Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2008 o 20:30, rob300i napisał:

A po co czekać na Wrath of the Lich King? On wprowadzi zmiany istotne tylko dla wysokich
lvl. Tobie na początek przyda się Warchest. Do września akurat sobie wylevelujesz super
postać.


Tu chodzi o pieniądze, wiesz ja chcem wszystko zgarnąc za jednym machem, Warchest, kartę pre-paid no i Lich Kinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:38, graczomaniak napisał:

Na każdym serwerze znajdziesz polską gildię. Początkujące, jak i te zaawansowane w raidowaniu,
wystarczy poszukac czy pogadac z ludzmi.

Nie na każdym. Np. na Sporeggarze nie znajdziesz raidującej polskiej gildii. Za mało Polaków tam jest, a jeszcze mniej zainteresowanych PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś kupiłem sobie The Burning Crusade... niestesty podczas instalacji wyskoczył mi taki błąd :
The file "Files\unconditional\user\Data\enGB\Interface\Cinematics\WOW_Intro_BC_800.avi" in archive "D:\Installer Tome 4.mpq" could not be opened, because an error 104 occurred. If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)

Potem ściągnąłem instalkę z www.wow-europe.com i wystąpił dokładnie ten sam problem. Czy ktoś już się z tym spotkał lub wie jak to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:59, tipu7 napisał:

Witam. Dziś kupiłem sobie The Burning Crusade... niestesty podczas instalacji wyskoczył
mi taki błąd :
The file "Files\unconditional\user\Data\enGB\Interface\Cinematics\WOW_Intro_BC_800.avi"
in archive "D:\Installer Tome 4.mpq" could not be opened, because an error 104 occurred.
If this problem persists, please contact Blizzard Technical Support. (MPQFile::OpenFromArchive)

Potem ściągnąłem instalkę z www.wow-europe.com i wystąpił dokładnie ten sam problem.
Czy ktoś już się z tym spotkał lub wie jak to naprawić ?



MOże pliki są uszkodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:38, graczomaniak napisał:

> Zostaje Broznebeard
To powodzenia w dostaniu się do Path Finders :).

Na każdym serwerze znajdziesz polską gildię. Początkujące, jak i te zaawansowane w raidowaniu,
wystarczy poszukac czy pogadac z ludzmi.

Nie tyle chodzi mi o dołączenie do gildii co o możliwość ludzi w nich ;)

Dobra. Mam kolejne pytanie. Jak podbić skill Leatherworking? Pewnie przez robienie armorów. Ale co do tego jest potrzebne i skąd wziąć podstawowe przepisy (te z Stormwindu wymagają skilla na 15)? Aha, mam dostęp do Light Leather ze Skinningu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm już mi działa... choć nie do końca wiem co zrobiłem... wyjąłem płytkę z napędu i odpaliłem wersje ściągnięta ze strony i... poszło ;D Gdyby ktoś miał podobne problemy gorąco polecam odwiedzić forum blizza- znalazłem tam kilka rozwiązań mojego problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 22:57, Diakon22 napisał:

Nie liczyłbym za bardzo na pojawienie się Wotlk we wrześniu, raczej grudzień wydaje się
bardziej prawdopodobny.


Wielu ludzi przypuszcza, że WotLK pojawi się w rocznice wyjścia podstawki WoW''a, czyli pod koniec listopada :) Nie pamiętam dokładnie daty. W Europie był to 11 lutego(? jakoś tak :p ), a w USA kto by pamiętał :p

Generalnie to nie ma jeszcze beta-testów więc w sumie wrzesień jest mało prawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 21:44, bartek_kawa napisał:

Dobra. Mam kolejne pytanie. Jak podbić skill Leatherworking? Pewnie przez robienie armorów.
Ale co do tego jest potrzebne i skąd wziąć podstawowe przepisy (te z Stormwindu wymagają
skilla na 15)? Aha, mam dostęp do Light Leather ze Skinningu ;)


Skoro masz Skinning to masz glowne zrodlo materialow do Leatherworking ;)
Podstawowe przepisy powinienes dostac w standardzie uczac sie podstaw Leatherworkingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 09:35, galbaroquo098 napisał:

A mam takie pytanie. Gdy nabije wysoki lvl w TBC ten lvl bende mogl przeniesc na WotLK?
Bo niewiem czy mam kupic prepaid czy poczekac na WotLK


Tak. Wszystko co miałeś do tej pory zostanie przeniesione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 09:35, galbaroquo098 napisał:

A mam takie pytanie. Gdy nabije wysoki lvl w TBC ten lvl bende mogl przeniesc na WotLK?
Bo niewiem czy mam kupic prepaid czy poczekac na WotLK


W tej grze postacie nie są usuwane, chyba że sobie tego życzysz. Nowy dodatek dodaje nwoe mijesce w grze, trochę zmienia stare. Więc wszystko co było, nadal jest.

