Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Btw grasz na Burning Blade?

I chociaż ten 'fabularny punkt widzenia' nie sprawdza się w praktyce, lepiej brzmi niż że ci bossowie byli farmieni setki razy przez jakiś przypadkowych ludków. A co do Arthasa, nadal jakoś trochę go szkoda, zostawili by go jeszcze wyżej, potężniejszego na później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 16:31, mic02 napisał:

I chociaż ten ''fabularny punkt widzenia'' nie sprawdza się w praktyce, lepiej brzmi niż że ci bossowie byli farmieni setki razy przez jakiś przypadkowych ludków. A co do Arthasa, nadal jakoś trochę go szkoda, zostawili by go jeszcze wyżej, potężniejszego na później.


Arthas już dawno nie istnieje.. On jest tylko "naczyniem" dla Króla Lisza.. Jeśli pokonamy go, spada z niege Frostmourne i osoba która go podnosi staje się nowym Królem Liszem.. Czyli zastępuje Arthasa na Tronie Mrozu (w kategorii fabularnej oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arthas istnieje, ale jego dusza została połączona z tą Ner''zhula i razem tworzą jeden, potężny byt. Tak więc nie da się powiedzieć, że Arthas, lub Ner''zhul całkowicie przestali istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:59, Czedwik napisał:

Arthas istnieje, ale jego dusza została połączona z tą Ner''zhula i razem tworzą jeden,
potężny byt. Tak więc nie da się powiedzieć, że Arthas, lub Ner''zhul całkowicie przestali
istnie

Zgadzam się nie do końca zniknęli, nie wiem jak z tym drugim, ale Arthas stał się "jednością" z królem liszem (w sumie to Król Lisz przeją władzę nad jego umysłem ale to już szczegół... ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczalnie jutro kupię WoWa (battlechesta), trzy kwestie:
1. Za grę zamierzam płacić kartą kredytową. Nie znam się jednak na tego typu rzeczach zupełnie, w domu mam takiego rodzaju:
http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=2/id_product=000000000000100 /podgrupa=2/section=indy
Czy taka się nadaje, czy też jest potrzebna np. taka:
http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=2/section=indy
I jeszcze jedno w związku z tym: jak przebiega procedura takiego opłacania-ja raczej na pewno niegdy nie wykupię gry na więcej niż 30 dni, i zawsze będą jakieś przerwy między poszczególnymi okresami. Rozumiem, że przy koncie WoWa wystarczy podać nr karty, ale jak to później wygląda z uaktualnianiem statusu konta (tzn. aktywowanie na 30 dni/zamrażanie)?
2. Wraz z grą dostaje się klucze aktywacyjne (po jednym na podstawkę i dodatek)-czy na takim jednym kluczu można stworzyć więcej niż jedno konto?
3. Jeśli zainstaluję podstawkę i BC, to czy będzie później możliwość uruchomienia na koncie triala BC?

Sorry za takie formalne pytania, ale ja jak dotąd miałem do czynienia wyłącznie z ''normalnymi'' grami, które poza instalacją niczego innego nie wymagały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:19, tkoeman napisał:

Przypuszczalnie jutro kupię WoWa (battlechesta), trzy kwestie:
1. Za grę zamierzam płacić kartą kredytową. Nie znam się jednak na tego typu rzeczach
zupełnie, w domu mam takiego rodzaju:
http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=2/id_product=000000000000100 /podgrupa=2/section=indy
Czy taka się nadaje, czy też jest potrzebna np. taka:
http://www.pkobp.pl/index.php/id=oferta/grupa=2/section=indy
I jeszcze jedno w związku z tym: jak przebiega procedura takiego opłacania-ja raczej
na pewno niegdy nie wykupię gry na więcej niż 30 dni, i zawsze będą jakieś przerwy między
poszczególnymi okresami. Rozumiem, że przy koncie WoWa wystarczy podać nr karty, ale
jak to później wygląda z uaktualnianiem statusu konta (tzn. aktywowanie na 30 dni/zamrażanie)?


Z tego co widzę są to karty albo Visa albo Visa Electron, więc nadają się.

Konto kartą możesz opłacić co 30/90/180 dni. Jak masz wpisaną subskrypcję automatycznie ściąga kasę za next month. Jak nie chcesz to wywalasz subskrypcję.

Dnia 31.03.2008 o 20:19, tkoeman napisał:

2. Wraz z grą dostaje się klucze aktywacyjne (po jednym na podstawkę i dodatek)-czy na
takim jednym kluczu można stworzyć więcej niż jedno konto?


