Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 20.05.2008 o 18:34, skubsa napisał:

Destro czy affi jest lepsze do PvP i dlaczego ? Pomózcie ! :)


IMO Affi, z mojego doświadczenia to na PvP liczy się dosyć duża przeżywalność, a affi ci to bardzo dobrze umożliwia. Tam masz life draina i moje kochane dotki, z ene też nie powinien być taki wielki problem, a destro... hmm tu się wymaga dosyć dobry sprzęt aby w miare ciekawy dmg był(ale to tak apropos pve). Jest taki świetny build SL/SL (opary na siphone life i soul link, co daje świetną przeżywalność, dużo locków uważa,(w tym i ja) że to jedyny dobry build do PvP).:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 10:59, SoieR napisał:

Ależ ja już to przeglądałem... doszedłem do punktu w którym zadaje raptorka tak jak chciałem ale niestety bez wing clipa, a bez tego to że tak powiem mnie to nie "ustawia"... ;]


bo:
/cast <cośtam>
/cast <cośtam>
nigdy nie zadziała.

Żeby tego użyć, trzeba walnąć
/castsequence <cośtam>,<cośtam2>;

Dnia 20.05.2008 o 10:59, SoieR napisał:

zamiast sie tyle rozpisywać było po prostu mi napisać jak rozwiązać ten problem skoro wiesz tyle o makrach... ;]


Ech.. no dobrze, poczuj się wyróżniony ;] uchylę przed tobą rąbka tajemnicy ;]
coś takiego powinno działać.. ale ponieważ nie mam już huntera to sprawdzić nie mogę :/
Niestety tak to jest z makrami, ze najlepiej je pisać samemu i sprawdzać co się dzieje/nie działa :/

/petattack
/castsequence [nomodifier] reset=target/combat Hunter''s Mark; [modifier:alt] reset=target/combat Raptor Strike, Wing Clip;

Działa tak - wysyła peta do ataku po czym rozpoczyna używanie sekwencji czarowania. Jeśli nic nie wciśniesz ([nomodifier]) to użyty będzie Hunter''s Mark. Jeżeli wciśniesz alt ([modifier:alt] ) to będzie używać Raptor Strike i Wing Clip. Na zmianę te dwa - musisz za każdym razem kliknąć. 1 klik - Raptor, 2 klik - Wing, 3 klik - Raptor itd. Na początku walki i przy zmianie targetu sekwencja jest resetowana..

Można jeszcze zmienić początek na:
/petattack [nocombat]

co sprawi, że pet pobiegnie do walki tylko, jeśli nie jest już w walce.. Zależne co wolisz - by pet rzucał się do walki za każdym razem gdy użyjesz makra (pierwsza opcja), czy by atakował konkretnego (druga opcja).

Mam nadzieję że się nie machnąłem XD Trochę minęło odkąd pisałem własne makra xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trik polega na tym że

/cast Raptor Strike
/cast Wing Clip

działa wyśmienicie (wiem bo używam) i głównie zależy mi na tym żeby używało obu skili "jednocześnie"

no nic, tak czy inaczej dziekuje że próbowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 20:11, SoieR napisał:

działa wyśmienicie (wiem bo używam) i głównie zależy mi na tym żeby używało obu skili "jednocześnie"


Jak oba sa instant casty to powinno.. ja lockiem nawet na Instantcasty używałem /castsequecne - wygodniejsze IMHO.. Ale to zależy od upodobań.
A jeśli ci wcześniej działało to spróbuj:
/cast [modifier:alt] Raptor Strike
/cast [modifier:alt] Wing Clip

Nie wiem co się stanie jak użyjesz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tamto co pisałem że działało od ale bez wing clipa wyglądało tak:

