Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2008 o 17:48, Bifur napisał:

@Le Golas
> 1. w co lepiej pakować pvp czy pve, bo nie wiem co się na 70lvl głównie robi (czy
chodzi
> na bossów czy walczy z przeciwną frakcją) :) Mi się osobiści wydaje że lepsze pvp
bo
> chyba potem właśnie się leje z graczami i to daje większą satysfakcję, ale czekam
co
> Wy-prawdziwi, "hardkorowi" WoWowcy, na 70lvl już od dawna- napiszecie :)
Powiem, krótko - jeśli nie masz czasu zbytnio chodzić na raidy tudzież instancje - robisz
PvP. Natomiast gdy czasu masz dużo polecam PvE (raidy i instancje stanowią naprawdę dobrą
zabawę).
> 2.mógłby mi jakiś warrior przesłać jakiegoś dobrego (najlepiej najlepszego :) )
builda
> na arms 2h???
Polecam Arms Build z Mace Specialization - szansa na stun przeciwnika na 3 sekundy i
szybsze generowanie rage ( http://www.wowhead.com/?talent=LVGxdAbqMIdioVZc). Drugi to
build Poleaxe - crit chance zwiększony o 5% gdy używasz polearmów lub axe''ów ( http://www.wowhead.com/?talent=LVGxdAioMIdioVZc).
> 3.słyszałem że w 2h swordy są najgorsze, ale ja nie lubię "axóf" ani mac więc jeżeli

> to prawda to pójdę w 2x1h fury... I właśnie dlatego pytam czy to prawda :]
Osobiście nie lubię Swordów - pod PvP polecam bardziej 2H Axe (5% większy crit chance).
Dual-wield przydaje się bardziej do PvE (tylko levelowanie - PvE na 70 lvlu to głównie
tankowanie). Więc jeśli chcesz mieć większy Crit Chance wybieraj Poleaxe Specialization
z drzewka Arms i używaj toporów (ewentualnie polearmów) - i to rozwiązanie jest prawdopodobnie
najlepsze gdy wolisz PvP.

Przepraszam ale z moim postem wystąpił jakiś błąd - dziwna sprawa (przecież nacisnąłem
"odpowiedz")...


Tak się składa że ja akurat wole (jeżeli chodzi o real) swordy, a to co pisał wyżej KaPe ("A Swordy najgorsze - brednie, to raczej Axy mają problemy na Arenach, bo opierają się na krytach, a kryty są redukowane przez Resilence, więc nie są tak groźne. Za to dodatkowy atak ze swordy, przy 2ręczniaki bijącym 4 cyfrowo na autoataku - zaboli." ) jakoś bardziej przypadło mi do gust :)
A mam jeszcze pytanie czy jest jakiś build który jest w miarę na 2x1h i 2h (tak że se zmieniasz, do waliki z graczami-2h, a do walki z potworkami - 2x1h)??? Albo przynajmniej coś na 2x1h gdzie jesteś w miare dobry na pvp???
Aha i jeszcze 1: czy jest build na 2h sworda, który jest lepszy od takiego na 2h axa, w znaczeniu że można nim pokonać wara z buildem na 2h axe(bo tak się składa że war z 2h axem, w berserk stansie i dobrymi itemami które dają agila ma 20/20+% na crita...)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 16:59, Le Golas napisał:

Aha czyli w pewnym sensie można robić komba czarów (buffów i innych skilli) ale tylko
gdy nie mają colddowna? jeżeli tak to czaje :)
Dzięki!!!


Niezupełnie. Komba można robić tylko jeżeli skill nie wywołuje global cooldowna (czyli tego 1.5s po każdym skillu), tak ma np. Amplify Curse od locka. Można zrobić macro które automatycznie castnie jakąś klątwę już z założonym amplify''iem. Takich skilli jest niewiele.

Można użyć komendy castsequence, ale wtedy aby poleciał kolejny skill z sekwencji trzeba kolejny raz użyć makra, oczywiście są takie triki, jak reset sekwencji gdy mob zginie lub gdy zmienisz target. Dobre to jest dla aff locka. Wciskasz 3 razy jeden przycisk, zmiana celu, znowu 3 razy guzik, zmiana celu itp itd, po chwili masz wokoło pole martwych ciał ;p (możesz dodać do sekwencji np Howl of Terror któy działa po użyciu modifiera, podobnie dodajesz drain soul i drain life i już masz cały set do farmienia w jednym guziku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Koledzy czy uzywacie jakiegos moda w stylu "parrot" ? pytam bo chyba jeszcze niedziala parrot po wprowadzeniu patch"a 2.4. Możecie mi cos podpowiedzieć? doradzić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 17:56, Le Golas napisał:

A mam jeszcze pytanie czy jest jakiś build który jest w miarę na 2x1h i 2h (tak że se
zmieniasz, do waliki z graczami-2h, a do walki z potworkami - 2x1h)??? Albo przynajmniej
coś na 2x1h gdzie jesteś w miare dobry na pvp???

