Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mi najbardziej podoba się możliwość być zapisanym jednocześnie na wszystkie Battlegroundy:) I gdy jesteś na jakimś w pozostałych nadal jesteś w kolejce:) No wygodnie jest to że AH są w każdej stolicy połączone oczywiście;) Dzięki temu Thunder Bluff odżyło.. Było najwięcej ludzi w orgrimmarze.. A teraz i inne stolice śą "żywe" co chwila coś sie sprzedaje.. Ktoś czegoś szuka itp.. Tak milej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2006 o 21:55, Seaven napisał:

I jeszcze moja mała prośba - gdybyś był na tyle uprzejmy i dał znać, gdy znajdziesz dobrze
działające proxy... To na którym jechałem podczas grudniowych problemów (bardzo dobre, obywało
się praktycznie bez lagów), jest już niestety nieaktywne.


Hm, no z tymi proxy to niestety problem, ja codziennie szukam metodą prób i błędów nowego. Nie udało mi się znaleźć nigdy niczego działającego dłużej niż 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdazylo ze podczas gry skoczylo mi do 6k latecy ale pozniej sie uspokoilo...nie wiem na jakich servach gracie ale na 15 dni 3 razy mialem skok latency na jakies 30 minuttak mam 50-200 zawsze zielone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie moge grac od swiat normalnie
teraz od 18 do 24 nie da sie wogole grac
zreszta jak widac loss w dwoch punktach tepsy +70% to nie ma mozliwosci zeby normalnie chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jest juz prawie 23.30 a mnie sie nawet nie udalo raz zalogować.
Czy komuś kto ma Neo się to udało.
U mnie cały czas wisi na Connecting ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:55, LordToBee napisał:

ps. moze CDA mogloby wplynac jakos na tepse, bo nie zamierzam kupowac dodatku ani placic za
gre w ktora moge grac miedzy 24-18 tylko


Przykro mi ale CDA nie ma rzadnego wpływu na TPSA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 23:24, RankoR napisał:

Ludzie jest juz prawie 23.30 a mnie sie nawet nie udalo raz zalogować.
Czy komuś kto ma Neo się to udało.
U mnie cały czas wisi na Connecting ...


Tak ja mam neo i nawet pograłem chwilke.. Ale latency miałem straszne.. Choć grać na siłę się dało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 23:28, Stwór napisał:

Tak ja mam neo i nawet pograłem chwilke.. Ale latency miałem straszne.. Choć grać na siłę się
dało;/


heh . lecz jaka to przyjemnośc....Pamiętam kiedys jak grałem w WoW też miewałem problemy z latency. Działo sie coś dziwnwgo:najpierw miałem ping mniejwięcej 66ms, nagle ostro podskakiwał(nawet do 5-10k), a potem stopniowo spadał tak ze po pół godzinie sie dało grac:) Powiedzmy sobie jednak szczerze: jaka jest przyjemnośc z gry kiedy na rzucenie czaru instant cast potrzeba 10 sekund?:/
W takich chwilach kiedy serwery leżą łatwiej jest mi znieśc moją przymusową przerwę- przynajmniej kasy nie tracę. Mam tylko nadzieję że do mojego powrotu wszystko będzie cacy- i tego również wam życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszystko znów gra.. I oby nie w nocy jak ostatnie dni.. Jest noc i przed chwilką na AB największe latency miałem 214.. Oby tak zostało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak podniesc reputacje w miastach neutralnych ?

everlook gtgetzan i bb ??

porobilem juz wszstkie questy jakie mi dac chcieli i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się