Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dzisiaj zacząłem swoją przygodę w Warcrafta, i trochę mam problem, otóż jak się sprzedaje przedmioty? podszedłem do kupca, władowałem mu przedmioty na "buylist" i wzbogaciłem się o pieniądze , jednakże po podejściu do kolejnego kupca okazało się że na buyliście ma te same przedmoity co tamtemu sprzedałem. I jeszcze jakby ktoś był miły taki i powiedział jakim klawiszem funkcyjnym otwiera się ekwipunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 16:42, Flesh00er napisał:

1. Jak się nim lvluje? Tzn. szybko/wolno, łatwo/trudno
2. Jaki build do lvlingu polecacie?


Szybko i łatwo. Ma duży dps, stealth (potem sobie gry bez tego nie wyobrażasz), wadą jest tylko brak heala. Ale wtedy bierzesz cooking i first aid. Godna wspomnienia jest taktyka tzw. stunlock, polega na trzymaniu wroga zastunowanego; Cheap Shot, Kidney Shot, Gouge.
http://www.wowwiki.com/Rogue_builds#Leveling_to_60
Leveling to praktycznie combat, ja trochę to pozmieniałem, na własnego leveling.
http://www.wow-europe.com/en/info/basics/talents/rogue/talents.html?02332 01000000000000003201552122050150020010515002000000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:48, Wintesun napisał:

Dzisiaj zacząłem swoją przygodę w Warcrafta, i trochę mam problem, otóż jak się sprzedaje
przedmioty? podszedłem do kupca, władowałem mu przedmioty na "buylist" i wzbogaciłem
się o pieniądze , jednakże po podejściu do kolejnego kupca okazało się że na buyliście
ma te same przedmoity co tamtemu sprzedałem. I jeszcze jakby ktoś był miły taki i powiedział
jakim klawiszem funkcyjnym otwiera się ekwipunek?


To nie buylist, tylko buyback, tam są przedmioty które sprzedałeś niedawno i jeżeli któregoś pozbyłeś się przez pomyłkę to możesz odkupić. A standardowe klawisze to chyba C do tego co masz na sobie i Shift-B do otwarcia wszystkich toreb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym buybackiem to też miałem początkowo problemy :P Ale ogólnie to kolejna malutka ale fajna i przydatna sprawa :)
Od siebie dodam, że naprawdę, zwłaszcza na początku, warto czytać tipy przy loadingu.. bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem :P
I radzę od razu przejrzeć sobie ustawienie klawiszy i je dostosować.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:26, graczomaniak napisał:

Raiders of Poland, jedna z lepszych gildii na Anachronosie.


[Ok właśnie wróciłem z pracy. ;-P]
Ok fajnie, że jest tu jakaś polska gildia, ale ... skoro są aż tacy dobrzy jak piszesz, to zakładam, że zapewne nie przyjmują w swoje szeregi byle kogo.
Choć gram w WoWa już jakiś czas, na Anachronosie nie miałem jak na razie okazji pograć zbyt długo. Nie mam nawet levelu 70, nie wspominając o attunementach, sprzęcie itd.
Osobiście póki co zależy mi bardziej na samym towarzystwie, niż na raidowaniu itp., także chyba będzie ciężko. Może lepszym rozwiązaniem byłaby jakaś mniej formalna gildia ? ;-)
Niemniej dzięki za informacje, jak tylko się zaloguję, poszukam na socjalnym i popytam się ludzi z tej gildii co, jak i na jakich zasadach.

