Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

witam mam pytanie bo niedługo wracam do gry 63 lvlem wiec zaraz bedzie 70 ale co wtedy robic pokolej jak chce w przyszlosci grac pve raidować ? najpierw jakies itemy lepsze z heroików uzbierać i robić prequest do karazhan czy jak :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 15:44, radekk napisał:

witam mam pytanie bo niedługo wracam do gry 63 lvlem wiec zaraz bedzie 70 ale co wtedy
robic pokolej jak chce w przyszlosci grac pve raidować ? najpierw jakies itemy lepsze
z heroików uzbierać i robić prequest do karazhan czy jak :>

Zalezy. Jesli nie masz gildii raidującej, to chodź na heroici i tam zdobywaj sprzęt, potem znajdź gildię, która coś raiduje i się ubierz w Kara/ZA czy na Gruulu na początku.
Natomiast jesli masz hardcore gidlie, to raczej od razu Cie wezmą i ubiorą na kara, a na heroici bedziesz chodził tylko po badge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Itemy przynajmniej dwa, trzy masz z pvp jako nagroda z BG konkretnie to Vidicator [i tu nazwa właściwa dla klasy] reszta to heroic i craft (np dla Warlocka i Sh Priesta frozen shadow weave set).
2. Jeśli grasz klasą typu dps to polecam stronkę maxdps.
3. Do kara nie ma już atunment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie: jak wchodzę w Looking For Group i wyszukuję grupy do CoT, to mogę wybrać Dark Portal/Durnholde. A na Atlasie mam trzy instancje, ale inne: Old Hillsbrad Foothills, Black Morras i Hyjal Summit. Powie mi ktoś o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durnholde to chyba Old Hilsbarnd Hills czyli Prison Break ;]
Dark Portal to Black Morras.
Na Hyjal Summit się trzeba troszkę pomęczyć i zrobić chaina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 16:30, Selv napisał:

Na Hyjal Summit się trzeba troszkę pomęczyć i zrobić chaina.

Nie ma żadnego chaina, nie ma attunementu. Kiedyś trzeba było zabić Kaela i Vashj. Obecnie nie jest to wymagane, a quest ten razem z tym od BT jest wymagany jedynie na uzyskanie tytułu "Hand of A''dal". Żadnej innej funkcji ten quest obecnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 17:19, Czedwik napisał:

> Na Hyjal Summit się trzeba troszkę pomęczyć i zrobić chaina.
Nie ma żadnego chaina, nie ma attunementu. Kiedyś trzeba było zabić Kaela i Vashj. Obecnie
nie jest to wymagane, a quest ten razem z tym od BT jest wymagany jedynie na uzyskanie
tytułu "Hand of A''dal". Żadnej innej funkcji ten quest obecnie nie ma.


Oprócz tego bez viali nie dostaniesz ringów za reputacje ze Scale of the Sands, a bez zrobienia chaina Akamy nie bedziesz mial Medallion of Karabor (40 shadow res do nadrobienia innymi czesciami garderoby na Mother Shahraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tymi ringami to lekka wtopa jest. Mamy 3/5 MH i 2 bossów w BT, tyle że reputacja i tak jest bez użyteczna z SotS bo Vash i Kael dalej sobie hasają, a już mam z tą frakcją niemalże revered.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam małe pytanie. Myślę o zakupie karty pre-paid online do wow. Myślę aby kogoś z rodziny wciągnąć by opłacił tą transakcję, ale nie wiem jak to dokładnie będzie wyglądać. Czy ktoś z kupujących karty online mógł by mi opisac mniej więcej jak to będzie wyglądać i co trzeba zrobić oprócz złożenia normalnie zamówienia. Jeżeli jest jakaś stronka z konretną instrukcj to proszę o link:). Ja znaleźć nic nie mogłam, a link na stronie skelpu odsyła do ogólnej pomocy techincznej...nic tam znaleźć też nie mogłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składasz zamówienie w sklepie gram.pl. Po zakończeniu dostajesz przekierowanie automatycznie na stronę banku, wszystko opłacasz, dokonujesz transakcji itp itd. Gdy wszystko zostanie zakończone po max 5-10 min otrzymasz nr karty pre paid na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 20:21, skubsa napisał:

Czy ktoś wie, kiedy wkońcu będzie s2 za honor ?


Wnet, S4 jest już na PTR z tego co wiem więc jeszcze z 1-2 tyg max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się