Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 17:11, Lord Ridick napisał:

wie ktoś jak cofnąć patcha w wowie bez reinstalacji ?


Hmm a czemu miałoby to służyć? Jedyna znana mi sztuczka to usunięcie pliku patch.MPQ z folderu Data - wtedy wystarczy wgrać patch''e od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:11, Lord Ridick napisał:

wie ktoś jak cofnąć patcha w wowie bez reinstalacji ?

A co, gramy na pirackim serwerze, który nie dopuszcza nowszych patch''y?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 17:11, Lord Ridick napisał:

wie ktoś jak cofnąć patcha w wowie bez reinstalacji ?


Jak zauważył detektyw Graczomaniak, piraci się wam Lordzie Ridicku. Uznałbym za pewien nietakt pytanie się o takie pirackie sprawy na forum dystrybutora gry w Polsce. Hmmm, chociaż ciekawiej by było gdybyś spytał się o to na forum blizzarda, ba wysłał maila do blizza xD.

PS: Na górze strony właśnie wyświetliła mi się reklama "World Of Warcraft - karta pre-paid (PC) Już od 99zł", może warto by w to zainwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem sobie ostatnio zrobić nową postać.. Tak 4fun.. Wyszłedł Unded Priest.. I czy mi się, zdaje, albo ułomny jestem, albo coś, ale czy Undeady nie biegają przypadkiem dużo szybciej niż inne rasy? Wcześniej grałem Taurenem Szamanem.. I on się straasznie wlecze.. Jak odpaliłem tego Undeada myślałem, że mi coś się zepsuło i gra za szybko działa xD Zapiernicza przecież jak mała rakietka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się. Po prostu tauren jest większy i na pokonanie tej samej odległości potrzebuje mniej kroków, które dodatkowo są wolniejsze. Natomiast taki gnom może zapierniczać ostro, a i tak nie będzie szybszy do idącego taurena. Undead z kolei jest pomiędzy nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 13:46, DemoBytom napisał:

Postanowiłem sobie ostatnio zrobić nową postać.. Tak 4fun.. Wyszłedł Unded Priest.. I
czy mi się, zdaje, albo ułomny jestem, albo coś, ale czy Undeady nie biegają przypadkiem
dużo szybciej niż inne rasy? Wcześniej grałem Taurenem Szamanem.. I on się straasznie
wlecze.. Jak odpaliłem tego Undeada myślałem, że mi coś się zepsuło i gra za szybko działa
xD Zapiernicza przecież jak mała rakietka xD


miałem te samo złudzenie ;P ale wszystkie rasy poruszają się z jednakową prędkością ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, prędkość zależy od tego jaką rasę i klasę wybierasz. Nocne elfy na przykład biegają szybciej a jeszcze hunter chyba dostaje premię do szybkości poruszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz pojęcia o grze to lepiej się nie wypowiadaj... każda rasa ma identyczną szybkość, żadna też nie ma raciali na szybszy ruch. Hunter biega szybciej pod warunkiem że ma Aspect of the Cheetah/Pack, a to są już skille podpisane pod klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 16:47, LUIGI93 napisał:

Dobrze, z klasą mi się pomyliło, ale nie twierdź, że nie mam pojęcia o grze.


No własnie nie masz a co do biegania spróbujcie gnomem chodzic do tylu, zasuwa tymi nóżkami jak lokomotywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sobą zaprezentuj poziom wiedzy, bo teraz wypowiedziałeś się jakbyś nigdy w WoWa nie grał.

Dregorio: Bulid na co? Rusz głową sam bo w zależności co będziesz robił to się zmienia bulid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:19, Selv napisał:

To sobą zaprezentuj poziom wiedzy, bo teraz wypowiedziałeś się jakbyś nigdy w WoWa nie
grał.

Dregorio: Bulid na co? Rusz głową sam bo w zależności co będziesz robił to się zmienia
bulid.

powiedzmy oba na pvp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 17:21, Dregorio napisał:

powiedzmy oba na pvp


na cholere ci build PVP na 30 lvl ? idź pod Beast Mastery, a na Rogalach się nei znam, ale raczej Subtely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:21, Dregorio napisał:

> To sobą zaprezentuj poziom wiedzy, bo teraz wypowiedziałeś się jakbyś nigdy w WoWa
nie
> grał.
>
> Dregorio: Bulid na co? Rusz głową sam bo w zależności co będziesz robił to się zmienia

> bulid.
powiedzmy oba na pvp


no jedziesz
w beast mastery
a pozniej w mark lub na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:24, Vesania666 napisał:


> powiedzmy oba na pvp

na cholere ci build PVP na 30 lvl ? idź pod Beast Mastery, a na Rogalach się nei znam,
ale raczej Subtely.

no chłopie gz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się