PS. A są jeszcze jakieś inne polskie gildie na tym serwerze ? Pytam, bo na paru serwerach widywało się nawet po 3-4 polish guilds. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam kilka pytań odnośnie WoWa:
1. Jak dotąd całe moje doświadczenie z tą grą to 10 dni triala trolem szamanem. Mniej więcej 10 dni zajęło mi nabicie 20 lvlu (max zresztą). Chciałem wiedzieć ile czasu mniej więcej przy takim tempie gry zajęłoby mi osiągnięcie 70 lvlu.
2. Istnieje coś takiego jak miesiąc gry za darmo jeśli się skołuje jakiegoś kumpla na triala i później on kupi pełną wersję, itd. W FAQ na stronie woweurope znalazłem notkę, że działa to w kilku państwach, mi.in. z wyłączeniem Polski. Zatem prawda li to, że nie da się z tej ''promocji'' u nas skorzystać?
3. Jeżeli kupuję kartę prepaid, która jest na 60 dni, to czy ten czas można rozłożyć na 2x30 (np. z miesięczną przerwą między nimi), czy od razu wskakuje pełne 60 (co mi nie pasi). I czy płacąc kartą kredytową jest możliwość wykupu gry na okres mniejszy niż 30 dni?
4. [Sorry za ten rodzaj pytania, ale jest ono zasadnicze] Czy gra pójdzie na max ustawieniach (idealnie:P) na takim laptopie (nie ma dwurdzeniowego procka, reszta raczej ok, wziałbym do niego ewentualnie xp, zamiast vistę):
http://www.karen.com.pl/go/_info/index.php?id=4919
Ja w triala grałem na pc, który Crisis umie udźwignąć, ale na laptopach się nie znam, a zamierzam się przerzucić, stąd moje pytanie. Nie wiem też jak ta gra reaguje na słabszy sprzęt.
5. Na allegro można znaleźć sporo aukcji, na których ktoś sprzedaje konto z jakimiś gierojami, np. za 3 stówy. Czy taki interes jest w pełni legalny i czy w związku z tym można zakładać tyle kont ile się chce (i za każdym razem mieć, np. triale do wykorzystania)?
6. Założyłem postać na serwerze Dragonmaw. Ktoś zna jakieś plusy i minusy tego serwera, jakieś polskie gildie może?
Może dość na początek, gra jest strasznie złożona, jak się przypomnę coś jeszcze to później spytam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:35, tkoeman napisał:

Witam i mam kilka pytań odnośnie WoWa:
3. Jeżeli kupuję kartę prepaid, która jest na 60 dni, to czy ten czas można rozłożyć
na 2x30 (np. z miesięczną przerwą między nimi), czy od razu wskakuje pełne 60 (co mi
nie pasi). I czy płacąc kartą kredytową jest możliwość wykupu gry na okres mniejszy niż
30 dni?
5. Na allegro można znaleźć sporo aukcji, na których ktoś sprzedaje konto z jakimiś gierojami,
np. za 3 stówy. Czy taki interes jest w pełni legalny i czy w związku z tym można zakładać
tyle kont ile się chce (i za każdym razem mieć, np. triale do wykorzystania)?
Może dość na początek, gra jest strasznie złożona, jak się przypomnę coś jeszcze to później
spytam. :P


Ad 3. 60 dni jest w jednym spójnym kawałku, nie da się tego podzielić. Najkrótszy okres za jaki możesz zapłacić to jest 30 dni.

Ad 5. Taki interes jest w pełni nielegalny, jak nietrudno się domyślić :) O ile dobrze pamiętam, to nic w EULI i ToSie nie zabrania posiadania więcej niż jednego konta, więc możesz sobie ich mieć ile chcesz, twoje pieniądze, twoja sprawa. Ale odsprzedać ich nie możesz, tzn. legalnie. Rzeczywistość jaka jest, to sam widzisz, ale pamiętaj, że skoro takie transakcje są nielegalne, to jak cię ktoś na tym oszuka, to nikt z Blizzardem na czele palcem nie kiwnie, żeby ci pomóc. Założenie kilku triali może być przydatne do obejrzenia kilku różnych klas, ale wszystkie ograniczenia triala pozostają, więc i tak prędzej czy później (myślę, że bardzo szybko) będziesz chciał mieć normalne konto bez ograniczeń.

Co do złożoności gry, to na początku może się tak wydawać, ale to jest spokojnie do ogarnięcia, a w pewnym momencie stwierdzisz, że właściwie to jest dosyć mało skomplikowana, kwestia doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2008 o 19:28, Corvin 0451 napisał:

Ad 3. 60 dni jest w jednym spójnym kawałku, nie da się tego podzielić. Najkrótszy okres
za jaki możesz zapłacić to jest 30 dni.

Czyli u mnie ten sposób płacenia odpada. Za wyjątkiem wakacji na pewno nie będę miał na to 60 dni czasu bez przerwy.
W takim razie ile wynosi opłata za 30 dni kartą kredytową?