/cast Hunter''s Mark
/petattack
/cast [modifier:alt] Raptor Strike
/cast [modifier:alt] Wing Clip

i wydaje mi się że trzeba jakoś zaznaczyć że z z altem ma wykonać oba zadania podpisane pod modifiera, a to u góry jest źle napisane gdyż wykonuje tylko pierwszą czynnośc pomijając 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instant cast nie ma z tym związku. Tu chodzi o brak Global Cooldown, u Locka można co najwyżej zrobić Amplify Curse + jakiś curse na jeden klik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. moj kumpel ma problem. ma karte visa electron, chce zaplacic komus za wowa, wpisuje wszystkie dane i wywala mu ze nr karty jest zly. karta jest wazna jak mowi do konca czerwca. ja wsumie nie korzystalem z opcji placenia karta, i nie wiem co moze byc nie tak. moze ktos wie czy sa jakies problemy z karta visa electron. albo nie wiem potrzebuje karty walutowej nie wiem nie znam sie zeby odrazu placilo w funtach czy tam euro itp itd..
wszystko wpisuje poprawie a po zatwierdzeniu wywala mu ze nr zly i ten 3 cyfrowy kod czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2008 o 21:40, DragonLord napisał:

Instant cast nie ma z tym związku. Tu chodzi o brak Global Cooldown, u Locka można co
najwyżej zrobić Amplify Curse + jakiś curse na jeden klik.


Tak, ale Raptor Strike nie jest instantem, tylko next melee (jak np. Heroic Strike) więc jest poza global cooldownem (tzn. można go użyć nawet na GCD i on sam GCD nie wywołuje).

SoieR: Problemem jest to, że Hunter''s Mark wywołuje GCD, więc Wing Clip już nie wchodzi. Jeśli chcesz żeby z altem wykonywał te dwa skille melee (bez Marka), a bez alta rzucał samego Marka, to napisz:

/cast [nomodifier:alt] Hunter''s Mark
/cast [modifier:alt] Raptor Strike
/cast [modifier:alt] Wing Clip

petattack możesz tam gdzieś dorzucić, bo nie powinien przeszkadzać. Jeśli ma być tylko bez alta to chyba
/petattack [nomodifier:alt] powinno działać, ale nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie mozliwe ze pojawilo sie juz tutaj, ale nie moglem znalezc odpowiedzi na nie.

Gram aktualnie na trialu, oczywiscie posiadam calego battlechesta. Jezeli upgradne moje konto do wersji full + tbc, to do tych hmm 9 dni triala jakie mi zostaly doliczy sie to 30, czy przepadnie mi reszta dni trialowych? Denerwuja mnie troszke ograniczenia wynikajace z triala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2008 o 10:53, Radovan napisał:


Gram aktualnie na trialu, oczywiscie posiadam calego battlechesta. Jezeli upgradne moje
konto do wersji full + tbc, to do tych hmm 9 dni triala jakie mi zostaly doliczy sie
to 30, czy przepadnie mi reszta dni trialowych? Denerwuja mnie troszke ograniczenia wynikajace
z triala:)

chyba ci jednak przepadnie, ale nie jestem pewien.
co do ograniczeń to tak, sporo ich jest. ja np. nie mogłem kupować przedmiotów na giełdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram priestem i poszukuje ciekawego UI z dużą ilością slotów na czary itp. przyjaznego dla priesta no i aby działał bez problemu z innymi klasami :P
Czy moglibyście coś doradzić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 11:19, L33T napisał:

Nic ci nie przepada. A nie masz żadnych ograniczeń.

jasne!!! bez ograniczeń!!!! czy ty wogole grales w triala bez normalnego konta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 13:15, mateuszbanach0 napisał:

> Nic ci nie przepada. A nie masz żadnych ograniczeń.
jasne!!! bez ograniczeń!!!! czy ty wogole grales w triala bez normalnego konta?????

A ty dziecko widzisz kropkę ? i czytasz dokładnie ?

To specjalnie dla ciebie zrobie analize tego zdania

Nic (0, zip, nada) ci (you, tobie) nie (no, niet, nein) przepada (lost). A nie (no, niet, nein) masz żadnych ograniczeń.

Reasumując robiąc upgrade nic nie traci i nie ma żadnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 11:19, L33T napisał:

Nic ci nie przepada. A nie masz żadnych ograniczeń.


Dzieki za pomoc^^ Ofc miales racje.
Pozdrawiam,
Warlock, 12 lvl :P Human, (EU) Chrommagus PvP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się