Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 09:27, Atreides napisał:

Czy sposob tankowania Archimonde podany na bosskillers.com jest ok - czyli tank tylem
do gorki, boss tylem do rajdu, rajd rozproszony na polance? Wczoraj probowalismy go z
10 razy (nasza dziewicza walka z nim) w najlepszej probie zjechalismy go do 83%. Druga
opcja to podzial na 4 grupy N,S, E i W - ale tez nie potrafie powiedziec czy to dobry
pomysl?

Nie sugeruj sie procentami, jak ludzie załapią uciekanie przed Doomfire, można zejść z 80 do killa(bodaj 50->kill u nas). Aczkolwiek, wersja BK zostawia troche malo miejsca na uciekania, skoro całą 1 strone blokuje się górą. Nam lepiej działało tankowanie tam gdzie jest(tank wjeżdzający z E, boss minimalnie się przesuwa do niego), i podział na 4 grupy - mnóstwo miejsca do uciekania, więc potencjalne rogaliki nie stanowiły zbytniego problemu. 1 czy 2 healerów stojących poza 4 grupami i leczących wyłącznie tanka - w miare możliwości z Fear Wardem, by kryli go w tym newralgicznych momentach.

Swoją drogą, wg BK, Doomfire jest co 30 sekund, a trwa 27, coś mi tu nie pasi, bo zdecydowanie mogą być 2 naraz aktywne. Może z jakiejś starej wersji mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:05, KaPe napisał:

Swoją drogą, wg BK, Doomfire jest co 30 sekund, a trwa 27, coś mi tu nie pasi, bo zdecydowanie
mogą być 2 naraz aktywne. Może z jakiejś starej wersji mają.


Tam jest napisane, że każdy segment Doomfire trwa 27 sek - czyli jak pojawi się nowy, początek starego jest już niegroźny. "Na oko" zgadza się z tym co widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 12:10, Vic napisał:

Tam jest napisane, że każdy segment Doomfire trwa 27 sek - czyli jak pojawi się nowy,
początek starego jest już niegroźny. "Na oko" zgadza się z tym co widziałem.

A to chyba że. Już przyzwyczaiłem się, że część informacji na BK bierze się z kosmosu, mimo, że pozornie mają sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 12:03, L33T napisał:

A od kiedy BC ma darmowy miech ?


Po pierwsze: czemu odpowiadając na mojego posta cytujesz słowa innej osoby?

Po drugie: mu chodziło o darmowy miesiąc z podstawki, a nie z dodatku (którego nie ma, jak słusznie zauważyłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po namysle postanowilem ze kupie ta gre tytlko niech przysla coda 4 z gram.pl to pzrejde coda 4 to kupie wowa
i jakie wrazenia z gry? ogldalem gameplaye i bardzo mi sie podobal ten ogromny swiat i te widoki super grafika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 13:36, lukase napisał:

po namysle postanowilem ze kupie ta gre tytlko niech przysla coda 4 z gram.pl to pzrejde
coda 4 to kupie wowa
i jakie wrazenia z gry? ogldalem gameplaye i bardzo mi sie podobal ten ogromny swiat
i te widoki super grafika :)


Wrażenia z gry? ..... Wrażenia z gry niesamowite! Gra wiele traci przez piracki serwery na których gra to tylko namiastka WoW-a. Dopiero serwer globalne to prawdziwy WoW przede wszystkim ze względu na bardzo dużą ilość graczy na serwerze.
Jedyne na co trzeba uważać to na to jak ta gra wciąga sam musiałem sobie zrobić 2 miesięczną przerwę w
graniu ,ponieważ w momecie gdy zacząłem grać w WoW zupełnie zapomniałem o innych zajęciach związanych z Pecetem (nauka programowania etc.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale po co tak ? przecież jak jest trial ze strony wowa wystarczy dodać klucz z full wersji i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoC to jedyna opcja pala retri ally w pvp, SoV do tankowania a i tam można się zastanawiać nad SoR ;)
SoV nawet po zestackowaniu 5 nie zadaje porażającego dmg. Przewaga SoB nad SoV jest ogromna nie tylko w dmg ale i w samej mechanice. Niby traci się hp ale to dla raidujacego retri pala tylko na zdrowie wychodzi ;) wystarczy że droot rzuci dowolnego hota na pala a ten nie tylke odzyska hp ale i MANE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:48, SoieR napisał:

SoC to jedyna opcja pala retri ally w pvp, SoV do tankowania a i tam można się zastanawiać
nad SoR ;)
SoV nawet po zestackowaniu 5 nie zadaje porażającego dmg. Przewaga SoB nad SoV jest ogromna
nie tylko w dmg ale i w samej mechanice. Niby traci się hp ale to dla raidujacego retri
pala tylko na zdrowie wychodzi ;) wystarczy że droot rzuci dowolnego hota na pala a ten
nie tylke odzyska hp ale i MANE!


