Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 16:20, -Elk- napisał:

> > > Witam. Koledzy czy uzywacie jakiegos moda w stylu "parrot" ? pytam bo
chyba
> jeszcze
> >
> > > niedziala parrot po wprowadzeniu patch"a 2.4. Możecie mi cos podpowiedzieć?

> doradzić?
> >
> > > Pozdrawiam
> > Twórca Parrota znalazł prace i zostawił moda "na jakiś czas". Pozostaje powrócić


Dnia 29.03.2008 o 16:20, -Elk- napisał:

> do SCT.
>
>
> Przepraszam SCT?

Taki mod jak Parrot :) SCT :)

A KaPe z tego co widziałem Parrot miał update 2 dni temu, więc do 2.4 jest wersja.


Dziekuje :) obadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 16:20, -Elk- napisał:

A KaPe z tego co widziałem Parrot miał update 2 dni temu, więc do 2.4 jest wersja.

Zajrzyj na forum ace - to update bibliotek Ace był, a nie samego moda, każdy mod miał takie, niezależnie od tego czy coś się w nim zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanko:
Kupuję podstawkę, instaluję, upgraduję trialowe konto do pełnego...i czy ten miesiąc za darmo się uaktywnia automatycznie, czy też najpierw można zagrać w trial BC, a dopiero potem (np. po kilku tygodniach) wykorzystać ten miech za darmo, a potem dalej już z płaceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 19:40, tkoeman napisał:

Jedno pytanko:
Kupuję podstawkę, instaluję, upgraduję trialowe konto do pełnego...i czy ten miesiąc
za darmo się uaktywnia automatycznie, czy też najpierw można zagrać w trial BC,
a dopiero potem (np. po kilku tygodniach) wykorzystać ten miech za darmo, a potem
dalej już z płaceniem.


od razu z upgreadowaniem konta dostajesz 30 dni gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 19:53, Vesania666 napisał:

od razu z upgreadowaniem konta dostajesz 30 dni gratis

to niefajnie...
Rozumiem, że traila BC bez upgradowania konta nie da się założyć...Pytam o to dlatego, że grę (battlechest) mogę kupić już teraz, zaś na 30 dni grania nie będę mieć czasu, jedynie na te 10 na BC by mi stykło.
Nie da się tego jakoś obejść może, tak, że te 30 darmowych dni mi zostanie na przyszłość, a w triala BC zagram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 19:59, tkoeman napisał:

> od razu z upgreadowaniem konta dostajesz 30 dni gratis
to niefajnie...
Rozumiem, że traila BC bez upgradowania konta nie da się założyć...Pytam o to dlatego,
że grę (battlechest) mogę kupić już teraz, zaś na 30 dni grania nie będę mieć czasu,
jedynie na te 10 na BC by mi stykło.
Nie da się tego jakoś obejść może, tak, że te 30 darmowych dni mi zostanie na przyszłość,
a w triala BC zagram?


raczej nie możliwe, poza tym trial BC nie da ci nic innega jak 2 nowe rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 20:11, Vesania666 napisał:

raczej nie możliwe, poza tym trial BC nie da ci nic innega jak 2 nowe rasy

No racja, ale bym sobie na zaś 20lvl pala drenai stworzył, obejrzał dwie nowe stolice, a przede wszystkim niczego bym przez te 10 dni na studiach nie zawalił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś cos może na temat zawartości Wrath of Lich King Edycja Kolekcjonerska ? I kiedy on wkońcu wychodzi bo wszedzie pisze co innego.

I jeszcze jedno wczoraj bylem na inscie i koles mial addona, imo bardzo fajnego.A więc mial macro czy cos pisalo
/y For The Hoorde ! i do tego dzwiek z av galvadara "break them bones" wie ktoś jak to sie nazywa ?? Bo koles zaraz jak go zapytalem do sie wylogowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos wytlumaczyc po co kupowac TBC w wersji pudelkowej? Przeciez mozna sciagnac clienta ze strony blizza i ma sie 80 zl w kieszeni... chyba ze jest tam 30 dni grania albo cos w tym stylu :P wytlumaczy mi ktos? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:08, Ichvander napisał:

Moze mi ktos wytlumaczyc po co kupowac TBC w wersji pudelkowej? Przeciez mozna sciagnac
clienta ze strony blizza i ma sie 80 zl w kieszeni... chyba ze jest tam 30 dni grania
albo cos w tym stylu :P wytlumaczy mi ktos? :)


