Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Aaa, zapomniałem pkt 16:
"Nie mogę się zalogować!!! Na ekranie logowania mam wprawdzie napisane jak wół, że serwery są wyłączone do 11, a jest dopiero 8, ale co się dzieje???".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 17:41, L33T napisał:

możesz mi powiedzieć gdzie wy się chowacie non stop jest ten sam problem... Możesz sobie
na http://teaser.wow-europe.com/ zrobić trial i go ulepszyć do full bez podawania żadnych
numerów... ludzie czytajcie wątek a nie potem jest po n-ty raz to samo pytanie ://

aha.. okej... tylko wyobraz sobie ze nie jestem takim tepakiem! Nie mam zamiaru sciagac sobie 3,1 gb nie mam tez konta w banku zeby doplacic! I nie mam tez zamiaru czytac 1129 stronnicowego tematu zeby sie czegos dowiedziec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 13:32, misiaczek12 napisał:

I nie mam tez zamiaru czytac 1129
stronnicowego tematu zeby sie czegos dowiedziec!


Jasne najlepiej po raz kolejny zadac to samo pytanie, zeby watek byl jeszcze dluzszy i jeszcze trudniej bylo cos znalezc. Tak swoja droga to wyszukiwarka w watkach dziala sprawnie, wystarczy tylko chciec wpisac jeden wyraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wybraliśmy się z gildią do MH, no cóż szok, trwoga, zgroza i śmiech na sali. Fale mobów to jakaś parodia, a sam Rage Winterchill żenadą jest. Boss padł za drugim razem tylko dlatego, że za pierwszym 40% raidu dostało DC. W każdym razie prawdą jest, że początek MH i BT to dziecinada i wcale się nie dziwie, że tak ludzie mówili.

@misiu12

Przeżuć się na Tibie, mniej skomplikowana niż szukajka w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:37, oOreVenOo napisał:

Wczoraj wybraliśmy się z gildią do MH...


No ładnie, ja z moją gildią miesiąc temu zabiliśmy Lurkera w SSC, nie grałem miesiąc i dalej Lurker - to się nazywa progress:P Jeśli już piszę, to do jakiego bossa można porównać Winterchilla? Chodzi mi o trudność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2008 o 16:22, dzordzi napisał:

No ładnie, ja z moją gildią miesiąc temu zabiliśmy Lurkera w SSC, nie grałem miesiąc
i dalej Lurker - to się nazywa progress:P Jeśli już piszę, to do jakiego bossa można
porównać Winterchilla? Chodzi mi o trudność.

Bywa różnie, zwłaszcza z serwerach o słabszym progressie z małą liczbą raidujących gildii. Czasem zdarzają się dni bez żadnego progressu np. z powodu dużej nieaktywności części członków. Rage Winterchill to bardzo prosty boss, na poziomie tych pierwszych z SSC. Pierwszy raz moja gildia zabiła go, gdy w raidzie było nawet trochę osób, które nigdy nie robiły SSC i TK, a to już o czymś świadczy. Boss jest bardzo łatwy o ile ludzie nie będą stali i ginęli od death and decay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 15:37, oOreVenOo napisał:

Wczoraj wybraliśmy się z gildią do MH, no cóż szok, trwoga, zgroza i śmiech na sali.
Fale mobów to jakaś parodia, a sam Rage Winterchill żenadą jest. Boss padł za drugim
razem tylko dlatego, że za pierwszym 40% raidu dostało DC. W każdym razie prawdą jest,
że początek MH i BT to dziecinada i wcale się nie dziwie, że tak ludzie mówili.

@misiu12

Przeżuć się na Tibie, mniej skomplikowana niż szukajka w temacie.


Ogólnie całe MH jest łatwe, jedynie Archi może na początku sprawiać problemy, co do BT to RoS i Bloodboil są dość irytujący, no i P2 Illidana a tak to lajcik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie bez powodu jęczano właśnie na zdjęte atunementy i pytano, kto niby będzie się męczył z Vashj i Kaelem, skoro minimalnym wysiłkiem można bić "bossy" z lepszym lutem, wymagające ułamka wysiłku.
Plus taki, że Sunwell jest w miare wymagające, o ile Kaleca jeszcze można zapewne ubić bez przesadnego sprzętu, to Brutallus zmiażdzy rajd, który nie przyfarmował BT/MH.
Za to za Felmysta powinny polecieć głowy, DC są nagminne gdy robi Deep Breath.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej.. na przyszlosc skorzystam... o wyszukiwarce w temacie nie pomyslalem... ale zeby nie bylo offtopu...
W WoW''ie w poradniku pisali calkiem niezle o wyborze klasy tylko mam pytanie. Czy warlock jest trudną postacią do prowadzenia na samym poczatku? Czy moze warrior jest latwiejszy i ogolnie przyjemniejszy jezeli nie chce sie nagazowac po 6 godz dziennie w gre? Bo zastanawiam sie nad tymi dwoma klasami. Ewentualnie dochodzi paladyn. No ale ogolnie pytam sie o to ktora postac jest najlepsza.
BTW tu nie skorzystam z wyszukiwarki bo to pytanie skonstruowalem dla siebie nie dla innej osoby zeby pozniej nie bylo czepiania! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lock jest ogólnie strasznie miły do levelowania, nie powiem gra się przyjemnie do 70. Mam locka jako alta ale szczerze mówiąc mi po wylevelowaniu gra się nim troche nudne, ale to już sprawa preferencji Tobie może się spodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz płyty z grą ? nie? to kup, zrób trial. W czym problem ?
Co do "Kim grać" to pytanie pojawia się non stop grasz kim chcesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :] Mam co do WoW''a parę pytań i w miarę możliwości proszę o odpowiedź ;)