Dnia 25.03.2008 o 19:28, Corvin 0451 napisał:

Ale odsprzedać ich nie
możesz, tzn. legalnie. Rzeczywistość jaka jest, to sam widzisz, ale pamiętaj, że skoro
takie transakcje są nielegalne, to jak cię ktoś na tym oszuka, to nikt z Blizzardem na
czele palcem nie kiwnie, żeby ci pomóc.

Hmmm...na ale przy tych aukcjach stoi ''płacisz za mój czas [i pieniądze przy okazji] potrzebnych do stworzenia tej postaci''...Jak jest w takim razie ze stronami, które oferują płatne levelowanie, to działa chyba na tej samej zasadzie.

Dnia 25.03.2008 o 19:28, Corvin 0451 napisał:

Założenie kilku triali może być przydatne do
obejrzenia kilku różnych klas, ale wszystkie ograniczenia triala pozostają, więc i tak
prędzej czy później (myślę, że bardzo szybko) będziesz chciał mieć normalne konto bez
ograniczeń.

Ja zamierzam normalne konto mieć. :)
Wydaje mi się jednak, że trial jest dobry na stworzenie sobie 20 lewelowej postaci, potem można kontynuować od tego momentu na pełnym koncie. Z drugiej strony nie zamierzam tworzyć osobnego konta dla każdego gieroja.:P Choć i tak drenaja paladyna zrobię na trialu z BC. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 19:56, tkoeman napisał:

Hmmm...na ale przy tych aukcjach stoi ''płacisz za mój czas [i pieniądze przy okazji] potrzebnych do stworzenia tej postaci''...Jak jest w takim razie ze stronami, które oferują płatne levelowanie, to działa chyba na tej samej zasadzie.


Bez obrazy, ale ludzie piszą coś takiego, żeby ludzie tacy jak ty się na to łapali.. Nie ważne co sobie tam napiszą, nawet, że płacisz za to, że go matka urodziła a konto dostajesz gratis..
Zarabianie na WoWie przez sprzedawanie konta jest nielegalne - koniec - tak jest w warunkach, które akceptujesz przy instalacjii i musisz tego przestrzegać.
Levelowanie też jest nielegalne - nie wolno nikomu oddawać swoich loginów i passów.. Chociażby tyle..

Po zatym nie dam głowy, ale o ile się nie mylę WoW nie może służyć do zarabiania pieniędzy.. Koniec - basta..

Dnia 25.03.2008 o 19:56, tkoeman napisał:

Ja zamierzam normalne konto mieć. :)
Wydaje mi się jednak, że trial jest dobry na stworzenie sobie 20 lewelowej postaci, potem można kontynuować od tego momentu na pełnym koncie. Z drugiej strony nie zamierzam tworzyć osobnego konta dla każdego gieroja.:P Choć i tak drenaja paladyna zrobię na trialu z BC. :]


Lepiej pozakładać kilka triali - wypróbować wszystkie rasy, większość klas.. Żeby potem niepotrzebnie nie tracić czasu gdy już "płacimy" za grę..
Pozatym o ile wiem, jeśli przedłużasz triala dostajesz miesiąc gry za darmo :) Chyba, że coś się zmieniło o_O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:35, tkoeman napisał:

4. [Sorry za ten rodzaj pytania, ale jest ono zasadnicze] Czy gra pójdzie na max ustawieniach
(idealnie:P) na takim laptopie (nie ma dwurdzeniowego procka, reszta raczej ok, wziałbym
do niego ewentualnie xp, zamiast vistę):
http://www.karen.com.pl/go/_info/index.php?id=4919
Ja w triala grałem na pc, który Crisis umie udźwignąć, ale na laptopach się nie znam,
a zamierzam się przerzucić, stąd moje pytanie. Nie wiem też jak ta gra reaguje na słabszy
sprzęt.


