Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2008 o 00:17, KaPe napisał:

Za "wyjątek" możnaby pewnie uznać gildie liczące setki memberów, gdzie takie rzeczy i
tak gubią się w tłumie, i można mieć nawet pare grup rajdowych - ale zwykle nie są to
spektakularne grupy, bo i rekrutacja często polega na spamowaniu Trade i braniu "jak
leci".


Ja jako przykład takiej... "wyjątkowej" gildii mogę podać moją gildię.
Człownków mamy co niemiara, ale na całe szczęście oficerzy nie są w ciemię bici. Wszystko zostało podzielone. Mamy ludzi "Socialite", którzy grają dla towarzystwa i fajnej atmosfery, "Gankerów" co tylko pvp grają sobie, Raiderów, którzy nie raidują często, i najczęściej tylko 10many, no i grupę Raid Wing, zajmującą się 25-manami, do której jest osobny pobór.
Może brzmi to trochę w stylu: jak coś jest od wszystkiego to jest do niczego, ale tak naprawdę sprzawdza się to bardzo dobrze. Nigdy nie byliśmy gildią stricte raidującą, ale raid 25 osobowy zawsze 2 razy w tygodniu był, teraz jest 3 razy. Dramy żadnej nie ma bo oficerowie trzymają wszystko w ryzach (i chwała im za to) Każdy jest zadowolony, bo do Kara wpuszczamy na tydzień 40 osób(każda grupa robi w jeden wieczór ofc), więc każdy ma badge.

Zadowolony jestem z mojej gildii, bo ciężko by mi było utrzymać się w gildii raidującej (by mnie współlokatorzy wyklęli), a tak to nie jest tak źle, bo w zasadzie nie mam musu raidowania jako takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:58, Vesania666 napisał:

zamówilem nowy pre-paid i teraz pare pytań:
- ile mniej, więcej zajmuje zdobycie calego setu na 70 za honor i marki
-i jak się nazywa ten set? S2?


1. Sam to oszacujesz siedzac troche na bg :)
2. S2 nazywa się Merciless ( Na poprzedniej stronie dalem linka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko, jak się łowi ryby??? bo mam quest The Family and the fishing Pole opis quest http://dexonwow.info/show.php?nrq=1141 i nie wiem jak je mam złowić, mam wętkę, pisze że mam zdobyć 6 ryb, stoję w tym miejscu gdzie trzeba i tu problem, nie wiem jak łowić proszę o pomoć, jestem w krainie Elfów w Auberdine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz wędkę, kupujesz coś co zwiększa skill Twojego fishingu, nigdy nie pamiętam jak to się nazwa, a następnie stajesz nad rzeczką. Gdy już Ci/Ty stanie/staniesz wędka/postać wyciągasz sobie na pasek ikonkę od fishingu, a następnie na nią klikasz i czekasz. Kiedy zobaczysz, że ryba pociągnie spławik, a woda oświetlona słonecznymi promieniami zachodzącego słońca nad lasami Elwynn Forest klikasz na spławik i ciągniesz ile sił. Gratulacje wyłowiłeś swoją pierwszą rybkę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 13:58, Vesania666 napisał:

zamówilem nowy pre-paid i teraz pare pytań:
- ile mniej, więcej zajmuje zdobycie calego setu na 70 za honor i marki
-i jak się nazywa ten set? S2?



Aktualnie za honor i marki można kupić s1 on nazywa się Gladiator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym blacksmithingiem, niby wybrałem sobie jako profesję to, ale jak chce sie nauczyć wykuć jakiś miecz to nie mogę, coś musze zrobić najpierw, proszę o podpowiedzenie mi jak zacząć. W parze z tym mam mining. Mining wiem jak się kolejne poziomy zdobywa, natomiast blsmth., nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 15:43, oOreVenOo napisał:

wyciągasz sobie na pasek ikonkę od fishingu, a następnie na nią klikasz i czekasz.


Jaką ikonkę fishingu bo nie widze jej. No i mi się to nie pokazuje co mi napisałeś, wogle tej wętki nie wyciąga, chyba że nią zaatakuje, a to mam w tym miejscu łowić gdzie mi pokazuje.

Quest helper mi pokazuje że to w tym miejscu mam łowić ryby i nic.

20080427182138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:14, Wintesun napisał:

Ja chciałbym się dowiedzieć o co chodzi z tym blacksmithingiem, niby wybrałem sobie jako
profesję to, ale jak chce sie nauczyć wykuć jakiś miecz to nie mogę, coś musze zrobić
najpierw, proszę o podpowiedzenie mi jak zacząć. W parze z tym mam mining. Mining wiem
jak się kolejne poziomy zdobywa, natomiast blsmth., nie


misisz mieć minig pick (kilof), aby wydobywać surowce. do blacksmithingu blacksmithing hammer (młot kowalski). w umiejętnościach masz jeszcze Smelting- podchodzisz do pieca, ognia i przetapiasz np. rudę miedzi w sztabki. idzesz do kowadła i kujesz, ale będziesz potrzebował jeszcze innych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:22, DArkon1990 napisał:

> wyciągasz sobie na pasek ikonkę od fishingu, a następnie na nią klikasz i czekasz.