- Jakie są minimalne wymgania do WoW''a, na których gra nie będzie przycinać? (proszę o nie podawanie tych, co podaje producent/wydawca, bo często wymagania takie są niedokładne, tylko takie na jakich z własnego doświadczenia wiecie, że gra chodzi poprawnie)
- Na jakich serwerach mogę grać po zakupieniu europejskiej wersji gry? Czy tylko na europejskich? Czy mogę grać na np. amerykańskich?
- Jakie i gdzie są najniższe opłaty abonentowe na WoW? słyszałem, że w Ameryce Północnej opłaty są niższe (chodzi mi o kraj i czy muszę w danym kraju mieszkać, żeby płacić w tamtejszych walutach)
- Ile mogę mieć na jednym koncie postaci?
- Jaka jest potrzebna minimalna przepustowość łącza internetowego żeby nie było zbyt dużo lagów?

To chyba wszystko; z góry dziekuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Jakie są minimalne wymgania do WoW''a, na których gra nie będzie przycinać? (proszę
o nie podawanie tych, co podaje producent/wydawca, bo często wymagania takie są niedokładne,
tylko takie na jakich z własnego doświadczenia wiecie, że gra chodzi poprawnie)


Tutaj nie ma dużej różnicy, gra jest już dość stara ;)

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Na jakich serwerach mogę grać po zakupieniu europejskiej wersji gry? Czy tylko na europejskich?
Czy mogę grać na np. amerykańskich?


Kupujesz wersje EU = ściągasz patche EU = grasz na EU serverach, analogicznie z wersją ENG.

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Jakie i gdzie są najniższe opłaty abonentowe na WoW? słyszałem, że w Ameryce Północnej
opłaty są niższe (chodzi mi o kraj i czy muszę w danym kraju mieszkać, żeby płacić w
tamtejszych walutach)


Nie wiem jak to wygląda w stanach, ale u nas miesiąc gry, płatny kartą kredytową kosztuje około 42 zł. Ta "promocja" w sklepie gram.pl jest śmiechu warta xP

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Ile mogę mieć na jednym koncie postaci?


O ile dobrze pamiętam to 8 ;)

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Jaka jest potrzebna minimalna przepustowość łącza internetowego żeby nie było zbyt
dużo lagów?


512kb/s wystarczy w większości przypadków ale to i tak w dużej mierze, zależy od specyfikacji twojej sieci. [ lagi etc. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

Witam :] Mam co do WoW''a parę pytań i w miarę możliwości proszę o odpowiedź ;)

- Jakie są minimalne wymgania do WoW''a, na których gra nie będzie przycinać? (proszę
o nie podawanie tych, co podaje producent/wydawca, bo często wymagania takie są niedokładne,
tylko takie na jakich z własnego doświadczenia wiecie, że gra chodzi poprawnie)


512ramu i karta 128 wystarczą, gra jest stara

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Na jakich serwerach mogę grać po zakupieniu europejskiej wersji gry? Czy tylko na europejskich?
Czy mogę grać na np. amerykańskich?


tylko na EU

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Jakie i gdzie są najniższe opłaty abonentowe na WoW? słyszałem, że w Ameryce Północnej
opłaty są niższe (chodzi mi o kraj i czy muszę w danym kraju mieszkać, żeby płacić w
tamtejszych walutach)


w wersji US płaci się mniej, bo w dolarach

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Ile mogę mieć na jednym koncie postaci?


na jednym serwerze 10 postaci

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:

- Jaka jest potrzebna minimalna przepustowość łącza internetowego żeby nie było zbyt
dużo lagów?


na 512 możesz śmiało grać

Dnia 17.04.2008 o 19:19, kuba9876543210 napisał:


To chyba wszystko; z góry dziekuję za odpowiedź :)


niema za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz moje pytanie, które zapewne było z tysiąc razy zadawane, jest jakiś opis przejścia questów??? bo tyle ich się na mnożyło że nie wiem jak niektóre wykonać, prosze o link do stronki która pisze jaK przejść każdy quest w WoWie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:12, DArkon1990 napisał:

A teraz moje pytanie, które zapewne było z tysiąc razy zadawane, jest jakiś opis przejścia
questów??? bo tyle ich się na mnożyło że nie wiem jak niektóre wykonać, prosze o link
do stronki która pisze jaK przejść każdy quest w WoWie.

Ech...
http://wow.curse.com/downloads/details/9924/ - Addon chyba najwięcej wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:12, DArkon1990 napisał:

A teraz moje pytanie, które zapewne było z tysiąc razy zadawane, jest jakiś opis przejścia
questów??? bo tyle ich się na mnożyło że nie wiem jak niektóre wykonać, prosze o link
do stronki która pisze jaK przejść każdy quest w WoWie.


Addon - QuestHelper lub http://www.wowhead.com/ <--wpisujesz nazwę questa i masz

z tych 2-óch rzeczy korzystam praktycznie co kilka minut ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się