Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

wiem ze blizzard udostępnił do zassania wowa i tbc ale czy mozna na tej zassanej z ich zasobów wersji gry grac w tbc na oficjanym serwerze? kolega twierdzi ze do tbc trzeba miec cd-key a jak jest w rzeczywistości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 10:56, wesoly101 napisał:

wiem ze blizzard udostępnił do zassania wowa i tbc ale czy mozna na tej zassanej z ich
zasobów wersji gry grac w tbc na oficjanym serwerze? kolega twierdzi ze do tbc trzeba
miec cd-key a jak jest w rzeczywistości?


Możesz pograć w triala który ma ograniczone możliwości ale by zagrać normalnie musisz mieć legalny cd key

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to aż tak niemożliwe jak mówisz, przy odpowiednim rozłożeniu talentów Rogal może mieć i do 20& szansy na criticala, a przy mnie 41 lvl sadził criticale na ponad 900. Co do palladyna to sam w sobie jest raczej nastawiony na defensywe, i rzeczywiście te talenty Retribution aż tak go ofensywnie nie usposobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 11:04, Lailonn napisał:

Ale mówisz o 39lvlu? No i wątpię by ciągle padały krytyki no i to nie był tylko jeden
taki gracz...


Zapomniałeś o ważnej rzeczy sprzęt!!,po 2 na max levelu poznaje sie możliwości postaci (więc się nie dziw :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unit framesy nie są wcale złe IMO, mialem x-pearla i te wszystkie rzeczy, ale grafika mi się spaliła i pracuję na GF 6200.
HUD lepiej pokazuje mi buffy na targecie, ilość HP i many - mam to na środku ekranu.
Co do ułożenia UI - wszystko według mnie jest nieźle ustawione, co do Healbota, stoi w tym miejscu bo z reguły mierzy HP dla 25 osób, tak samo Pally Power i Smart Debuff.

@Ch1cken - te screeny mnie zabiły ;) Ja, jako healer też moge grać bez Action barów, ale mam tam od razu spelle na farmę, taki uniwersalny UI, a nie zajmuje sporo miejsca^^ I co najważniejsze, nie jest pamięciożerny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 09:23, CH1CKEN napisał:

Lol clicker :P Prosy grają bez action barów xD


Dokładnie ;)
Ja mam tylko jeden paseczek, bo mi pasuje stylistycznie (na nim są same makra ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaznaczyłem chyba wyraźnie, że opisywana sytuacja miała miejsce na polu walki z limitem do 39lvlu Gdyby to 70lvlowiec mi zasadził 1000dmg to bym się nie dziwił nic a nic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Dlaczego na kompie mi nie działa (pokazuje jakby było złe hasło wpisane), a na laptopie i u kolegi jest dobrze?
Już nawet pliki z laptopa skopiowałem i nic :/
Proszę o w miarę szybką pomoc, z góry thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:13, L33T napisał:

1. Stery grafy

Mam z marca jakieś...

Dnia 11.05.2008 o 15:13, L33T napisał:

2. Kod błędu??

Jaki kod błędu - o co chodzi? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:16, kaganiec napisał:

Mam z marca jakieś...

ściągnij nowe

3. serw oficjalny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko, jak zaliczyć questa Thirst Unending??

Opis questa:

Details
Jeżeli jest tylko jedna lekcja, którą raczysz zapamiętać z twojego pobytu na Sunstrider Isle, niech to będzie to - kontroluj twoje pragnienie magii. To jest niekończące się pragnienie, $N - musisz wchłaniać energię żeby przetrwać przez Mana Tap, i musisz kontrolować to jak ją uwalniasz przez Arcane Torrent. Niepowodzenie jest przyczyną zostania jednym z Wretched... beznadziejnie uzależnionych i obłąkanych.$B$BOdszukaj na wyspie stworzenia, które mają manę i użyj Mana Tap na nich. Ucz się aż zostaniesz panem twojego pragnienia mocy. Kiedy już będziesz wystarczająco nakarmiony, wróć do mnie.
Objectives
Użyj twojej rasowej umiejętności Mana Tap na stworzeniach z maną sześć razy, potem wróć do Arcanist Helion.
Completion Text
Dobrze się dziś spisałeś, $N. Twoja gotowość do nauki pokazuje, że możesz bardzo dobrze przeciwstawiać się nieustępliwemu pragnieniu, które musisz przetrwać jako. Nie spocznij na laurach, młodzieńcze, ale zamiast tego szukaj mistrzostwa w tym czego się nauczyłeś. Tylko dzięki dbałości przetrwamy jako rasa. Weź to.