Potrzebny Ci cd-key do upgradowania konta do TBC, a on jest w pudełku :p Na stronie ściągasz samego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Moze mi ktos wytlumaczyc po co kupowac TBC w wersji pudelkowej? Przeciez mozna sciagnac
> clienta ze strony blizza i ma sie 80 zl w kieszeni... chyba ze jest tam 30 dni grania
> albo cos w tym stylu :P wytlumaczy mi ktos? :)

to, że go ściągniesz z netu to nie znaczy, że sobie pograsz, potrzebny jest kod, który znajduje się w pudełku z grą, ściągając ze strony Blizzarda można co najwyżej zagrać w triala przez 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+Dzisiaj Horda zaatakowała Stormwind, na nic przydały się moje zapewnienia że przychodze w pokoju, niszczyli za każdym razem. Czy horda może się odradzać tak jak sojusz, czy jak polegną w rajdzie na terytorium wroga to tylko się u siebie mogą zrespawnować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: ściągnąłem kilka ciekawych AddOnów, wrzuciłem je tam, gdzie trzeba, czyli do folderu AddOns i podczas wybierania postaci nie mogę znaleźć tego guziczka AddOns, czyli tak, jakby WoW nie widział mi tych Addsów. Addy są zaktualizowane z najnowszym patchem. Czy mógłby mi jakiś pr0 uber Haxx powiedzieć co muszę zrobiź, bym mógł koszystać z AddOnów? Bardzo byłbym wdzięczny :)

Wintesun: Hordziaki mogą sie odradzać nawet w kraju należącym do Alliance, tyle że będą mieli trochę dłuższą drogę z cmentarza do swoich zwłok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast wrzucać je tam, powinieneś je tam wypakować, bo addony głównie się ściąga w spakowanych plikach (.zip, .rar). Potem (ponownie) uruchomić grę i powinny tam być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No racja, ale bym sobie na zaś 20lvl pala drenai stworzył, obejrzał dwie nowe stolice,
> a przede wszystkim niczego bym przez te 10 dni na studiach nie zawalił. :)

Aż tak Ci zależy na oglądaniu nowych stolic? Skoro dopiero zaczynasz, to wszystkie stolice są dla Ciebie nowe. Gram od prawie dwóch lat i do tej pory nie widziałem Exodaru nawet na screenach :| Znajdziesz tam to samo co gdzie indziej, z tym że będzie utrzymane w innym stylu.

Być może w tej chwili ze złego założenia wychodzę, jeśli tak, to sorry. Dopiero zaczynasz grać i chcesz stworzyć draenei pala, bo draenei jest "nową rasą" dodaną w dodatku i chcesz właśnie czymś nowym zagrać, by nie być "staroświeckim" grając podstawowymi rasami? Możliwe, że to nadinterpretacja, ale tak właśnie zrozumiałem twoje wypowiedzi.
Jeśli nie masz zbytnio czasu teraz grać, to skorzystaj z triala; konto upgrade''uj, gdy tego czasu będziesz miał więcej a potem zależnie od potrzeby (pre-paid, trial BC, full BC... itd). No chyba, że masz niepohamowany pociąg do kopytnych, rogatych, czułkobrodowych, niebieskich stworów i z żadną inną rasą nie będziesz potrafił się identyfikować ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest z tymi Netherwingami ? Zrobiłem dzisiaj u nich te osiem bodajże questów na reputacje Neutral, ale co dalej ? Jak rozpocząć daily questy ? Wymagany jest trening mounta za 5k ? Na dniach będę go kupował ale myślałem, że uda mi się wcześniej zacząć już u NW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć cokolwiek wyżej od Neutral musisz mieć trening za 5k golda, by potem "udawać", że jesteś jednym z orczych jeźdźców (głupio to wygląda dla druida, który też musi mieć 5k riding, ale zadania może robić z flight form +60%, nie mówiąc, że żaden ork nie może być druidem :P). Do tego przygotuj się, że pierwsze zadania (szczególnie z transporterami) są bardzo upierdliwe, dopiero na wyższych "szczeblach" pojawiają się "normalniejsze" (kopalnie, no i booterang ftw!). A jak chcesz mieć rekordowy czas zdobycia mounta farm Netherwing Egg, które losowo spawnują się na powierzchni Netherwing Ledge i Dragonmaw Fortress.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktos moglby mi podac strone na ktorej mógłbym ściągnąc program który pokazuje rozwiązania wszystkich questów w WoWie?
podobno ten program nazywa sie Carbonit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.wow.curse.com --> ściągnij sobie QuestHelpera.

@DragonLord

Mam extalted z Skyguardami więc mogę kupić Netherraya, również gryfa mam do wyboru. Jeżeli chodzi o samego Netherdrake lotto mi to kiedy go będę miał ogólnie mount jest mi zbyteczny ale jako że sprzęt już osiągnąłem i jestem full epix zostały mi teraz tylko raidy więc mogę zająć się mountem bo to ostatnia rzecz jaką powinno się kupić. Najpierw sprzęt potem mount, chociaż i tak zostało mi jeszcze kilka enchantow i nakładek. Anyway ND sprawię sobie ale najpierw muszę kupić trening a to najwcześniej będzie za tydzień. Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do twojego komentarza, że mam mało hp to hmmm... nie wiem czy jest aż tak źle, 3000hp i 5700 many na 59lvl to chyba nie jest aż tak źle. Dopiero wszedłem na Outland więc tam zdobędę z questów dużo przedmiotów najlepszych dla mnie. btw widziałem mnóstwo graczy na +/- takim poziomie co ja i nięli po 3000-4000k many i dużo mniej hp. ;P

A co do Excalted ze stormwind to wystarczyło robić questy, już na 30lvl+ można Excalted zdobyć (przecież na mounta trzeba mieć Excalted :) a teraz zbieram marki na tygrysa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się