Słaby procesor, mało RAM''u :) Na max raczej nie pójdzie, ale pójdzie. Generalnie to kiedyś byłtaki tekst w gildii:
Ta część rozmowy na Ventrillo.
[A] Haha, kupiłem sobie nowego kompa/ Daj ktoś passy na 10 minut chce zobaczyć jak WoW wygląda na max detalach. Wcześniej grałem na minimum i mi się cięło jak ***** :)
[B] No mogę Ci dać, ale nie spodziewaj się niczego. WoW wygląda tak samo na min i max :p Tylko czasami widać piksele a czasami nie. Taka różnica.
[A] Oj nie marudź, daj się nacieszyć nowym kompem.
Po 5 minutach A zalogował się do gry, ustawia sobie wszytko na max. Przeleciał się na około shatrach.
Na Gchacie:
[A] Eeee.... miał racje B, nie ma różnicy. I po co ja kupowałem tego kompa? :P ( ostatnie zdanie w sarkazm MODE ON oczywiście)
Reszta gildii miała potem z kolesia brechty przez kilka godzin :D

Generalnie to postaraj się by laptop mógł wyświetlać dużą rozdzielczość, bo to WoW''e skarb mieć duża powierzchnie i widoczność :)

EDIT: tak nie po koleii, ale trudno :p

>1. Jak dotąd całe moje doświadczenie z tą grą to 10 dni triala trolem szamanem. Mniej więcej 10 dni zajęło mi >nabicie 20 lvlu (max zresztą). Chciałem wiedzieć ile czasu mniej więcej przy takim tempie gry zajęłoby mi >osiągnięcie 70 lvlu.

Od 1 - 10 bije się w wieczór. Koło 5 godzin to sądzę, że jest maks :-) Chociaż patrząc, że żeś nowy to może ciut dłużej. Do 20 lvl to max 2 dni, a w grze czas spędzony to myślę max 24 godziny. W takim tępię to 70 lvl myślę, że w 3 miechy zrobisz.

Ja w połowie maja zamierzam wylevelować postać od nowa w 2 tygodnie, ale to z Leveling Guide + leceniem byle szybciej do 70, czyli bez instancji, bez BG, bez PvP etc. No i oczywiście 12 + dziennie grać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos gra1/2h dziennie to zajmie mu nawet 1 miech do 20lvlu.
Ja niestety gram dziennie po 2h ze w zgledu na prace,studia itp. i szybko lvl postaci to nie idzie... Zresztą co to by była za gra ze sie ma 70lvl postacia w pare dni przynajmniej gra sie szynko nie znudzi... :ASD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mnie jeszcze trzyma przy tej grze to właśnie raidy. Nawet na alty nie mam za bardzo ani czasu, ani ochoty i głównie wpadam na raidy. Niestety z tym bywa ostatnio różnie (Sporeggar to niestety serwer o słabym progressie, dopiero jedna gildia alliance i jedna hordy powoli kończą Black Temple). Generalnie według mnie większość przyjemności z tej gry to właśnie raidy, o ile znajdzie się dobrą gildię. PvP jak dla mnie w WoW jest bardzo słabiutkie i nuży po dłuższym czasie. Osobiście skupiam się na PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 00:55, Czedwik napisał:

Jedynie co mnie jeszcze trzyma przy tej grze to właśnie raidy. Nawet na alty nie mam
za bardzo ani czasu, ani ochoty i głównie wpadam na raidy. Niestety z tym bywa ostatnio
różnie (Sporeggar to niestety serwer o słabym progressie, dopiero jedna gildia alliance
i jedna hordy powoli kończą Black Temple). Generalnie według mnie większość przyjemności
z tej gry to właśnie raidy, o ile znajdzie się dobrą gildię. PvP jak dla mnie w WoW jest
bardzo słabiutkie i nuży po dłuższym czasie. Osobiście skupiam się na PvE.


Bo to server rp pvp to już trzeba było wybrac serv pvp jesli jesteś hardcorowcem(czyli grasz by być najlepszym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 18:35, tkoeman napisał:

4. [Sorry za ten rodzaj pytania, ale jest ono zasadnicze] Czy gra pójdzie na max ustawieniach
(idealnie:P) na takim laptopie (nie ma dwurdzeniowego procka, reszta raczej ok, wziałbym
do niego ewentualnie xp, zamiast vistę):
http://www.karen.com.pl/go/_info/index.php?id=4919


Gra powinna dzialac bez problemu. Sam gram na laptopie, choc mam troche malo RAMu, bo tylko 512 i czasami jak wejde do wiekszego miasta to gra potrafi sie na chwile zaciac. Przy 1 GB nie powinno byc juz takich problemow. Zreszta i tak wkrotce doloze 1 GB RAM. :)

Dnia 25.03.2008 o 18:35, tkoeman napisał:

Ja w triala grałem na pc, który Crisis umie udźwignąć, ale na laptopach się nie znam,
a zamierzam się przerzucić, stąd moje pytanie. Nie wiem też jak ta gra reaguje na słabszy
sprzęt.


