym
lvl przeciwnika) , a warriorowi to wystarczy uciekać (ja 4 lvl walczyłem z 5 lvl druid
i mnie pokonał...) . Chodzi mi głównie o późniejszą grę. Rozumiem, że warlock ma fajne
czary, efekty, ale czy w późniejszym stadium gry warriorem gra się dobrze? Nie jestem
specem od tej gry więc nie wiem, bo jak na razie to na trail koncie nie mam high lvlu
:D .

I jeszcze jedno pytanie: czy dla warriora opłaca się blacksmithing, czy może coś innego
(co?) ?

Poza tym, czy można z tej wyspy, gdzie zaczyna się grę Nocnymi Elfami dolecieć/popłynąć
na Azeroth do Northshire Abbey/Stormwind?


Tylko blacksmithing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Warrior lv 70 = tank/off-tank
Warlock lv 70 = Dps

Dnia 04.03.2008 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

I jeszcze jedno pytanie: czy dla warriora opłaca się blacksmithing, czy może coś innego
(co?) ?

Tak BS dla warka jest dobry

Dnia 04.03.2008 o 22:07, Kalejdoskop86 napisał:

Poza tym, czy można z tej wyspy, gdzie zaczyna się grę Nocnymi Elfami dolecieć/popłynąć
na Azeroth do Northshire Abbey/Stormwind?

Tak przez Darkshore (wsiadasz na statek), Wetlands, Loch Modan, Dun Morogh (w IF łapiesz pociąg) i jesteś w SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:14, L33T napisał:

Warrior lv 70 = tank/off-tank
Warlock lv 70 = Dps

Eee... nie śmiejcie się proszę, ale co to za skróty? Tj. co one oznaczają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:15, Kalejdoskop86 napisał:

Eee... nie śmiejcie się proszę, ale co to za skróty? Tj. co one oznaczają. :P


tank- kieruje na siebie uwagę mobów
Dps- (dmg peer second) chodzi o to że on szybko zadaje dużo obrażeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:23, Buhahahahaha napisał:

tank- kieruje na siebie uwagę mobów
Dps- (dmg peer second) chodzi o to że on szybko zadaje dużo obrażeń

Czyli teoretycznie lepiej jest grać warlockiem, tak? Bo z tego co wiem, to blocker za bardzo silny nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh zapomniałem masz tu jak szybko nabić wysoki poziom BS-a http://www.lootables.com/?guide=Blacksmithing

Dnia 04.03.2008 o 22:15, Kalejdoskop86 napisał:

Czyli teoretycznie lepiej jest grać warlockiem, tak? Bo z tego co wiem, to blocker za bardzo silny nie jest...

tja tyle że warloków jest jak mrówek a tanków jest mało. Co rozumiesz przez nie jest silny? Na 70lv poza daily questami, BG i Heroic-ami dużo do roboty nie ma :P A warek robiony na arms/fury zadaja ładny dmg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:38, Kalejdoskop86 napisał:

> tank- kieruje na siebie uwagę mobów
> Dps- (dmg peer second) chodzi o to że on szybko zadaje dużo obrażeń
Czyli teoretycznie lepiej jest grać warlockiem, tak? Bo z tego co wiem, to blocker za
bardzo silny nie jest...


A graj jak ci się podoba lub kim chcesz.Która postać jest lepsza(idiotyzm) wszystkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:38, Kalejdoskop86 napisał:

> tank- kieruje na siebie uwagę mobów
> Dps- (dmg peer second) chodzi o to że on szybko zadaje dużo obrażeń
Czyli teoretycznie lepiej jest grać warlockiem, tak? Bo z tego co wiem, to blocker za
bardzo silny nie jest...


Nie pytaj mnie, ja w To nie gram (GW FTW!)
Poprostu wiedziałem co to za pojęcia i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:41, hammerfall87 napisał:

A graj jak ci się podoba lub kim chcesz.Która postać jest lepsza(idiotyzm) wszystkie
są.

No masz racje. Każda klasa ma swoje wady i zalety, a lepiej mi się gra warriorem. Poza tym, z tego co wiem to WoW ma bardzo zbalansowane wszystko.
Tylko pytanie: dlaczego jest tak dużo priestów? Tj. przewaga magii nad paladynami/wojownikami. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:44, Kalejdoskop86 napisał:

> A graj jak ci się podoba lub kim chcesz.Która postać jest lepsza(idiotyzm) wszystkie

> są.
No masz racje. Każda klasa ma swoje wady i zalety, a lepiej mi się gra warriorem. Poza
tym, z tego co wiem to WoW ma bardzo zbalansowane wszystko.
Tylko pytanie: dlaczego jest tak dużo priestów? Tj. przewaga magii nad paladynami/wojownikami.
:P


Priest jest bardzo ważną postacią bez niego instanty raidy itp kończą się klęska bo to jest healer(postać lecząca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Priest-ów mój drogi może jest dużo ale jeszcze zostaje kwestia jakich priest-ów, bo większość to shadow spec czyli dps :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tutaj się pojawia moje następne pytanie...
> Chodzi o porównanie warka z roguem. Nie chodzi oczywiście o tanka, ale o fury dps z walką
> rogua. Grał ktoś tymi klasami? Można porównać urozmaicenie walki w tych klasach, przeżywalność,
> sam dps? Która lepsza i ciekawsza?

Warriorem masz odmianę, bo od czasu do czasu musisz tankować ;) Ale jeżeli nie chcesz tego typu odmiany, to raczej weź rołga.
Oboma klasami gra się w instancjach podobnie, rołg to czysty dps na pojedyńczym celu (raz na dwie minuty możesz uszkodzić coś pobliskiego blade flurry, ale poza tym nic. Dobranie wydajnych proporcji podstawowy atak/fnisher wymaga pewnych zdolności i - nazwijmy to - "oczytania" ;). Pewnym urozmaiceniem są walki, na których potrzebne jest przerywanie czarów mobom, masz wtedy szansę wykazać się refleksem ( i zostawieniem energii na kick ;)
Natomiast dpsowanie warriorem jest prostsze, za to masz więcej zdolności uszkadzających kilka celów (Cleave, Sweeping, Whirlwind), i zwiększoną mobilność, co na walkach gdzie musisz się za czymś uganiać jest fajne. Tutaj też jest pewne urozmaicenie, otóż często właśnie na dps warriorze spoczywa obowiązek utrzymania demo shout i thunderclap na bossie (aby odciążyć tanka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się