Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2008 o 13:43, KaPe napisał:

> Hunter jest łatwy do opanowania i do levelowania, ale żeby być mistrzem w grze hunterem

> trzeba się ZDROWO namachać :) Easy to learn, hard to master ( czy jakoś tak to leciało

> :p )
Ja bym raczej powiedział, że jest to klasa najbardziej wrażliwa na lagi. Lagowanie przy
Steady Shot potrafi obniżyć DPS do poziomu zwykłego Autoshota. Tak samo przeróżne haste''y
potrafią utrudnić prawidłową rotacje i wstrzelenie się w coraz krótsze czasy. U innych
zawsze można pospamować ten fireball czy Sinister Strike i nic się nie stanie, tu można
całą rotacje zawalić.


Hunter BM, czyi jedyny prawidłowy build na raidy ( no może surv jeszcze :p), jedzie na rotacji 1:1, czyli 1 auto na 1 spec atak, czyli auto, steady auto, stedy etc. A do tego jest makro :P A makro spamujesz, niby wysokie latency rzeczywiście może popsuć coś, ale nie tak jakby się to robiło ręcznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam i bez macro można mieć świetny DPS. Nie używam w ogóle żadnych macr związanych ze strzelaniem. Palce na 5 klawiszach i nawalam w klawiature ile sie da, do tego dochodzą jeszcze skille spod myszki (trinkety, skille peta itp.)
Czy lag może to zepsuć? Hmm, jeśli się ma 1k+ pingu to na pewno, albo jak sie ma 5 fpsów...
Hunt jest o tyle fajny, że na raidach musi nawalać bez przerwy, nie ma zmiłuj ^^.
Survival bardzo często się używa na raidach, kto by nie chciał mieć 40% crita na sucho?:) MM jest nie przydatny, bo oprócz TA nie ma nic ciekawego. BM to standard wykorzystywany w każdej gildii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Nie moge załozyc konta poniewaz w jednym miejsciu zakładania konta natrafiam na mały problem.
Mam do wyboru Karte Kredytowa (nie posiadam jej) lub Karte Pre poid. Zeby załozyc konto musze wpisac key z pre- poida. Da sie jakos to obejsc. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, da sie, załóż konto na 10dniowym trialu, a potem wpisz kod z pełnej wersji...
Pre-paid możesz wpisać po miesiącu, jak ci sie skończy 1darmowy miesiac, przynajmniej ja tak zrobiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Zakładasz konto na http://teaser.wow-europe.com/ (nie potrzebujesz tam żadnego klucza)
2. na http://www.wow-europe.com/en/index.xm wchodzisz w zarządzanie kontem
3. ulepszasz konto do full wersji kluczem z instrukcji
4. grasz 10 + x dni za darmo (x to ilość dni w miesiąca w którym ulepszysz konto)
5. po upływie darmowego czasu kupujesz pre-paid
6. koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:43, Kamil.sk napisał:

Jak sie ulepsza to konto do full wersji!

masz to w opcjach zarządzania kontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 19:52, Kamil.sk napisał:

A ten key z TBC to gdzie wpisuje. A ty tak samo zakładałes konto

najpierw ulepsz do podstawowej wersji, a potem do TBC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 20:57, Kamil.sk napisał:

Minining.

Przepraszam, ale nie chodziło mi o profesje, tylko o klasy postaci (warrior, rogue itd.) . Wybaczcie, ale myli mi się to :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 21:11, vincent16 napisał:

warrior jak dla mnie

Ale czy treningi umiejętności walki i wybór pomiędzy broniami nie będzie czasochłonnym kłopotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, naprawdę te długie tygodnie spędzone nad wybieraniem 18 - 24 dmg i + stamina a 15 - 22 dmg +1 stamina i +2 strenght...

No i nie do końca wiem, o co ci chodzi z "trening umiejetnosci walki"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 21:24, Kalejdoskop86 napisał:

> warrior jak dla mnie
Ale czy treningi umiejętności walki i wybór pomiędzy broniami nie będzie czasochłonnym
kłopotem?


Ale masz dylematy :D Każda klasa jest prosta, tylko jedna lepiej pasuje, druga mniej. Mi się super grało priestem i hunter, a gra rougem mnie męczyła kompletnie.

Po prostu odpowiedz sobie na kilka pytań co chcesz robić na instnacjach/raidach. Czy chcesz tankowac, to bierz warka lub druida. Druida możesz zawsze zmienić talenty i grac jako caster ( coś ala mag i warlock) albo jako healer. Priest to i heal b. dobry i b. dobry caster. Ogólnie masz 3 role w raidzie tank, healer, dps. Tank każdy ma takie samo zadanie, healerzy sie różnią ciut ale nie dużo. a każdy dps oprócz zadawania dmg to czasami dodatkowe role w raidzie, mag np.: zamienia moby w owce, żeby nie fikały, ale to tylko humanoidy i bestie z tego co pamiętam, warlcok może banishować demony, czyli jakby to ująć hm... wysyłać je w inny wymiar na pewien czas :D etc etc. Każda klasa jest fajna i tyle, tylko jednym pasuje to inny tamto.

Jak chcesz pogadać to możesz napisać na GG moje, będę jak się skończy mecz, czyli tak 22:30 :) Pisz to pomogę w razie jakiś dylematów :p ( gg masz moje na gramsajcie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mowicie, ze dps huntem jest bardzo dobry, to mniej wiecej jak to u was wyglada, ja za Chiny nie moge zadnym buildem sie przebic powyzej 20% dmg calego rajdu (z bm, survem nie wychodzilo, z marksmanem jakos podwyzszylem dps)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba używać wszystkiego. Auto shot, aimed shot, multi shot, arcane itd. Hunt nie moze miec przestoju, napierdzielasz cały czas i ile wlezie. Jakoś sie udaje z dpsem :). To podstawa do opanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra spróbuje ci pomóc... wybór sprowadza się do tego czy wolisz, cichaczem zakradać się za plery przeciwników i w ciagu kilku sekund pozbawić ich lwiej cześci hp, przy okazji aplikujac im odpowiednią trucizne która ma za zadanie pomóc ci w dokończeniu reszty, czy może od razu wyskoczyć z ciężkim majcherem i zrobić robote. Warr na początku jest strasznie upierdliwy, więc jeśli miałbyś obazje lvlować z jakimś healerem koniecznie z tego skorzystaj, taka symbioza wyjdzie na dobre i tobie i jemu (dajmy na to palasowi - ulubiony "pet" warków ;D) wyskoki na BG w takim układzie to też nie lada frajda (głównie dla warriora) healer pozwoli "zapomnieć" ci o tym że jesteś śmiertelny i będziesz mógł robić to co do ciebie należy. Wybierz to, co poasuje do twojego "wyobrażenia" postaci walczącą w zwarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się