Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 13.06.2008 o 22:48, Solstheim napisał:

Tak, do pakietu wow+dodatek także masz dodane triale. Tworzysz konto na 10dniowy trial(lub
na 14 dniowy jak ci taki dodali), dodajesz do niego cd-keya z wowa i masz 40 lub 44dni
za free.


14-dniowy trial wymaga podania nr karty lub pre-paidu.

Co do natłoku gnomowych rogali... jakoś niewielu ich widuję u siebie po stronie sojuszu. Większość to nelfy i ludzie. Gnom w sumie ma tylko 2 rasowe bonusy: break CC i Cuteness ;) Z czego ten drugi odstrasza wielu niezdecydowanych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:50, KaPe napisał:

Z tego póki co altem bije do 40 melee, to równie dobrze mógłbym ubrać clothy i bawić
się elemental - ba, pewnie byłoby szybciej. Jak nie wejdzie na moba windfury, czy tam
kryt, to bijemy go mozolnie z melee. Zakładam, że dual wield + stormstrike znacząco poprawia
sytuacje, ale do 40 jest kiepsko. Przyspieszanie zabijania shockami = zużycie many =
równie dobrze można elemental.


Heh, ja akurat leveluje na elemental, jestem na 33 i wrażenie jest "idzie okej, ale pewnie enhancement byłoby szybciej ;)". Konieczność częstego picia i opóźnienia na lb utrudniają życie. Ponad 15% lepszy searing totem jest fajny, ale nie zawsze można go w pełni wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 00:49, Astropath napisał:

> Tak, do pakietu wow+dodatek także masz dodane triale. Tworzysz konto na 10dniowy
trial(lub
> na 14 dniowy jak ci taki dodali), dodajesz do niego cd-keya z wowa i masz 40 lub
44dni
> za free.

14-dniowy trial wymaga podania nr karty lub pre-paidu.

Kłóciłbym się bo jak ja tworzyłem swoje 14dniowe konto to nie musiałem podawać numeru. Przyznaję jednak że nie jestem pewien, jak by nie było zdobycie numeru karty którą podasz przy rejestracji to jakies 2minuty googlowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego ja jak lvlowałem szamana siedziałem w elementalu. Melee świetna sprawa ale dopiero tak od +/- 40 lvla jak wchodzi Dual Wield, Mail etc, nie pamiętam od którego lvla jest Windfury ale też chyba nie jakoś super wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzę że grasz na darkspear możesz mi poradzić jakaś gildie która chodzi do BT albo TK? bo moja jest na poziomie Karazhanu^^ pomimo ze każda 70-tka ma już cały sprzed z stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiTAM
no kupilem wowa niestety tylko podstawke bo nie bylo dodatku:/ musze poczekac z 2 dni czy ktos moze mi powiedziec po kolei jak zalozyc konto. z Gory thx bo nie chce nic zespuc i miec wszystko dobrze jak co to podaje swoje gg 8171890 z gory thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DeuS, Lords of Light (moja), Dungeon Riders, Gwardia Polska (Graczomaniak), Harmony (chociaż nie jestem pewny ale ostatnio widziałem ich członka 3/8 T6). :), NERF. Gildie, które Ci podałem to gildie mające w większości full SSC, TK, 3/4MH i parę bossów w BT. Jedynym wyjątkiem jest Deus, wszystko wyczyszczone oprócz Sunwella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok Sry za takie glupie pytania i wogole.. ale wiecie nie chce nic popsuc.. ostatnie pytanko: 14/06/08 N/A10 Day Web Trial Active
24/06/08 N/A Free Month Pending<to dopiero po skonczeniu triala bedzie liczyl mi sie ten miesiac za free?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak. Mozesz jeszcze miec dodatkowe 10 dni aktywujac triala TBC (a przynjamniej jak tak mialem z jakies dwa-trzy miesiace temu, niewiem jak jest teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 10:43, Solstheim napisał:

Kłóciłbym się bo jak ja tworzyłem swoje 14dniowe konto to nie musiałem podawać numeru.


Racja, pomyliło mi się z trialami 10-dniowymi dodawanymi do gry i pre-paidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 09:31, Vic napisał:

Heh, ja akurat leveluje na elemental, jestem na 33 i wrażenie jest "idzie okej, ale pewnie
enhancement byłoby szybciej ;)". Konieczność częstego picia i opóźnienia na lb utrudniają
życie. Ponad 15% lepszy searing totem jest fajny, ale nie zawsze można go w pełni wykorzystać.

Z kolei w Enhancement pijesz, bo musisz się leczysz co moba, plus jeśli używasz shocki, by nadrobić brak WFki, to też mana średnio. Główny problem to pushbacki, chociaz jak dobrze kryt wejdzie to i Frost Shocka mozna dla chwili wytchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:42, Mazolek napisał:

> > Ponawiam moją prośbę - czy byłby ktoś tak uprzejmy i podał jak rozwijać drzewko

> Beast
> > Mastery u Huntera? :)
>
> http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Sporeggar&n=Kazara


Dzięki, przynajmniej wiem jak do 62 lvlu rozwijać :)


Spoko dalej mi się już hunterem nie chciało grać:D,ale beast masz wzorowo zrobiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:50, KaPe napisał:

Z kolei w Enhancement pijesz, bo musisz się leczysz co moba, plus jeśli używasz shocki,
by nadrobić brak WFki, to też mana średnio. Główny problem to pushbacki, chociaz jak
dobrze kryt wejdzie to i Frost Shocka mozna dla chwili wytchnienia.


Na początku nie piłem zbyt dużo, bo ma się mało many i spirit między walkami raczej wystarcza. Potem (od jakiegoś 20. lvl do 30.) szło wolno. Na 30. dostaje się Windfury Weapon i jest już zupełnie porządnie, chociaż trochę losowo. Od 41. to już jest szybko, łatwo i przyjemnie (Stormstrike i Dual Wield).

Główna zaleta to to, że bijesz moby używając niewiele many, więc możesz ją spokojnie zużywać na heala między walkami i downtime jest stosunkowo niski (a jak się dostanie Water Shielda na 62. to w ogóle nie ma downtime).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:30, oOreVenOo napisał:

DeuS, Lords of Light (moja), Dungeon Riders, Gwardia Polska (Graczomaniak), Harmony (chociaż
nie jestem pewny ale ostatnio widziałem ich członka 3/8 T6). :), NERF. Gildie, które
Ci podałem to gildie mające w większości full SSC, TK, 3/4MH i parę bossów w BT. Jedynym
wyjątkiem jest Deus, wszystko wyczyszczone oprócz Sunwella.

thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się