Jaką ikonkę fishingu bo nie widze jej. No i mi się to nie pokazuje co mi napisałeś, wogle
tej wętki nie wyciąga, chyba że nią zaatakuje, a to mam w tym miejscu łowić gdzie mi
pokazuje.

Quest helper mi pokazuje że to w tym miejscu mam łowić ryby i nic.


otwierasz księgę umiejętności, tam w General masz Fishing, wyciągnij ją na pasek i wędkę musisz trzymać w łapach. to tyle ;]

btw: po co ci pelerynka w umiejętnościach ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]
Boże.. dobra..
Więc tak.. powoli:
Idzesz do fishing trainera i uczysz się u niego jak się łowi ryby. Apprentice Fisherman masz się nauczyć.
Następnie idziesz tam gdzie chcesz łowić - wkładasz wędkę w slot na broń. Następnie otwierasz księgę czarów i tam w zakładce "ogólne" (czy jak się tam ta pierwsza zakładka nazywała) znajdujesz fishing. Wyciągasz sobie to na pasek skrótów - klikasz i voila - twoja postać zarzuciła wędkę.. Reszta tak jak już zostało opisane.
jeśli masz więcej pytań.. Najpierw przeczytaj to:
http://www.wowwiki.com/Fishing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2008 o 18:25, Vesania666 napisał:

otwierasz księgę umiejętności, tam w General masz Fishing, wyciągnij ją na pasek i wędkę
musisz trzymać w łapach. to tyle ;]

btw: po co ci pelerynka w umiejętnościach ? ;>


Bo zmnienia mnie w Moonstalkera, dzięki działą :)

DemoBytom Tobie też dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa mi się pytanie, czy w Farinas są gryfy? Jeśli tak to proszę o podani mi współrzędnych. PRzeszedłem prawie całą krainę, nawet na tych górach byłem, tylko że jak spadłem to wskrzesić nie mogłęm, bo spadłem w niedostępnym miejscu. Wracając do tematu, to tylko na tych wyspach nie byłem. Gram sojusznikiem, więc chciałbym do niego adekwatny wehikuł, z tego co widze to na tych wronach też się da latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2008 o 18:53, Wintesun napisał:

Nasuwa mi się pytanie, czy w Farinas są gryfy? Jeśli tak to proszę o podani mi współrzędnych.
PRzeszedłem prawie całą krainę, nawet na tych górach byłem, tylko że jak spadłem to wskrzesić
nie mogłęm, bo spadłem w niedostępnym miejscu. Wracając do tematu, to tylko na tych wyspach
nie byłem. Gram sojusznikiem, więc chciałbym do niego adekwatny wehikuł, z tego co widze
to na tych wronach też się da latać.

Farinas??? Nie chodzi ci czasami o feralas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada ode mnie zanim wejdziesz na gram.pl i zaczniesz sadzić pytania na forum. "Ożeń" się z tą www.wowhead.com oraz tą www.wowwiki.com panią. Obie te "wypełni wyposażone" kobiety posiadają odpowiedzi na ponad 90% nurtujących się pytań jako początkującego gracza, znajdziesz tam niemal dosłownie wszystko związanego z WoWem. Najpierw WoWHead/WoWWiki --> Gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:18, oOreVenOo napisał:

Taka mała rada ode mnie zanim wejdziesz na gram.pl i zaczniesz sadzić pytania na forum.
"Ożeń" się z tą www.wowhead.com oraz tą www.wowwiki.com panią. Obie te "wypełni wyposażone"
kobiety posiadają odpowiedzi na ponad 90% nurtujących się pytań jako początkującego gracza,
znajdziesz tam niemal dosłownie wszystko związanego z WoWem. Najpierw WoWHead/WoWWiki
--> Gram.pl :)


Tylko że ja nie jestem początkującvym graczem, bliżej mi do 70 lvlu niż dalej, a obie te panie jak je nazwałeś znam, dziękuję za niesłychanie cenną rade, jakoś na mapie gryfów nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2008 o 16:27, Wintesun napisał:

Tylko że ja nie jestem początkującvym graczem, bliżej mi do 70 lvlu niż dalej, a obie
te panie jak je nazwałeś znam, dziękuję za niesłychanie cenną rade, jakoś na mapie gryfów
nie ma.


Gryfy są, ale to jest bardziej 1k Needles niż Feralas. Na granicy, na południu jest taka mała osada- parę elfów, moonwell i gryfy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się