Pomijając już to że TBC będzie niezbędne jeśli będziesz chciał grać w WotLK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 16:28, bartek_kawa napisał:

Na którym serwerze jest sporo Polaków? Burning Legion jest pełny i w dodatku PVP, więc
jest jakiś inny?

Zostaje Broznebeard i Venture, ale tylko ze względu na gildie...

Pozdrawiam


Eonar - duza polska gildia - Poland Team - wlasnie wchodzimy do Black Temple :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm......Ja dosyć sceptycznie podchodze do Polskich Gildii....Przeżyłem już dwie i obie sie rozpadły. Czemu? No cóż polakom brakuje cierpliwości :(. Nie umieją zaczekać aż sie zbierze team i odchodza,, az w końcu gm również opuszcza gildie heh. A więc imo najlepiej isc do jakiejs dobrej Gildii która już istnieje....Akurat na moim servie NAGRAND to polecam PVE ON, Element, Third Eye, Mutilate lub Oracle hmmmm.... Noto tyle zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, narzekać zawsze łatwo, a zastanowić się, czemu gildia padła, i czy JA nie miałem do tego wkładu jest już ciężej. Polacy nie są ani lepsi, ani gorsi od innych narodowości i tak samo jak każda inna nacja mogą zrobić dobrą gildie. To, że się "często" rozpadają to bzdura, międzynarodowe gildie też często się sypią, tyle, że nie zwracasz na to takiej uwagi jak na polskie. To zresztą ogólny problem gildii, zwłaszcza rajdowych - każdy chce mieć swoją gildie do rządzenia, potem wzajemnie podbierają sobie ludzi i nikt nie ma składy na 25tki. Reformują się pod nową nazwą i ponownie.

Mi akurat rozpadła się międzynarodowa, a Polska, zebrana z ludzi z niej, przetrwała - mimo, że i tak planowaliśmy rozejście się na TBC, to C''thun zrobił swoje i ludzie poddali się dużo wcześniej ;) Zresztą, PF tak naprawde istniał w kilku grach i dawał rade, ludzi odpowiednich można znaleźć wszędzie, tylko też czasem zauważyć i swoje wady i nad nimi popracować. Fakt, że ja nie mam żadnych, ale nie każdy tak może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 20:54, DArkon1990 napisał:

> A po co czekać na Wrath of the Lich King? On wprowadzi zmiany istotne tylko dla
wysokich
> lvl. Tobie na początek przyda się Warchest. Do września akurat sobie wylevelujesz
super
> postać.

Tu chodzi o pieniądze, wiesz ja chcem wszystko zgarnąc za jednym machem, Warchest, kartę
pre-paid no i Lich Kinga.



Tylko po co ?? Nie lepiej kupić teraz samego WoWa potem jak wbijesz 60 to TBC zrobic 70 wyfarmic ładne itemki i spokojnie czekac na WoTlK?? I najwyżej zamrozić konto w sierpniu i czekać az wyjdzie dodatek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2008 o 12:34, Atreides napisał:

> Na którym serwerze jest sporo Polaków? Burning Legion jest pełny i w dodatku PVP,
więc
> jest jakiś inny?
>
> Zostaje Broznebeard i Venture, ale tylko ze względu na gildie...
>
> Pozdrawiam

Eonar - duza polska gildia - Poland Team - wlasnie wchodzimy do Black Temple :-D


Tak, ale żeby być w tej gildii, trzeba być po stronie Alliance. Mój brat w niej jest, ostatnio zmienił się Guild Leader, zamiast Priestka jest Neptunn. A tak BTW nick mojego brata to Okube :) Gra on Humanem Paladynem i expi w Zangarmarsh :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze jak milutko :-D

A swoja droga "Trzeba byc w alliance" - a to zle? wole byc czlowiekiem czy dreanei niz jakims wydajacym dzwieki jakiegos niedorozwoja orka czy nieumarlego co steka jak staruszek :-DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się