Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2008 o 22:49, DemoBytom napisał:

Swoją drogą to by było dziwne, jakby tylko belfy nie miały dostępu do danego summona
O_O''


Na szczęście bezsensowne uzależnienie KLASOWYCH zdolności/czarów od rasy skończyło się na priestach (2 czary) i paladyńskim sealu do retri (tylko dla blood elfów). O priestów pretensje były całe lata i nawet jak Blizz postanowił kwestię rozwiązać, to tak do końca wcale nie rozwiązał, a hordowi ret paladyni robią mniej więcej 15% więcej dmg w rajdzie od alliansowych, tak po prostu bo są blood elfami. Więc naprawdę nie życzymy nikomu nowych klasowych raciali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem z czatem w wowie

konkretnie chodzi o to że nie widzę dwóch najniższych linijek (czyli tych najbardziej aktualnych), mam zainstalowy addon titan, na dole dwa paski z um, plus um peta, to wszystko zasłania mi właśnie dwie linijki, można to jakoś naprawić, ew przesunąć czat w inne miejsce, może jakiś addon by pomógł ?

z góry dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 08:20, L33T napisał:

prawym na zakładce chatu unlock i sobie przesuń :)


hmmm, czy to możliwe aby rozwiązanie problemu z którym się meczę od 2 m-cy było tak banalne... ;)
wrócę do domu i zobaczę, oby zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 08:51, protason napisał:

hmmm, czy to możliwe aby rozwiązanie problemu z którym się meczę od 2 m-cy było tak banalne...
;)
wrócę do domu i zobaczę, oby zadziałało


Jeśli to nie zadziała, to sprawdź czy w interface options nie masz zaznaczonych opcji lock chat settings i/lub simple chat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm ehm... mam pytanie.. moze troche strasznie bardzo glupie ale... Kupilem World of Warcraft : Battlechest. No i na opakowaniu pisalo ze mam 30 dni darmowej gry... jak je wlaczyc? Podczas rejestrowania sie na stronie (wszystko bylo ok az do wybrania metody platnosci a pozniej podania kody z karty pre paid bo ten sposob wybralem) kazali mi dac ten kod wlasnie... no i jak ja mam te 30 dni grania to jak mam je aktywowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:23, misiaczek12 napisał:

Ehm ehm... mam pytanie.. moze troche strasznie bardzo glupie ale... Kupilem World of
Warcraft : Battlechest. No i na opakowaniu pisalo ze mam 30 dni darmowej gry... jak je
wlaczyc? Podczas rejestrowania sie na stronie (wszystko bylo ok az do wybrania metody
platnosci a pozniej podania kody z karty pre paid bo ten sposob wybralem) kazali mi dac
ten kod wlasnie... no i jak ja mam te 30 dni grania to jak mam je aktywowac?


Do założenia konta musisz wpisać numer karty albo numer prepaida. Jak założysz to 30 dni te "za darmo" masz od razu aktywowane. Te numery to po prostu wymóg blizza podczas zakładania konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:36, misiaczek12 napisał:

Ahh... dzieki :) no to blizzard jest po prostu bardzo madry i kaze nam na dziendobry
oprocz 100 zlotych na gre dawac jeszcze drugie 100 na karte pre-paid...

Głupki płaca 120 zł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możesz mi powiedzieć gdzie wy się chowacie non stop jest ten sam problem... Możesz sobie na http://teaser.wow-europe.com/ zrobić trial i go ulepszyć do full bez podawania żadnych numerów... ludzie czytajcie wątek a nie potem jest po n-ty raz to samo pytanie ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie, że można by wreszcie wziąć swoją zadnią częśćciała w troki i napisać jakis FAQ tak jak w topicu o GW? Bo ilość tego typu już zaczyna być śmieszna, co dwie strony conajmniej się to przewija :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 18:36, mtobi napisał:

Czy nie uważacie, że można by wreszcie wziąć swoją zadnią częśćciała w troki i napisać
jakis FAQ tak jak w topicu o GW? Bo ilość tego typu już zaczyna być śmieszna, co dwie
strony conajmniej się to przewija :/

Zwykle skuteczność takich FAQ jest znikoma. I tak jeśli nie inne, to przynajmniej pytania typu jaką rasą/klasą grać, jakie wybrać talenty itd., by się powtarzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudelku od WoWa jak i od dodatku BC byla taka nalepka, a na niej napis cytuje "Do uruchomienia gry wymgane jest posiadanie karty platniczej umozliwiajacej dokonywania przelewow w internecie lub karty pre-paid". Ze po angielsku nie rozumiesz to bym jeszcze zrozumial, ale na nalepce jest napisane to wyraznie i po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 23:21, Czedwik napisał:

Zwykle skuteczność takich FAQ jest znikoma. I tak jeśli nie inne, to przynajmniej pytania
typu jaką rasą/klasą grać, jakie wybrać talenty itd., by się powtarzały.


To poniekad prawda, ale przynajmniej z czystym sumieniem takie pytania bedzie mozna ignorowac. Posiedze dzis nad tym zbiorem pytan i odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 05:39, Wojman napisał:

Posiedze dzis nad tym zbiorem pytan i odpowiedzi.

1. "Ile się płaci i skąd mam tyle wziąć? Nie mam karty, jak mam założyć konto?"
2. "Czemu tak drogo, nie lepiej na prywatnych?"
3. "Zapłaciłem:( Ale jak założyć konto? I czemu na Europejskiej stronce?"
4. "Skoro już płacę, to czy mogę sobie wyłączyć płacenie jak wylogowuje się z gry, by przeciągnąć mój prepaid z 2 miesięcy na pół roku? To takie sprytne, Blizzard na pewno o tym nie pomyślał"
5. "Gdzie gra dużo Polaków?"
6. "Która klasa jest najlepsza i najprostsza? Ale taka, żeby dobrze biła, leczyła, mogła tankować, w PvP ownowała i każdy chciał mnie do party."
7. "Gdzie gra dużo Polaków? Na poprzedniej stronie pytały o to 3 inne osoby, ale nie chce mi się czytać".
8. "Czym się różni serwer PvP od PvE od RP od RPvP i dlaczego zbanowano mnie za nick PWNINATOR na RP?!".
9. "Która klasa jest najlepsza? Pytałem wcześniej, ale X mi się nie podoba, bo kolega na 7 levelu mnie zabił w duelu!".
10. "Jaki build jest dobry na levelowanie X?"
11. "Jak zarobic dużo golda nic nie robiąc?"
12. "Wowhead? Wowwiki? Forum Blizzard? EJ? Wuts dat?".
13. "Która klasa jest najlepsza? Y był troche lepszy niż X, teraz kumpel bije mnie na dopiero 13 levelu - jaką on gra klasą, zrobię taką samą i też będę wymiatał".
14. "Założyłem Trial TBC, nie sciągnąłem klienta i teraz nie moge wejść do gry, mimo, że wcześniej wyraźnie pisało, że tak się stanie, ale nie lubie czytać i wcisnąłem accept. HALP!"
15. "Gdzie są opisy questów po polsku? Jak to nie ma?! To skąd mam wiedzieć, czy nazwa moba do zabicia w queście to nie jest jakiś podstęp? To powiedz chociaż, na jakim serwerze gra dużo Polaków, to się ich będę pytał na bieżąco."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się