Nie da rady, albo jedno masz dobre, albo drugie, 2 x 1h = Fury, 2h = Arms, oczywiście mieszane, ale nie te same talenty. Podstawowy problem Fury to brak Mortal Strike - debuff do leczenia to najgroźniejsza broń Warriora.

Dnia 28.03.2008 o 17:56, Le Golas napisał:

Aha i jeszcze 1: czy jest build na 2h sworda, który jest lepszy od takiego na 2h axa,
w znaczeniu że można nim pokonać wara z buildem na 2h axe(bo tak się składa że war z
2h axem, w berserk stansie i dobrymi itemami które dają agila ma 20/20+% na crita...)???

Warrior vs Warrior = sprzęt, tylko i wyłącznie. Znaczy owszem, jeśli ktoś bez doświadczenia gra z jakimś wprawionym zawodnikiem, to raczej oberwie, ale głównie chodzi i tak o itemki - no i szcześcia nieco. Wejdzie ci dobry kryt, on zmisuje z jakiegoś skilla, i wygrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 19:23, Big Rafał napisał:

Witam. Koledzy czy uzywacie jakiegos moda w stylu "parrot" ? pytam bo chyba jeszcze
niedziala parrot po wprowadzeniu patch"a 2.4. Możecie mi cos podpowiedzieć? doradzić?
Pozdrawiam

Twórca Parrota znalazł prace i zostawił moda "na jakiś czas". Pozostaje powrócić do SCT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:07, Ichvander napisał:

Witam ;)

mimo, ze troche juz gram, uwazam ze jestem dalej newbie :P i prosilbym o wytlumaczenie
co to sa te wszystkie t1, t2 itp.?


t1 tier legendarne przedmioty inaczej zbroje itp(sety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:07, Ichvander napisał:

Witam ;)

mimo, ze troche juz gram, uwazam ze jestem dalej newbie :P i prosilbym o wytlumaczenie
co to sa te wszystkie t1, t2 itp.?


Tak zwane "tiery" to zestawy unikalnych przedmiotów.

@hammerfall87
Od kiedy tiery zawierają legendarne przedmioty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:17, Bifur napisał:

> Witam ;)
>
> mimo, ze troche juz gram, uwazam ze jestem dalej newbie :P i prosilbym o wytlumaczenie

> co to sa te wszystkie t1, t2 itp.?

Tak zwane "tiery" to zestawy unikalnych przedmiotów.

@hammerfall87
Od kiedy tiery zawierają legendarne przedmioty? :P


aaa tak mi sie powiedziało no sorry za bład ale o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 17:56, Le Golas napisał:

A mam jeszcze pytanie czy jest jakiś build który jest w miarę na 2x1h i 2h (tak że se
zmieniasz, do waliki z graczami-2h, a do walki z potworkami - 2x1h)??? Albo przynajmniej
coś na 2x1h gdzie jesteś w miare dobry na pvp???

Nie opłaca się robić postaci uniwersalnej. Jeśli chcesz walczyć 2H bierz Arms, a gdy dual-wield - Fury.

Dnia 28.03.2008 o 17:56, Le Golas napisał:

Aha i jeszcze 1: czy jest build na 2h sworda, który jest lepszy od takiego na 2h axa,
w znaczeniu że można nim pokonać wara z buildem na 2h axe(bo tak się składa że war z
2h axem, w berserk stansie i dobrymi itemami które dają agila ma 20/20+% na crita...)???

Jeden build PvP nie może być lepszy od drugiego bo jaki byłby sens walki tym gorszym? :P. Talenty są zrównoważone tak, żeby warek z 2h swordem miał takie same szanse co ten z axe''m. Osobiście jednak polecam Poleaxe Specialization w Arms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:06, KaPe napisał:

> Witam. Koledzy czy uzywacie jakiegos moda w stylu "parrot" ? pytam bo chyba jeszcze
> niedziala parrot po wprowadzeniu patch"a 2.4. Możecie mi cos podpowiedzieć? doradzić?
> Pozdrawiam
Twórca Parrota znalazł prace i zostawił moda "na jakiś czas". Pozostaje powrócić do SCT.