Po raz pierwszy WoWa zainstalowalem na laptopie, ktory nie spelnial wymagan gry. To bylo podczas europejskich beta testow. I gra chodzila, wiecej dalo sie grac. Choc jak teraz mam czasem problemy w miescie to wtedy bylo duuuuuuuzo gorzej. :)

Dnia 25.03.2008 o 18:35, tkoeman napisał:

6. Założyłem postać na serwerze Dragonmaw. Ktoś zna jakieś plusy i minusy tego serwera,
jakieś polskie gildie może?


Serwera nie znam, gildi tez nie. Na razie gram, zeby sobie pograc, wyniesc mojego paladyna na 70 lvl :) a dopiero pozniej bede sie martwil o jakies gildie. I jak dla mnie - wcale nie musi byc polska. Bo niestety nasi rodacy bardzo rzadko sa mili w grach. Ciagle jakis k... i ch... leca. Choc z drugiej strony jak na serwerze na ktorym gram spotkalem polaka i gdy sie dowiedzial, ze ja tez jestem z Polski to dal mi 3 zlote monety tak sam z siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 07:01, L33T napisał:

Dobra tylko co będzie na 70lv? Gdzie pójdziecie? Co będziecie robić? Postać trzeba wykończyć
gearem a ten leci z mobków na raidach.


Pozwolę się wtrącić: myślenie pesymistyczne nie jest dobre. A co będzie na lvl 70 i jakie raidy będą robić [i czy będą] zostaw samym zainteresowanym- może wkrótce będą wymiatać na Sunwell - nigdy nie wiadomo :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:26, graczomaniak napisał:

Raiders of Poland, jedna z lepszych gildii na Anachronosie.


Są bardzo dobrzy ale raczej nastawieni na raidy- jak nie masz postaci na lvl 70 epic- ready na końcowych bossów w TK i SSC to raczej marne szanse na dostanie się [ale jakby co szepnę słówko głównemu tankowi ;p]. Ja ze swojej strony polecam Light Defenders - SSC i TK progres, Kara na farmie, ZA 3 boss

jakby co to whisp w grze do Icefyre/Harrington

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 17:52, mic02 napisał:

Szybko i łatwo. Ma duży dps, stealth (potem sobie gry bez tego nie wyobrażasz), wadą
jest tylko brak heala. Ale wtedy bierzesz cooking i first aid. Godna wspomnienia jest
taktyka tzw. stunlock, polega na trzymaniu wroga zastunowanego; Cheap Shot, Kidney Shot, Gouge
Leveling to praktycznie combat, ja trochę to pozmieniałem, na własnego leveling.


Bzdura. Rogue lvling to assasination+2/2 imp sinister (IMPROVED POISONS zwiększa dps o 50%!), tak od 40lvl assa/combat (imp poisons+riposte), a na 50lvlu full combat. Bo dopiero gdzieś w okolicach tego lvla assa traci do combat. Co do walki to wygląda ona: sinister, sinister, sinister, sinister, sinister! eviscarate i powtarzamy (mob już powinien nie żyć). Stealth i stuny to tylko strata czasu podczas lvlingu. No i swordy only na lvling (high min/max dmg w MH i coś szybkiego w OH).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 06:37, CH1CKEN napisał:

Bzdura. Rogue lvling to assasination+2/2 imp sinister (IMPROVED POISONS zwiększa dps
o 50%!), tak od 40lvl assa/combat (imp poisons+riposte), a na 50lvlu full combat.

Po co? Blade Flurry daje wiecej niz wszystko co wyjmiesz z Assa, AR drugie tyle. Samo 5% hita juz praktycznie neguje missy z żółtych ataków, a Riposte to skill o najlepszym stosunku dmg do energii przez długi czas. Plus parry/dodge zmniejsze obrażenia = downtime.