SoV do tankowania też jest za słaby. Robi trochę więcej niż SoR bazowo, ale gorzej się skaluje ze sprzętem. A że nie jest w żaden sposób gwarantowany, to jego generacja threata jest niestabilna, czyli dokładnie odwrotnie niż chcesz tankując. Absolutnie nie polecam. SoR jest pewniejszy, a w miarę zbierania spellpowera robi się coraz lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, chwila dłuższej przerwy od tej cholernej uzależniającej gry; prosto mówiąc muszę teraz zacząć 25 man raidy, przynajmniej Grulla Magdę i ZA. Więc, sporo osób jest tu z gildii o bardzo dobrym progressie, i tutaj pytanie do geara maga... Jeżeli 700-800 spell damage daje szansę na dostanie się do pierwszych 25man, zależnie od gildii oczywiście, to ile u was jest wymagane aby iść na kaela/ssc? I do tego do magów, ile brać spell ratinga, tzn. aby po spdmg to był priorytet, czy szedł razem z int/stam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZA to nie 25tka, tylko 10tka :).
Na Gruula czy Magieggo, to mozna byc i nawet full zielonym...Ci bossowie nie wymagają nie wiadomo ile mocy. Pare itemków z heroiców coś tam z kara i można farmic. Inaczej wygląda sprawa SSC i TK. O ile Lurker czy Void Reaver to nie trudni bossowie, na nich można sobie podarowac jakis extra sprzęt, to trash do nich jest cholernie wymagający. O reszcie bossów nei ma co na razie pisac, na nich trzeba miec już jako taki sprzęt raidowy, odpowiednie enchanty, gemy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś róznica pomiedzy dostawanym honorem za BG ? Bo teraz wypada przyfarmić honor więc gdzie polecacie chodzić ( na jakie bg )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:12, skubsa napisał:

Czy jest jakaś róznica pomiedzy dostawanym honorem za BG ? Bo teraz wypada przyfarmić
honor więc gdzie polecacie chodzić ( na jakie bg )

AV, najszybciej i najmniej męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktos moze wie, czemu po wymiane karty graf. (na lepsza oczywiscie :P) spadla mi wydajnosc gry? Mozna to jakos zmienic? Wczesniej mialem ok. 20-30 fps w miescie i 75 fps poza, teraz mam do 50 poza a w miescie od 5 do 20.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:37, Ichvander napisał:

Ktos moze wie, czemu po wymiane karty graf. (na lepsza oczywiscie :P) spadla mi wydajnosc
gry? Mozna to jakos zmienic? Wczesniej mialem ok. 20-30 fps w miescie i 75 fps poza,
teraz mam do 50 poza a w miescie od 5 do 20.

Pozdrawiam.

Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej. Może pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 17:37, Ichvander napisał:

Ktos moze wie, czemu po wymiane karty graf. (na lepsza oczywiscie :P) spadla mi wydajnosc
gry? Mozna to jakos zmienic? Wczesniej mialem ok. 20-30 fps w miescie i 75 fps poza,
teraz mam do 50 poza a w miescie od 5 do 20.

Pozdrawiam.


Może głupie, ale znajomy miał podobny problem. Rozwiązanie? Zapomniałł podłaczyć kabelek zasilania do karty graficznej- podłączył i karta zadziałała z pełną mocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 16:31, mic02 napisał:

to ile u was jest wymagane aby iść na kaela/ssc? I do tego do magów, ile brać spell ratinga,
tzn. aby po spdmg to był priorytet, czy szedł razem z int/stam?

Dla maga optymalny bonus damage na początek raidowania SSC i wzwyż to 1k przynajmniej. Z itemami za badgesy z 2.4 nie powinno być problemu, aby przekroczyć to minimum. Co do reszty to nie wiem, to powinien już wiedzieć ktoś, kto gra magiem dłuższy czas. Hit rating u maga na pewno nie powinien schodzić poniżej 120, jeśli chodzi o takie nieco wyższe raidy (SSC i TK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się