Polecam Mika: http://www.wowinterface.com/downloads/info5153-MikScrollingBattleText.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie help. Wczoraj zainstalowałem wowa i chciałem najpierw konto trialowe założyc a potem je ulepszyc na normalne ale jak wziełm zakładanie konta trialowego wpisałem wszystkie te dane osobowe co byłypotrzebne to poprosiło mnie o numer karty kredytowej i nie było nic gdzie mozna było by zaznaczyc ze chce pre-paidem płacić a pozatym po co do triala numer karty:/ Prosze powiedzcie mi jak takie konto sie zakłada(wiem głupia prośba ale naprawde nie wiem) I jeszcze czy tamdalej sie na koncu zakładania konta pisze sie jaki sie chce miec login i hasło? bo na początku nie można było wybrac loginu ani hasła:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:45, Nioch napisał:

Ludzie help. Wczoraj zainstalowałem wowa i chciałem najpierw konto trialowe założyc a
potem je ulepszyc na normalne ale jak wziełm zakładanie konta trialowego wpisałem wszystkie
te dane osobowe co byłypotrzebne to poprosiło mnie o numer karty kredytowej i nie było
nic gdzie mozna było by zaznaczyc ze chce pre-paidem płacić a pozatym po co do triala
numer karty:/ Prosze powiedzcie mi jak takie konto sie zakłada(wiem głupia prośba ale
naprawde nie wiem) I jeszcze czy tamdalej sie na koncu zakładania konta pisze sie jaki
sie chce miec login i hasło? bo na początku nie można było wybrac loginu ani hasła:/


Jak zakładasz konto trialowe to nie prosi cię o numer karty. Wniosek prosty - wcale nie zakładasz konta trialowego tylko konto pełne.

http://teaser.wow-europe.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:45, Nioch napisał:

/cut/


http://teaser.wow-europe.com/ - tutaj załóż konto trialowe (nie poprosi Cię o podanie kodu pre-paid). Na końcu rejestracji będzie trzeba podać login i hasło, którego używa się do logowania na serwer. Następnie trzeba zalogować się na koncie trialowym, na oficjalnej stronie WoW''a (www.wow-europe.com/). Potem wystarczy upgrade''ować konto klikając na "Upgrade Account" i wpisując "Authentication Key" z zakupionej pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha dzieki wielkie:D I pytanie czy jak sie upgraduje to można zaznaczyc ze płaci sie pre-paidem bo wtedy jak próbowałem założyc triala a zakładałem normalne to nie było opcji pre-paid tylko same karte kredytowe:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:00, Nioch napisał:

Acha dzieki wielkie:D I pytanie czy jak sie upgraduje to można zaznaczyc ze płaci sie
pre-paidem bo wtedy jak próbowałem założyc triala a zakładałem normalne to nie było opcji
pre-paid tylko same karte kredytowe:/


Sam zakladalem konto tydzien temu. I opcja taka jak najbardziej jest. Z zalozeniem nie mialem zadnych problemow po prostu czytalem dokladnie co bylo napisanie na stronie. Swoja droga podczas rejestracji normalnego konta bedziesz musial podac klucz, ktory jest na pre-paidzie albo podac numer karty. Skorzystalem z drugiej mozliwosci, bo biorac pod uwage obecny kurs euro bardziej oplaca mi sie placic karta niz kupowac pre-paid, bo miesiecznie jakies 20 PLN oszczedzam, jesli konto bede przedluzac na miesiac. W przypadku dluzszego przedluzenia oszczednosci sa znacznie wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2008 o 21:06, KaPe napisał:

> Witam. Koledzy czy uzywacie jakiegos moda w stylu "parrot" ? pytam bo chyba jeszcze

> niedziala parrot po wprowadzeniu patch"a 2.4. Możecie mi cos podpowiedzieć? doradzić?

> Pozdrawiam
Twórca Parrota znalazł prace i zostawił moda "na jakiś czas". Pozostaje powrócić do SCT.



Przepraszam SCT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 16:06, Big Rafał napisał:

> > Witam. Koledzy czy uzywacie jakiegos moda w stylu "parrot" ? pytam bo chyba
jeszcze
>
> > niedziala parrot po wprowadzeniu patch"a 2.4. Możecie mi cos podpowiedzieć?
doradzić?
>
> > Pozdrawiam
> Twórca Parrota znalazł prace i zostawił moda "na jakiś czas". Pozostaje powrócić
do SCT.


Przepraszam SCT?


Taki mod jak Parrot :) SCT :)

A KaPe z tego co widziałem Parrot miał update 2 dni temu, więc do 2.4 jest wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się