Dnia 26.03.2008 o 06:37, CH1CKEN napisał:

Bo dopiero gdzieś w okolicach tego lvla assa traci do combat. Co do walki to wygląda ona:
sinister, sinister, sinister, sinister, sinister! eviscarate i powtarzamy (mob już powinien
nie żyć). Stealth i stuny to tylko strata czasu podczas lvlingu.

CS = darmowe 2 combo pointy, plus można łatwo dorobić makro na pickpocket ;) Akurat na większą grupkę, by mieć 2 pkt SnD na start.

Dnia 26.03.2008 o 06:37, CH1CKEN napisał:

No i swordy only
na lvling (high min/max dmg w MH i coś szybkiego w OH).

Broń raczej nie sypie się na wszystkie strony podczas levelowania, i używa się tego, co jest pod ręką. Równie dobrze mogą być macki, bo dobry stun = zero leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 07:31, KaPe napisał:

Po co? Blade Flurry daje wiecej niz wszystko co wyjmiesz z Assa, AR drugie tyle. Samo
5% hita juz praktycznie neguje missy z żółtych ataków, a Riposte to skill o najlepszym
stosunku dmg do energii przez długi czas. Plus parry/dodge zmniejsze obrażenia = downtime.


Downtime u rogue jest minimalny dzięki bandażom co każdą minutę. Combat na początek wychodzi z defensywnymi statami, dlatego lepiej iść w assa, bo Remorseless Attacks i Improved Poisons to najlepsze talenty do solo PvE. Rogue w solo PvE powinien zawsze używać 2x Instant Poisons - zanim osiągniemy wyższy lvl (40-50) dają one tyle samo dmg co white attack. 20% na extra attack to duże zwiększenie dps, imp poisons zwiększają nasz dmg o 50% dodając 10% na proc. Zwłaszcza na low lvl to ogromne zwiększenie dps.

Dopiero na 40 dajemy połowę punktów w assa dla imp poisons i drugą połowę w combat dla riposte. A na 50 dopiero respec na full combat.

>CS = darmowe 2 combo pointy, plus można łatwo dorobić makro na pickpocket ;) Akurat na większą grupkę, by >mieć 2 pkt SnD na start.

Wkleję całość bo nie chce mi się tłumaczyć :P
"You've got a ton of bandages right? Ok then, we're not that worried about downtime. Run up to the mob, don't stealth, there's no point. Don't waste your energy on cheap shot, it doesn't help kill the mob faster. Don't waste your time on garrote, the mob won't be alive for 18 seconds to make it worth it. Just run up to the thing, and start sinister striking. Have 5 points? Eviscerate. Dead. We're done. Run to the next mob. You only have 20 seconds. Sinister Strike, Sinister Strike, Sinister Strike, what? The mobs at 20%, but you only have 3 combo points? No point waiting for 5, it'll be dead by then. Eviscerate. Dead. Next mob. We're at half health? Bandage.

What!?! You don't have any bandages? You haven't been fighting any humaniods. Ok, you have no way to quickly regenerate life, so you need to minimize downtime. How do you do that? You stun. Run up to the mob, as you approach Stealth, Cheap Shot. Do not stealth until you are right on it. Now Sinister Strike, Sinister Strike, Sinister Strike, Eviscerate. Done. But wait, you're still taking too much damage? Ok. Run up to the mob, stealth, cheap shot, sinister strike, sinister strike, sinister strike, Kidney Shot. Continue Sinister Striking. The problem here is, we're going slower. If you have no bandages, you'll have no choice but to stun. It's faster than sitting to regenerate after the mob dies. This is why you always carry lots of bandages. "

Dnia 26.03.2008 o 07:31, KaPe napisał:

Broń raczej nie sypie się na wszystkie strony podczas levelowania, i używa się tego,
co jest pod ręką. Równie dobrze mogą być macki, bo dobry stun = zero leczenia.


Można kupić na AH jakieś greeny byleby spełniałny założenia (high min/max dmg w MH i coś szybkiego w OH). Jak ma się kasy z maina to można kupić rare blue, np. The Butcher. Ok. 36lvl mamy questy na świetne swordy (Sword of Omen i Vanquisher''s Sword). Swordy najlepiej ze względu na talent, który daje znacznie więcej niż stun z mace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się