Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 16:28, DArkon1990 napisał:

A to nie jest traktowane jak "Cziterstwo"??
Bo wiecie nie chcem dostać banana.


Nie, addony sa w pelni legalne. W sumie to ja banana bym chcial dostac, bo to smaczne owoce sa. A bana za korzystanie z addonow nikt nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 16:34, Wojman napisał:

> A to nie jest traktowane jak "Cziterstwo"??
> Bo wiecie nie chcem dostać banana.

Nie, addony sa w pelni legalne. W sumie to ja banana bym chcial dostac, bo to smaczne
owoce sa. A bana za korzystanie z addonow nikt nie daje.


Aha ok, to mnie uspokoiłeś :), a tak przy okazji, jest sposób żebym mógł odzyskać stopień delegat? który mi zabrałeś, już w temacie o Heroes 5 nie pisze, czasem jeden-dwa posty na gram.pl co dwa-trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejne Pytanko, kiedy mogę założyć tarczę gram Nocnym Elfem, i pisze że nie może jeszcze założyć tarczy, skoby, pancerza itp. jak sprawdzić wymagania przedmiotu, np. coś jak w Diablo 2, tam są podane wymagania przedmiotu, a tu nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 18:09, DArkon1990 napisał:

/cut/

Na dosłownie każdym itemku napisane są wymagania... Podaj jaką klasą grasz - np. taki druid czy hunter, tarczy nosić nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 18:13, Bifur napisał:

> /cut/
Na dosłownie każdym itemku napisane są wymagania... Podaj jaką klasą grasz - np. taki
druid czy hunter, tarczy nosić nie może.


Gram Rogue. Nocny Elf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj właśnie, proszę Ja Was, mam sobie alta locka i ułożyłem dla niego taki fajny build. Mianowicie, generalnie układałem go pod felguarda i demonology. Czy to się oplaca i czy felguard jest naprawdę dobrym minionem ? Dodatkowo wrzuciłem 5 pkt. w affli zeby corruption bylo instant-cast. Czy na pozniejszych etapach gry w demonology tego czaru sie czesto uzywa ? No i jeszcze tak zeby w destro miec Shadowburn bo wyglada na fajny instant wykańczacz :P tutaj link do full builda:
http://www.wowhead.com/?talent=IVZfMfuhVd0estVx0z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 18:18, DArkon1990 napisał:

Gram Rogue. Nocny Elf.

Tarcze mogą nosić tylko wojownicy, shamani i paladyni, żadna inna klasa nei ma tej umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 17:01, DArkon1990 napisał:

a tak przy okazji, jest sposób żebym mógł odzyskać stopień
delegat?


1. Takich spraw na forum sie nie zalatwia
2. Nie sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie korzystałem z 10 dniowego triala. O dziwo dzisiaj nie mogę się zalogować. Rzekomo moje hasło jest złe.

Na stronie światowej "nie ma" mojego konta ani żadnego konta na moim e-mail''u. Na stronie europejskiej bez problemu się loguje i zarządzam kontem. I jak tu wrócić do gry? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakimś specem od buildów to ja nie jestem, ale: powinieneś darować sobie talenty w stylu improved voidwalker itp. oraz improved healthfunnel, KONIECZNIE zainwestuj w demonic embrace, warto też mieć demonic aegis, jeśli chcesz mieć shadowburna dużo lepiej wyjdziesz zamieniając cataclysm na improved shadowbolt, jeśli zamierzasz grać głównie PvE wywal demonic resilience - do niczego się nie przyda.

A tak przy okazji - wiadomo własny build to fajna sprawa, ale są gotowce (oczywiście można sobie pozwolić na drobne modyfikacje i dużo nie stracić), które zazwyczaj będą się spisywały lepiej niż własne buildy. Na 70 lvl warto będzie o tym pomyśleć. Oczywiście są też poradniki i buildy do szybkiego levelowania np.
http://www.wowwiki.com/Leveling_a_Warlock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 20:32, Diakon22 napisał:

Nie ma bata, jak się wyleveluje postać do 70 żeby nie wiedzieć co do czego służy i samemu
nie potrafić zrobić dobrego builda:)

Dobry build, a najlepszy build to zwykle różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry build to tyle co pasujący do klasy bez jakichś głupich wybrorów np: 2 TP w pathfinding czy imp FD (podaje talenty huntera bo jest mainem), i każdy zrobi build, który jemu będzie pasował z minimalnymi zmianami przy osobistych preferancjach np: clearcasting albo ice veins będąc fire magiem (mag był przez długi czas mainem więc też podaje):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 19:23, Lailonn napisał:

Aktualnie korzystałem z 10 dniowego triala. O dziwo dzisiaj nie mogę się zalogować. Rzekomo
moje hasło jest złe.

Na stronie światowej "nie ma" mojego konta ani żadnego konta na moim e-mail''u. Na stronie
europejskiej bez problemu się loguje i zarządzam kontem. I jak tu wrócić do gry? :d


Nikt nie wie o co może chodzić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2008 o 23:04, Lailonn napisał:

Nikt nie wie o co może chodzić? :/

Zapewne nie, bo niejasno tłumaczysz. Co ma US strona do konta EU? Logujesz się na www.wow-europe.com, a nie www.worldofwarcraft.com, i tam ewentualne problemy z hasłem zgłaszasz do odpowiednich działów, mailowo czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co tu jest niejasnego?

Na www.wow-europe.com mogę się zalogować i zmienić hasło itd.
Na www.worldofwarcraft.com moje konto "nie istnieje"

Nie wiem czy strony te mają niezależne połączenie z niezależnymi regionowo serwerami. Ale jakoś na to nie wygląda bo w grze mam te same komunikaty co na www.worldofwarcraft.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się