Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Zapraszam wszystkich chetnych pograc w milym towarzystwie do naszej Gildii o nazwie Claw Of The Eagle, gramy na serwerze PvP-RP o nazwie The Venture Co. Nasze forum to www.clawoftheeagle.fora.pl/ jesteśmy nastawieni na RP . kontakt w grze z Zofija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak podnieść reputację w Thorium Brotherhood ?? Skąd się wogóle questy dostaje do podbicia reputacji w tej frakcji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 17:35, HoZar napisał:

jakie moby igdzie sie tlucze zeby miec lepsza rep w everlook
kto daje taki q dla sojuszu ?


Co do wrogów Everlooka to ich nie znalazłem (albo nie zauważyłem). Na Argencie w całym kartelu mam honored dziki zadaniom swiatecznym. Pośrednio można zarabaiac na questach w niższych miastach ale tylko do momentu kiedy twój lvl jest niższy od lvl wrogow kartelu. Chociaz za bosow (statki w bb lub baza w tanaris) przez dłuzszy czas dostajesz wiecej repa - 25/5 (miasto/kartel). Dla BB sporo reputacji mozna dostać za q w Arati w ukrytej zatoce.
Generalnie musisz chodzić po całym Azeroth i szukać goblinów, w niższych lokacjach (tak do 50 lvl) zazwyczj są przypisane do jednego z czterech miast w tych najwyższych oraz instantch mogą być określeni ogólnie jako Steamwedle Cartel ale jesli dostaniesz od nich zadanie (strasznie pokrecone, chainy, rozlegle obszarowo) to najczesciej za wykonie masz 150-450 rep dla jedego miasta i 25-150 rep dal całego kartelu.
Mysle ze po patchu powinno sie pojawić kilku nowych questgiverow, bo przecież gobliny są inżynierami, kowalami, alchemikami i mysle ze przynajmniej czesć nowych recepty bedzie dostepna u nich.
Takze szukaj goblinów. Bardzo czesto stoja w takich miejscach zę normalny gracz nawet przez przypadek miałby trudność tam zajrzeć D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 09:24, Air napisał:

Jak podnieść reputację w Thorium Brotherhood ?? Skąd się wogóle questy dostaje do podbicia
reputacji w tej frakcji??


Z neutral na honored w Thorium Point w Searing George. Na friendly po wykonaniu jedego q przy pomocy kongsbloodow, heavy letherow oraz ironu oraz jaszurek farmowanych w jedej z jaskin w Searing, potem na honored przy pomocy dark iron residue wypadajacego z mobow (human) w brd, a od honored noszac dark iron (bary/ore) oraz rzadkie surowce z MC do Lokhtosa Darbringera w barze BRD.
Oczywiscie tez za q (chyba 7 szt) w Searing George oraz jak jestes kowalem za qestuy na seta Imperial Plate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 11:12, Franekimono napisał:


> aha mam guest pasa do oddania jesli ktos jest na tym forum i bardzo by hcial pograc przez
10
> dni to prosze o kontakt benysk8@tlen.pl

Mail poszedl, mam nadzieje ze nie za późno.

Pozdro

GUEST POSZEDŁ DO CIEBIE :) MILEJ GIERY NO I DO ZOBACZENIA :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 14:12, IneedWoW napisał:

Dzieki :D i bede rozumial ;)

Znaczy rozumiesz po ang? :P bardziej dosłownie napisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 14:18, WoWmen napisał:

> Dzieki :D i bede rozumial ;)
Znaczy rozumiesz po ang? :P bardziej dosłownie napisz ;)


Będę Rozumiał Co tam pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko ;D Jestem ciekaw ile Leci Kasy na poczatku ,gdy zabija sie te potworki na 2 lvl ;p oraz czy dlugo trzeba grać zeby nabić 20 lvl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 15:10, IneedWoW napisał:

Jeszcze pytanko ;D Jestem ciekaw ile Leci Kasy na poczatku ,gdy zabija sie te potworki na 2
lvl ;p oraz czy dlugo trzeba grać zeby nabić 20 lvl ??

na 2 lvl to chyba 1-2 miedziaków, a 20 lvl można w 1 dzień wbić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku lecą grosze, dropy z mobków niewarte nawet srebrnika. 20lvl nabicie... um, zależy czy znasz questy, można w kilkanaście godzin spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, za ubicie elita ~50lvl dostaje 5-15 srebrników, póki co mam 55, więc nie wiem jak dalej(priestem *holy* nie soluje za dobrze elitów). Trafiają się czasem szare bronie, warte 2+ goldy, a za zielone rzeczy można wyciągnąć i 10 - młody serwer = niskie ceny, na innych pewnie dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od niedawna i zauważyłem że z kasą jest szybciej jak już znajdziesz sobie drogę do domu aukcyjnego (zapytaj strażnika w mieście to ci pokaże na mapce gdzie jest najbliżej). Za zielone przedmioty dostawałem od innych pomiędzy 10 - 14 srebrnych, a gdybym sprzedał je gdzie popadnie dostawałbym ok 3-7 więc chyba warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Ba AH to główne miejsce zarobku gdzie możesz sprzedać przedmioty znalezione i takie własnej produkcji:) ja np. Jestem Axesmithem i robie topory jakości rare (niebieskie) i zbijam na tym sporo sianka;) Na prawdę sporo:) No od czegoś są profesje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 15:27, KaPe napisał:

młody serwer = niskie ceny,


Nie do konca. Niskopoziomowe niebieskie itemy sa drozsze, ale reszta raczej tansza (wysokopoziomowe itemy i skladniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się