Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 21:59, oOreVenOo napisał:

Po co Ci YouTube jak już masz ten film ? Te tiery to nic innego jak najprawdopodobniej
T7.

ale chodzi mi o ściągniecie tego na kompa^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 19:58, mic02 napisał:

Na wszystkich stronach o przeciekach z alfy jest coś typu "usunięto na prośbę blizzarda"...
Szczególnie z talentami, tego w ogóle nie mogę znaleźć - więc zna ktoś jakiś adres, przy
którym talenty nie zostały wymazane, szczególnie:
maga, huntera, rogala i warriora?


Na war-toolsach usunięto, ale jest znowu na http://war-tools.darlinganime.com/

Rogue''ów i hunterów nie ma w tej chwili w alfie, więc nic się na razie nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 10:54, ZioOm 5 napisał:

powiedzcie mi jaka profesja zacząć grać ?


>.>''
<.<''
>.<''
Najlepiej grać trollem..

ps. To zdjęcie to tak przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 12:03, DemoBytom napisał:

> powiedzcie mi jaka profesja zacząć grać ?

>.>''
<.<''
>.<''
Najlepiej grać trollem..

ps. To zdjęcie to tak przypadkiem?

troll to nie profesja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 12:11, radekk napisał:

troll to nie profesja ...


Mam wrażenie, że dla tego tam.. ziomka.. tak..
Przynajmniej troll internetowy napewno (dla kumających wolniej)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko co do makr. Otóż chcialbym sobie zmajstrowac makro zaznaczające poprzedni cel i od razu castujące fear, przypisane pod alt... tylko jak sie pewnie domyślacie- nie bardzo wiem jak to zrobic :P Najlepiej, by alt trzeba było wcisnąc tylko raz. Makro bez przypisania pod alt wyglądaloby chyba jakoś tak?

/target lasttarget
/cast Fear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 10:54, ZioOm 5 napisał:

powiedzcie mi jaka profesja zacząć grać ?


najlepsza profesja IMO to General Goods Vendor, przy dobrym gearze, możesz wziąść solo Kil'' Jeaden''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kolejne n00bowskie pytanie :) Mam Addony - Quest helper i LightHeaded. I tam są podawane zazwyczaj współrzędne lokalizacji mobów, NPC''tów od danego questa itd. A moje pytanie brzmi : Jaka jest (i czy jest w ogóle) komenda, żebym wpisał te współrzędne i na mini-mapie pojawił mi się ten punkt ? Mam nadzieje, że wiecie o co chodzi ;) Dzięki z góry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 17:03, Kermit 13 napisał:

A moje pytanie brzmi : Jaka jest (i czy jest w ogóle) komenda, żebym wpisał te współrzędne
i na mini-mapie pojawił mi się ten punkt ? Mam nadzieje, że wiecie o co chodzi ;)


Przeciez QH zaznacza ten punkt na mapie. Dodatkowo podaje wspolrzedne i jak masz jakis addon do map to wypisuja sie wsporzedne miejsce ktore wskazujesz mysza, wiec latwo znalesc co i gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe jest jeszcze, że w opcjach addona masz wyłączone te funkcje, nigdy z nich nie korzystałem, więc nie powiem gdzie to jest, ale mysle że ang znasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:17, mic02 napisał:

To nie to co Stable Master, tam Kil''Jaedana bierzesz nawet w post leveling greenach...


Ee tam.. Ja tam moim mega trollem drink vendorem jak zacząłem capoerię tańczyć to pół Darnassus padło (nie żebym wcześniej im troche zatrute potionki sprzedał:P) ;] Mówię wam, troll drink vendor to najlepsza profesja i tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 19:39, DemoBytom napisał:


Ee tam.. Ja tam moim mega trollem drink vendorem jak zacząłem capoerię tańczyć to pół
Darnassus padło [..]


Może się w niektórych intymnych miejscach nie umyłeś? Wiadomo, że Elfy, w szczególności te nocne to bardzo czułe stworzonka;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz to napewno wowa nie kupie :/ przyszedl cod 4 mama sie zapytala ile zaplacilem za niego powiedzialem ze 7 dych to byla moja pierwsza gra od roku tak rok nie mialem gry nowej. powiedziala ze juz nie moge kupowac zadnych gier bo na glupoty wydaje kase. i co ja bede robil w wakacje bede sie nudzil troche bede na dworzu ale co ja bede robil pod wieczor tak od 17 chcialem se kupic wowa na wakacje ale teraz jak nei moge to co mam robic :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się