Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2008 o 22:32, DArkon1990 napisał:

Dwa pytanka:

1. Czy założenie Gildii coś kosztuje i czy jest płatne??
2. Na jakim serwerze gra najwięcej polaków????


1.bulisz 10 silver
2burning legion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 21:36, graczomaniak napisał:

A tak btw. Kiedy Muru zamierzacie połozyc? Widziałem tak jakies 24 próby na nim, ale
bez skutku :P.

Maj = święta = sporo zmarnowanego czasu, tak naprawde zasiedliśmy do niego dopiero w zeszłym tygodniu. Wprawdzie ogólne rozeznanie walki już mamy, ale takie drobne detale jak przesunięcie addów w inne miejsce, by lepiej wykorzystać AOE, mają spory wpływ w tej walce, bo wyścig DPS jest nieziemski - a jednocześnie trzeba pilnować threata, by addy nie ubiły kogoś jednym krytem, tank od nowych spawnów biega jak dziki, by nie zwipowały rajd, Protadin ledwo trzyma mobki pod AOE, dispel na Dark Fiendach... Oj dzieje się ;) Tak naprawde, pierwsza faza to robienie w kółko tego samego, ale jeden błąd daje wipe - a póki co jeszcze robimy błędy, więc jesteśmy gdzieś w połowie. Być może skoro EJ pozwala na pisanie o Muru, dowiemy się czegoś ciekawego, ale raczej to do czego sami doszliśmy, jest wystarczające, bo póki co piszą jakieś oczywiste pierdółki.

A 24 próby, hah, toż to jeden wieczór jest. Bodaj tylko Brutallus zmieścił się w mniej niż 100. To już nie czasy Hyjalu, gdzie bossa brało się z marszu, lub w góra 3 podejściach ;) Już nie wspomne, że jeden dzień zajęło nam ustalenie, że 7 healerów to zbyt wiele, a 3 tanków zbyt mało ;) Bosskillers jeszcze nie umieścił poradnika, więc trzeba metodą prób&błędów dochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, pewnie bossowie, których już połozyliście w SP też nie padają jeszcze za pierwszym razem? No nic, więc powodzenia życze i dobrych dropów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 22:40, graczomaniak napisał:

Heh, pewnie bossowie, których już połozyliście w SP też nie padają jeszcze za pierwszym
razem? No nic, więc powodzenia życze i dobrych dropów ;).

Zdarza się one shot, a zdarzają się wipy, niestety, "farmowanie" nie jest nawet w połowie tak relaksujące jak w BT. Przynajmniej nie muszę dźwigać plecaka scrolli i Demonslayingów na Brutallusa już ;)
Edit: A dropy... hah, chyba alty zaczniemy ubierać, bo daggery z Kalecgosa zaczynają się marnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:47, Corvin 0451 napisał:

> BT/MH 180~ hit rating

Jakie 180, jak 164 to cap dla fire, a frost i arcane nawet wcześniej?



Cap nie cap moja gildiia nieprzyjmie cie bez 190 hit ratingu ;] niemówiłem o minimum na te instancje mówiłem o minimum aby być dobrym w dobrej gildii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 11:21, kozioł1990 napisał:

Cap nie cap moja gildiia nieprzyjmie cie bez 190 hit ratingu ;] niemówiłem o minimum
na te instancje mówiłem o minimum aby być dobrym w dobrej gildii :P

Dobra gildia raczej wie, że nie potrzeba więcej hita niż wynosi cap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 12:58, Vesania666 napisał:

skąd wziąść table dla maga ?


Nauczyć się u trenera. Dostępny od 64-70 lvla, nie pamiętam dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 12:36, KaPe napisał:

Cap nie cap moja gildiia nieprzyjmie cie bez 190 hit ratingu ;] niemówiłem o minimum


Gratulacje - raz cap 164 więc 190 to nadwyżka dzięki której tracisz na DPSie bo można wsadzić kamienie na spell dmg, zamiast hit. Dwa cap dla Arcane to max 100. Sam muszę teraz redukować hita bo mając T5 muszę siedzieć w Arcane, a +150 hita to za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 12:58, Vesania666 napisał:

skąd wziąść table dla maga ?

od trenera jeśli masz 70 lvl i nauczone jedzenie i wode rank (8 i 9?) ktore uczysz się z książek (np. kupionych na ah lub z innych źródeł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 15:00, SoieR napisał:

> skąd wziąść table dla maga ?
od trenera jeśli masz 70 lvl i nauczone jedzenie i wode rank (8 i 9?) ktore uczysz się
z książek (np. kupionych na ah lub z innych źródeł)


dzięki, muszę jeszcze rank 8 food kupić.

i mam pytanie do czego slużą: badge, które dropują np. z Bossów na heroicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 16:09, Vesania666 napisał:

i mam pytanie do czego slużą: badge, które dropują np. z Bossów na heroicach

Ech....do wymiany na epickie itemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:45, oOreVenOo napisał:

Gratulacje - raz cap 164 więc 190 to nadwyżka dzięki której tracisz na DPSie bo można
wsadzić kamienie na spell dmg, zamiast hit. Dwa cap dla Arcane to max 100. Sam muszę
teraz redukować hita bo mając T5 muszę siedzieć w Arcane, a +150 hita to za dużo.

To chyba nie do mnie, duh. Arcane Magowie w Sunwell/BT nie istnieją, a zawsze patrze, czy ma te 12-13%hita i styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to istnieją Fire Magowie, których cap spell hita wynosi 164, więc co ma dać to 190 ? IMO strata kilkunastu "punktów" w spell dmg. Przegrzani magowie z Nihilum i Last Resort trzymają dosłownie 164 spell hita, ani pkt wyżej ani mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się