Gram teraz Krwawym Elfem, Rogalem, ten quest znajduje się w początkowym mieście, ludzie mi mówią że w tym zadaniu jest bug, i nie da się tego questa wykonać, z tego co czytam to muszę użyć 6 razy Mana Tap, tylko że ja użyłem około 9 razy i nic, wogle mi nie zalicza, oco chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:20, L33T napisał:

ściągnij nowe

ok

Dnia 11.05.2008 o 15:20, L33T napisał:

3. serw oficjalny ?

no a jak ;D Sporeggar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:33, DArkon1990 napisał:

Witam, mam pytanko, jak zaliczyć questa Thirst Unending??

Opis questa:

Details
Jeżeli jest tylko jedna lekcja, którą raczysz zapamiętać z twojego pobytu na Sunstrider
Isle, niech to będzie to - kontroluj twoje pragnienie magii. To jest niekończące się
pragnienie, $N - musisz wchłaniać energię żeby przetrwać przez Mana Tap, i musisz kontrolować
to jak ją uwalniasz przez Arcane Torrent. Niepowodzenie jest przyczyną zostania jednym
z Wretched... beznadziejnie uzależnionych i obłąkanych.$B$BOdszukaj na wyspie stworzenia,
które mają manę i użyj Mana Tap na nich. Ucz się aż zostaniesz panem twojego pragnienia
mocy. Kiedy już będziesz wystarczająco nakarmiony, wróć do mnie.
Objectives
Użyj twojej rasowej umiejętności Mana Tap na stworzeniach z maną sześć razy, potem wróć
do Arcanist Helion.
Completion Text
Dobrze się dziś spisałeś, $N. Twoja gotowość do nauki pokazuje, że możesz bardzo dobrze
przeciwstawiać się nieustępliwemu pragnieniu, które musisz przetrwać jako. Nie spocznij
na laurach, młodzieńcze, ale zamiast tego szukaj mistrzostwa w tym czego się nauczyłeś.
Tylko dzięki dbałości przetrwamy jako rasa. Weź to.

Gram teraz Krwawym Elfem, Rogalem, ten quest znajduje się w początkowym mieście, ludzie
mi mówią że w tym zadaniu jest bug, i nie da się tego questa wykonać, z tego co czytam
to muszę użyć 6 razy Mana Tap, tylko że ja użyłem około 9 razy i nic, wogle mi nie zalicza,
oco chodzi???

Musisz tego użyć na konkretnych mobkach
o ile dobrze pamietam mana wyrm przy starcie belfów
a najlpiej sciagnij addon quest helper bedziesz mial tam pokazane co i jak robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:49, radekk napisał:

Musisz tego użyć na konkretnych mobkach
o ile dobrze pamietam mana wyrm przy starcie belfów
a najlpiej sciagnij addon quest helper bedziesz mial tam pokazane co i jak robić



Otóz tak, quest Helpera posiadam, Mana wyrw właśnie na nich to robiłem, i nic nie zaliczało, quest helper jak i orginalny dziennik pokazują 0/6, zrobiłem to z około 6 Mana Wyrmami, i nic 0/6 zamiast 6/6, czy to ja źle może robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 15:55, zippo666 napisał:

czy wie ktoś co trzeba zrobić ja przy ładowaniu gry wyskakuje błąd

jaki ? screena prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się