Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

szansy na crita nie da sie zredukowac do 0 :]

mechanizm gry, chocby nie wiem ile def mial postac zawsze jest 0.01% szansy na crita. zeby go dostac, trza miec cholernego pecha i tyle :]

pozatym w palasiu i warku chodzi o to, zeby byc crushing blow immune - holy shield / shield block tak dzialaja. i generalnie dla tych tankow sety parry + crushing blowy sa zabojcze. kilka parry = kilka instant hitow i konczy sie shield block, moze siasc crushing wtedy i sliczny wipe murowany :]

geez, jakie to schematyczne przewidywalne i oklepane, fajnie ze przestalem tracic czas na wowa z miesiac temu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:00, Kamil.sk napisał:

A jak sie moge dowiedziec kiedy sa free character migration i dla jakich serwerow??

Na ekranie logowania do gry po lewej stronie zawsze sie pojawia informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 15:00, Kamil.sk napisał:

A jak sie moge dowiedziec kiedy sa free character migration i dla jakich serwerow??



Jesli darmowa migracja jest mozliwa to przy logowaniu po lewej stronie jest okienko z informacja. Pozatym na wow-europe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 14:53, cisu napisał:

szansy na crita nie da sie zredukowac do 0 :]

mechanizm gry, chocby nie wiem ile def mial postac zawsze jest 0.01% szansy na crita.
zeby go dostac, trza miec cholernego pecha i tyle :]

Podałem link wyżej, znajdź mi MT w gildii T6, który dostaje krytyka. Mam uwierzyć, że mamy takie nieludzkie szczęście i nasi nie dostają nigdy? Bzdura i jeszcze raz bzdura. Patrząc na nasz jeden z naszych ostatnich rajdów - 2000hitów fizycznych na tankach, 0 krytów. Cud powiadam. I ten cud trwa od pierwszego rajdu w Karazhan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy można się dowiedzieć. Pewnie jest tak jak mówił Vesania - robią go tylko wtedy, gdy dany realm jest przepełniony, więc jeżeli chcesz np. przenieść się na Burning Legion to nie masz szans na to, ze zrobią do niego migracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wylączyć w Cartographerze ten Waypoint czy co to tam jest, w każdym razie ta strzalka, która pokazuje drogę. próbowalem ją wylączyć, ale jakoś nie dzialalo.

[EDIT] czy po dzisiejszym patchu też wam jakieś blędy w Cartographerzewyskakują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 17:06, Vesania666 napisał:

jak wylączyć w Cartographerze ten Waypoint czy co to tam jest, w każdym razie ta strzalka,
która pokazuje drogę. próbowalem ją wylączyć, ale jakoś nie dzialalo.

[EDIT] czy po dzisiejszym patchu też wam jakieś blędy w Cartographerzewyskakują ?


niestety tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 08:59, Lukas1992 napisał:

potrzebóje build dal rogue na pvp jaki jest najlepszy na daggery czy na miecze? pokazalby
ktos go



Nie istnieje takie coś jak NAJLEPSZY build :)
Grasz na takim jaki najbardziej pasuje Tobie - respecc kosztuje goldy ale warto popróbować i wytestować możliwości tym bardziej że Rogue ma ich dość sporo. Osobiście podoba mi się miesznaka Assassination z Subtely bo Combat jest nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 09:10, Lost Paradise napisał:

> potrzebóje build dal rogue na pvp jaki jest najlepszy na daggery czy na miecze?
pokazalby
> ktos go


Nie istnieje takie coś jak NAJLEPSZY build :)


Może dla Rouge nie istnieje, nie wiem. Ale wiem że dla innych klas są takie buildy które są najlepsze w danej dziedzinie (na raidy, solo, pve)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 14:34, Latniak napisał:

> > potrzebóje build dal rogue na pvp jaki jest najlepszy na daggery czy na miecze?

> pokazalby
> > ktos go
>
>
> Nie istnieje takie coś jak NAJLEPSZY build :)

Może dla Rouge nie istnieje, nie wiem. Ale wiem że dla innych klas są takie buildy które
są najlepsze w danej dziedzinie (na raidy, solo, pve)


Może rozwińmy sobie zagadnienie "NAJLEPSZY" to wtedy podyskutujemy. Imho nie ma takiego build''a dla żadnej klasy. Oczywiście są zalecane odpowiednie talenty na PVP i PVE - zgoda. Ale "najlepszy" build to taki z którego masz największy FUN :) Przykładowo - Frost Mage na PVP/Arena - efektywny ale nudny jak flaki z olejem. Gram Fire i jest trudniej ale dla mnie to nie przeszkoda lecz nowe wyzwanie, adrealinka i to jest NAJLEPSZE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.05.2008 o 14:34, Latniak napisał:


Może dla Rouge nie istnieje, nie wiem. Ale wiem że dla innych klas są takie buildy które
są najlepsze w danej dziedzinie (na raidy, solo, pve)

o coś takiego mi chodzi wiec może ktoś podać "Najlepszy" build dla rogue na miecze albo daggerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem ekspertem od rogue, ale wielu rogali, z którymi rozmawiałem mówiło, że na PvP to warto zainwestować w specjalizację na mace, a nie daggery czy miecze. Mniej użyteczne to w raidach, ale na PvP raczej się sprawdza. A przykładowe buildy na to są np. w WoWwiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o maga to jakoś nigdy nie przepadałem za frostem, nie potrafiłem go opanować, fire jest dla mnie o wiele ciekawszy. A juz build 40/21/0 to dla mnie całkowity wypas, pom i arcane power czyni cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Niedawno kupiłem TBC. Kiedy wpisałem CD-Key do upgradu konta wyskoczyło mi - invalid key. Robiłem tak z 10 razy i to samo. Dodatek nie był kupowany z drugiej ręki czy coś, po prostu nowy i świeżutki. Napisałem o tym problemie do supportu ale oni milczą już od tygodnia. Czy odpowiedzi zawsze zajmują im tyle czasu??
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 20:13, rohan1991 napisał:

Witam!
Niedawno kupiłem TBC. Kiedy wpisałem CD-Key do upgradu konta wyskoczyło mi - invalid
key. Robiłem tak z 10 razy i to samo. Dodatek nie był kupowany z drugiej ręki czy coś,
po prostu nowy i świeżutki. Napisałem o tym problemie do supportu ale oni milczą już
od tygodnia. Czy odpowiedzi zawsze zajmują im tyle czasu??
Pozdr.


zgloś reklamację, najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się