Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2006 o 23:26, WoWmen napisał:

Guest passa można użyć w następujący sposób:
Zakładasz konto(Account Creation) następnie wybierasz Trial Account czy jakoś tak. POdajesz
klucz a gdy pojawia się pośba o podanie nr. karty podajesz nr. a jeśli nie chcesz to wpisz
w googlach "darkcoding" i będziesz miał duuuużo nr. kart następnie wpisujesz dane dajesz Accept
i Enjoy the game ;)
...i tak powstał chockapik :P



Biore create account poniej terms czytam a nastepnie jest cd key z gry kiedy jest niby ten trial account bo ja nie widze go..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo moze kupie se WoWa cy w kazdym pudelku jest guest pass i 30darmowych dni cyli moge uyc guesta do zaloenia kata czyli 10dni potem uzyc pre-paida czyli 60 dni i 30dni darmowe gry? czyli 100dni grania z 1pre-paida czy jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robisz tak : zakłądasz Trial konto, przedłużasz zwykłym cd-keyem i wprowadźasz prepaida i masz 100dni ;) w każdym pudełeczku jest Guest Pass ;)
****
Gosu - przepraszam za pomyłke ;) niezwuważyłem zmiany na stronie ;) trial konto tworzysz w tym samym miejscu co normalne konto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 18:38, KaPe napisał:

> Blizz doda ci ten miesiąc jak on zapłaci za kolejny miesiąc grania po darmowym miesiącu:)
Wiem
> bo sam tak dostałem ten darmowy miesiąc za zaproszenie innej osoby:)
Mi jakoś nie dodał, mimo że opłacił już miesiąc.


Mi dodali po kilku dniach dopiero.. I oczywiście musiałeś dać guest passa mailem.. a nie tego z pudełka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra od czasu kiedy mój kumpel zarejstrował konto wersją pudełkową minął ponad miesiąc (40 dni) ja żyłem z świętym przekonaniem że mam jesczez miesiąc a tu bach nie ma i pre paida nie ma skąd wziąć :( TO NIESPRAWIEDLIWE. Ale rozumiem z twej wypowiedzi że dopiero jka opłace to dostane wraz z pre paidem nie 2 lecz 3 miesiące czy tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mama pytanko zwiozane z gues passem do wowa , a mianowicie jesli gram na guespanie i doładuje go kodem z wowa np. w 5 dniu, to czy reszta dni z gues passa przepadnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.. Ja nie maiłem opłaconego konta.. I jak osoba której wysłałem zaproszenie zapłaciła po darmowym dniu ja 2 dni później dostałem darmowy miesiąc.. Na którym aktualnie gram:) Ta osoba jest na tym forum której wysłałem zaproszenie;)

Ps. Trzeba było zrobić do stycznia a powinno wszystko grać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 20:41, belinq napisał:

Mama pytanko zwiozane z gues passem do wowa , a mianowicie jesli gram na guespanie i doładuje
go kodem z wowa np. w 5 dniu, to czy reszta dni z gues passa przepadnie ?


Nie reszta dni zostanie doliczona do kodu z WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 21:02, Stwór napisał:

Nie.. Ja nie maiłem opłaconego konta.. I jak osoba której wysłałem zaproszenie zapłaciła po
darmowym dniu ja 2 dni później dostałem darmowy miesiąc.. Na którym aktualnie gram:) Ta osoba
jest na tym forum której wysłałem zaproszenie;)

Ps. Trzeba było zrobić do stycznia a powinno wszystko grać..


A wiesz może jak sie skontaktować z Blizzardem żeby jkaiś człowiek a nie program ci odpowiedział ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 21:04, BigButcher napisał:

A wiesz może jak sie skontaktować z Blizzardem żeby jkaiś człowiek a nie program ci odpowiedział
???