Tylko jedno.

Dnia 31.03.2008 o 20:19, tkoeman napisał:

3. Jeśli zainstaluję podstawkę i BC, to czy będzie później możliwość uruchomienia na
koncie triala BC?


Po co? Zakładasz trail zwykły, aktywujesz potem podstawkę, aktywujesz TBC i masz 40 dni.


Jak chcesz jakieś pytania to pisz na GG moje. Na gramsajcie jest podane. Jestem niewidoczny, więc sie nie krępuj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 20:19, tkoeman napisał:

Przypuszczalnie jutro kupię WoWa (battlechesta), trzy kwestie:
1. /ciach/

Jeśli się martwisz czy twoja karta będzie obsługiwana polecam pay-pal. http://www.paypal.pl/pl

Dnia 31.03.2008 o 20:19, tkoeman napisał:

2. Wraz z grą dostaje się klucze aktywacyjne (po jednym na podstawkę i dodatek)-czy na
takim jednym kluczu można stworzyć więcej niż jedno konto?

Jeden klucz jedno konto, polecam na początek trial: http://teaser.wow-europe.com/ nie potrzebujesz podawać numeru żadnej karty

Dnia 31.03.2008 o 20:19, tkoeman napisał:

3. Jeśli zainstaluję podstawkę i BC, to czy będzie później możliwość uruchomienia na
koncie triala BC?

Jeśli dodasz do konta tylko klucz z podstawki będziesz mógł grać na trialu BC. O tym co masz dostępne decydują klucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

Z tego co widzę są to karty albo Visa albo Visa Electron, więc nadają się.

Tylko, że to, zdaje się debetowe, a nie kredytowe karty. Nie, że się sprzeczam, być może takie są faktycznie dobre.

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

Konto kartą możesz opłacić co 30/90/180 dni. Jak masz wpisaną subskrypcję automatycznie
ściąga kasę za next month. Jak nie chcesz to wywalasz subskrypcję.

A czy do tego, żeby zapłacić za 30 dni potrzeba w ogóle tę automatyczną subskrypcję założyć? A jeśli trzeba to rozumiem, że, np. 1 lipca płacę za 30 dni, a następnego dnia tę subskrybcję wywalam i 1 sierpnia konto jest znowu zamrożone do następnej wpłaty.

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

> 2. Wraz z grą dostaje się klucze aktywacyjne (po jednym na podstawkę i dodatek)-czy
na
> takim jednym kluczu można stworzyć więcej niż jedno konto?

Tylko jedno.

Gdzieś tu niedawno czytałem, że można mieć tyle kont ile się chce (a więc i trialów teoretycznie). Czyli, aby założyć sobie nast. konto trzeba kupić nowy egzemplarz gry?

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

> 3. Jeśli zainstaluję podstawkę i BC, to czy będzie później możliwość uruchomienia
na
> koncie triala BC?

Po co? Zakładasz trail zwykły, aktywujesz potem podstawkę, aktywujesz TBC i masz 40 dni.

A więc trail TBC się aktywuje automatycznie po instalacji i aktywacji TBC?

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

Jak chcesz jakieś pytania to pisz na GG moje. Na gramsajcie jest podane. Jestem niewidoczny,
więc sie nie krępuj :p

Być może skorzystam, dzięki.

@L33T

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

Jeśli się martwisz czy twoja karta będzie obsługiwana polecam pay-pal. http://www.paypal.pl/pl

To już sprawdzę jutro, bo tego paypala nie znam, a mam dziś jeszcze coś do roboty :P

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

Jeden klucz jedno konto, polecam na początek trial:/.../

Trial już mam za sobą :)

Dnia 31.03.2008 o 20:59, -Elk- napisał:

Jeśli dodasz do konta tylko klucz z podstawki będziesz mógł grać na trialu BC. O tym co masz dostępne decydują klucze.

Czyli TBC nie instalować, jeśli tego traila chcę zagrać? BTW. Nie zgadza mi się to z tym, co mi -Elk- odpisał na ten temat (chyba, że coś źle zinterpretowałem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 19:24, DemoBytom napisał:

> I chociaż ten ''fabularny punkt widzenia'' nie sprawdza się w praktyce, lepiej brzmi
niż że ci bossowie byli farmieni setki razy przez jakiś przypadkowych ludków. A co do
Arthasa, nadal jakoś trochę go szkoda, zostawili by go jeszcze wyżej, potężniejszego
na później.

