Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam takie pytanie: Czy w WotLK będzie można zabić Lich Kinga ? Po jego śmierci nie byłoby już chyba nikogo kto byłby tak “legendarny” jak Illidan czy Arthas kogo można by zabić… Wychodziłoby na to że WotLK byłby ostatnim dodatkiem…?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 12:36, oOreVenOo napisał:

www.wow.curse.com --> ściągnij sobie QuestHelpera.

@DragonLord

Mam extalted z Skyguardami więc mogę kupić Netherraya, również gryfa mam do wyboru. Jeżeli
chodzi o samego Netherdrake lotto mi to kiedy go będę miał ogólnie mount jest mi zbyteczny
ale jako że sprzęt już osiągnąłem i jestem full epix zostały mi teraz tylko raidy więc
mogę zająć się mountem bo to ostatnia rzecz jaką powinno się kupić. Najpierw sprzęt potem
mount, chociaż i tak zostało mi jeszcze kilka enchantow i nakładek. Anyway ND sprawię
sobie ale najpierw muszę kupić trening a to najwcześniej będzie za tydzień. Dzięki za
info.



ej czy ten program nie zepsuje mi gry czy cos takiego?? zcy ten program zmieni języ k w grze??
czy ten program bedzie chodzic z Burning Crusade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 13:16, tipu7 napisał:

Mam takie pytanie: Czy w WotLK będzie można zabić Lich Kinga ? Po jego śmierci
nie byłoby już chyba nikogo kto byłby tak “legendarny” jak Illidan czy Arthas
kogo można by zabić… Wychodziłoby na to że WotLK byłby ostatnim dodatkiem…?

Sargeras, Queen Azshara, cokolwiek siedzi w Emerald Dream, Old Gods, Deathwing.
Warcraft nie zaczął się od 3 części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 13:50, revolt505 napisał:

a i jeszcze jedno czy znasz strone z polska instrukcją tego programu?

Nie, bo takiej nie ma, żeby grać w WoWa trzeba znać angielski. Quest helper wystarczająca chyba pomaga, pokazując co i jak na mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bossów może być jeszcze mnóstwo i nawet dwa razy więcej jak wyjdzie WarCraft IV, który będzie dalej kontynuował fabułę. Tak jak powiedział KaPe WC nie zaczął się od 3 części, przy czym Sargeras powinien być ostatnim bossem bo to chyba od niego wszystko się zaczęło. Ja osobiście marze o instancji przeznaczonej dla 40-50 osób, która była by totalnym hardkorem. I naprawdę wyczyszczenie jej całej powinno zająć około 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, WoW ciągle mnie zaskakuje. Ten mój loladin po migracji dostał możliwość noszenia DWÓCH aur...
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Burning+Blade&n=Sunbringer Nie licząc kiedyś rzucających się na niego Horde Guardów... Ale do rzeczy: Zabijanie Arthasa było by dziwne... Może na siłe wykombinowali by smoki czy Old Gods, ale samo zabijanie najlepszych bohaterów - Illidan, Kael, Arthas - jest idiotyczne. Zamiast uśmiercania co silniejszych bohaterów, z którym każdy grający w W3 się pewnie utożsamiał Blizzard mógł by się wysilić, i pchnąć fabułę do przodu - zmiana frakcji; np. Undeadzi odchodzą od Hordy, nowa frakcja, jakiś nowy świat, czy nowe zagrożenie; inwazja czegośtam, np. Old Gogs - może jest nierealistyczne i niezbalansowane (ehhh), np. Undeadzi, ale to by było COŚ. I nie typu BC, gdzie po samym początku wrażenia podbijania świata nie było, w ogóle walki z -i samej Płonącej Krucjaty - znaczącej nie było. Brakuje po prostu fabuły. Świat by w pewnym sensie ożył. Przynajmniej wojny w Azeroth z przejmowaniem miast czy terenów by wystarczyły. Chyba że wyjdzie W4 czy dodatek do wowa z kampanią w stylu GW (na co liczę). Swoją drogą jeżeli w Quel''danas gracze przejmą te tereny, questów przejmowania nie będzie można zrobić jeszcze raz nową postacią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie realistycznego w zabiciu Arthasa ? Boss jak boss, każdego da się ubić. Ani Illidan ani Kael''thas nie byli nieśmiertelni więc można ich zabić. Nie trzeba robić WIV żeby pchnąć fabułę do przodu, zawsze istnieje możliwość stworzenia nowego dodatku. To co mówisz o Undedach może być fajne, ale niestety nigdy się tak nie stanie - zbyt duże zamieszanie nastało by.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam żadko odpisujem na tego typó posty ale tyn razem siem postaram. Po pierwsze pisz po polsku a nie "polskiemu". Po drugie nie wiemy, na razie pre ordery są ale na wersję "zwykłą".

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracze nie zabijają "oficjalnie" bossów, cytat z wowheada:
"From the lore point of view, all major bosses get killed by representatives of certain in-game organizations, rather than random bands of adventurering individuals. For example, C''Thun dies at the hands of agents of Bronze Dragonflight, Kel''Thuzad is slain by the finest warriors of Argent Dawn, and Hakkar is banished by the champions of Zandalar Tribe.

Thus, history will remember that Illidan Stormrage was killed by Ashtongue Deathsworn, led by Akama and Maiev Shadowsong, under the blessing and guidance of Naaru."

A co do questów z Sunwell, na 110% dalej będą dostępne, tak jak to ma miejsce z Netherwing po osiągnięciu Exalted (mimo tego, że jest to totalnie nielogiczne po wykryciu przebrania). Poza tym musi być łatwy sposób na reputację z Shattered Sun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 20:54, oOreVenOo napisał:

Witam żadko odpisujem na tego typó posty ale tyn razem siem postaram. Po pierwsze pisz
po polsku a nie "polskiemu". Po drugie nie wiemy, na razie pre ordery są ale na wersję
"zwykłą".

Pozdrawiam :)


Nie było info kiedy tak owa oferta sie ujawi? znaczy kiedy będzie mozna juz zamawiac ek w pre orderze dokladnie? Albo chociaz jakas mala wzmianka o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 21:28, bigsmoke177 napisał:

Nie było info kiedy tak owa oferta sie ujawi? znaczy kiedy będzie mozna juz zamawiac
ek w pre orderze dokladnie? Albo chociaz jakas mala wzmianka o tym?



Nie. Nie wiadomo. Nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 22:04, 0XHUNTERX0 napisał:

cze. mam taką prośbę czy moglibyście podać nazwy serwerów na których gra najwięcej polaków
bo weszłem w posiadanie wowa i jestem zielony w tym dzięki


Burning Legion -70% populacji serwera to Polacy ;], ale nie polecam go, ciągle jest przepełniony

A oprócz BL to na każdym są polacy w różnych ilościach, pewnie na każdym jest pare polskich gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 23:33, oOreVenOo napisał:

Jeszcze na Anachronosie jest polska gildia, może i nawet parę. Z tego co wiem serwer
bardzo dobry.

Na burning blade jest pare polskich gildii w tym jedna top i sladowe ilosci polakow w international, ale serva nie polecam, progress nienajlepszy, a i niektore gildie stosuja praktyke "wywalmy randomow z daily bez powodu zeby koledzy mogli wejsc i dostac darmo itemki/badge"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się