Hmm nie mam pojęcia.. Może napisz na ich forum? Nie wiem jak ci tu pomóc bo mi wszystko zadziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 19:33, WoWmen napisał:

Robisz tak : zakłądasz Trial konto, przedłużasz zwykłym cd-keyem i wprowadźasz prepaida i masz
100dni ;) w każdym pudełeczku jest Guest Pass ;)
****
Gosu - przepraszam za pomyłke ;) niezwuważyłem zmiany na stronie ;) trial konto tworzysz w
tym samym miejscu co normalne konto ;)



Ja widze tylko crete account i to ze moge wlasne konto sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK dziex chyba znalazłem jakiegoś maila do nich WoWAccountReviewEU@blizzard.com <WoWAccountReviewEU@blizzard.com> mam nadzieje że to normalny pracownik odpowie a nie jak jakiś list do Prezydenta gdzie program reaguje na słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 19:33, WoWmen napisał:

Robisz tak : zakłądasz Trial konto, przedłużasz zwykłym cd-keyem i wprowadźasz prepaida i masz
100dni ;) w każdym pudełeczku jest Guest Pass ;)
****
Gosu - przepraszam za pomyłke ;) niezwuważyłem zmiany na stronie ;) trial konto tworzysz w
tym samym miejscu co normalne konto ;)



Nie mowisz mi nic czego bym nie wiedzial...klikam create acount,zgadzam sie na umowe,poniej wpisuje cd key gry,KIEDY wybieram tego guess pass?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg a co ja pisałem?
""Guest Pass" Customers - Click the button below to create a new account and begin playing." ładnie Ci pisze tam. NIe musisz zaznaczać bo cd-key zostanie rozpoznany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co jest grane. Na realm status page Venture Co. jest online, a kiedy wchodzę w listę serwerów w grze, to go nie ma wcale... Czy ktoś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2006 o 23:38, GanD napisał:

Ludzie, co jest grane. Na realm status page Venture Co. jest online, a kiedy wchodzę w listę
serwerów w grze, to go nie ma wcale... Czy ktoś też tak ma?


Domyślam sie że nie tylko ty tak masz...
Organizacja europejska różni sie odrobinkę od Amyrykańskiej a u blizza przynajmniej raz w tygodniu sie coś dzieje.
Bądź cierpliwy wszystko sie wkońcu naprawio (jak już nienaprawiło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich chetnych pograc w milym towarzystwie do naszej Gildii o nazwie Claw Of The Eagle, gramy na serwerze PvP-RP o nazwie The Venture Co. Nasze forum to www.clawoftheeagle.fora.pl/ jesteśmy nastawieni na RP . kontakt w grze z Zofija .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 18:08, Sth`Devilish napisał:

Z tego co wiem Blacksmith Armorsmith ma u nich questy profesji, ale czy dają reputację - nie
wiem. Wiem jedno - ile byś questów nie zrobił, musisz oddać od groma heavy leather/iron bar/kingsblood
(+ drop z tych jaszczurek w SG, jak robiąc wszystkie questy potrzebowałem ich uzbierać około
180, jakieś 45 min farmienia :/) i tu raczej nie ma bata, jeśli chcesz to przyśpieszyć, przygotuj
się na wydatki rzędu kilkudziesięciu golda. W ten sposób dojdziesz do friendly. Do Honored
już nieco łatwiej, bo wystarczt farmić Blackrock Depths, gdzie pada tzw Dark Iron Residue z
krasnoludów, za który dostaje się repa do poziomu honored - jak masz dobrych znajomych, nie
będzie z tym problemu :) Niby wiele zmieniono, a jednak nadal trzeba się napocić zeby mieć
chociaż ''friendly'' :/

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.Z Twojej wypowiedzi wynika, że już masz honored we frakcji TB, więc czy mógłbyś sprawdzić czy u Barmana w BRD, czy można tam kupić taką receptę http://www.thottbot.com/?i=52437 Pytam dlatego, ponieważ na oficjalnej stronie Blizzarda nie ma takiej recepty http://www.wow-europe.com/en/info/basics/factions/thorium/vendor.html W tym momencie nie wiem czy wogóle taka recepta istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się