Arthas już dawno nie istnieje.. On jest tylko "naczyniem" dla Króla Lisza.. Jeśli pokonamy
go, spada z niege Frostmourne i osoba która go podnosi staje się nowym Królem Liszem..
Czyli zastępuje Arthasa na Tronie Mrozu (w kategorii fabularnej oczywiście).

Coś ala Diablo ;) Tam też w pierwszej części po zabiciu diablo bohater wbija dobie w głowę kamień duszy i sam staje się diablem w drugiej części ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:45, tkoeman napisał:

Gdzieś tu niedawno czytałem, że można mieć tyle kont ile się chce (a więc i trialów teoretycznie).
Czyli, aby założyć sobie nast. konto trzeba kupić nowy egzemplarz gry?

Kont możesz mieć ile chcesz, ale 1 kod pudełkowy = 1 aktywowane w pełni konto (konta trial nie mają wpisanego kodu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym trialem to jest tak.

To co miałeś zrobione to jest trial podstawki. Żeby mieć trial TBC musisz mieć aktywne konto z odstawką WoW''a. I na tym koncie z podstawki ( bez klucza z TBC!) Możesz mieć trial TBC. Ja Ci podałem bez tej reszty, bo tak naprawdę jeżeli spodobał Ci się WoW trialowy to dodatek to jest mus i tyle. Nie ma czego próbować, bo tylko więcej tego samego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 21:45, tkoeman napisał:

Tylko, że to, zdaje się debetowe, a nie kredytowe karty. Nie, że się sprzeczam, być może
takie są faktycznie dobre.


Próbowałem opłacić grę kartą Visa PKO inteligo (taką jak podałeś na pierwszym screenie) i mi nie zrealizowało płatności. Wyskakiwał błąd, że nie można było nawiązać połączenia z moim kontem i zalecali skontaktować się z bankiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 23:33, Astropath napisał:

Próbowałem opłacić grę kartą Visa PKO inteligo (taką jak podałeś na pierwszym screenie)
i mi nie zrealizowało płatności. Wyskakiwał błąd, że nie można było nawiązać połączenia
z moim kontem i zalecali skontaktować się z bankiem :/


Natomiast kartą z Inteligo (nie PKO Inetligo, a teraz to chyba nawet to się inaczej nazywa iPKO, czy jakoś tak) mozna płacić spokojnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten World of WarCraft jest niesamowity. Przez ostatnie 3 godziny zacisnila sie przyjazn Polsko - Szwedzka :P Gralem bowiem z graczem ze Szwecji. I wiele ciekawego dowiedzialem sie o tym kraju, a on z kolei o Polsce. :) Mam wrazenie, ze polsko - szwedzki team bedzie rosl w sile. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW rządzi. :) Ale prawda jest taka, że to co przyciąga nas do tej gry (przynajmniej normalnych graczy) to kontakty, znajomości z ludźmi. To wszystkie śmiechy, jazdy na TSie... To jest to! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 04:11, Wojman napisał:

Ten World of WarCraft jest niesamowity. Przez ostatnie 3 godziny zacisnila sie przyjazn
Polsko - Szwedzka :P Gralem bowiem z graczem ze Szwecji. I wiele ciekawego dowiedzialem
sie o tym kraju, a on z kolei o Polsce. :) Mam wrazenie, ze polsko - szwedzki team bedzie
rosl w sile. :)


Pamietam,że miałeś kiedyś o tej grze negatywne zdanie widzisz ta gra zmienia ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 12:17, hammerfall87 napisał:

Pamietam,że miałeś kiedyś o tej grze negatywne zdanie widzisz ta gra zmienia ludzi :)


Zgadza sie. Choc abonament nadal bede krytykowac, bo jednak w skali miesiecznej troche bedzie mi budzet obciazac. Ale wkrotce zmieniam prace na lepiej platna, wiec nie bedzie tak zle. Zreszta uwazam, ze mialem racje, bo to byla przesada placic 199 PLN za gre i do tego wnosic oplaty abonamentowe. No teraz WoW kosztuje mniej, nadal wymaga abonamentu, ale teraz - przynajmniej statystycznie, bo po wysokosci mojej pensji w Urzedzie tego nie widac, zarabiamy wiecej - a po za tym to gra od Blizzarda, wiec w koncu sie przemoglem. I gram codziennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się