Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Ciekaw jestem jak kupie itemy pvp za gold... A co do równowartości, to skąd mieliby wiedzieć ile coś jest warte? Miałem tam mnóstwo trade goods, największe torby itd, aż mi się przykro robi jak o tym myślę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:40, L33T napisał:


Zobaczmy czy zrozumiałem: to działa na takiej zasadzie, że zawsze jak próbuje się zalogować do gry/na stronę www do mojego konta, to muszę wklepać na tym urządzeniu specjalny kod aby móc się zalogować, tak? Jeśli tak, to niezły bajer, to znaczy że teorytycznie bez względu na to jak głupie i prymitywne hasło ustawię i jak kiepsko dbam o bezpieczeństwo komputera przed wirusami, to i tak nikt mi nigdy nie zaloguje się na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm Blizz ma bardzo szybki support. 10 czerwca napisałem do nich maila, bo miałem problem z transferem postaci. Wszystko już dawno sam załatwiłem, btw nieźle się nagłówkowałem, a nasz drogi Blizz dzisiaj wysłam mi odpowiedź na moje pytanie...:s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam Wszystkich.. Mam pytanko gram <Krwawym elfem warlok> i mam juz tego drugiego potwora void~ i tu mam pytanko jak moge potwora nauczyc innych czarow bo np. nie ma tego leczenia czy jest jakis npc od tego czy samo z levelem mu przyjdzie.. z Gory thx Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 12:57, Jaquera23 napisał:

witam Wszystkich.. Mam pytanko gram <Krwawym elfem warlok> i mam juz tego drugiego
potwora void~ i tu mam pytanko jak moge potwora nauczyc innych czarow bo np. nie ma tego
leczenia czy jest jakis npc od tego czy samo z levelem mu przyjdzie.. z Gory thx Pozdrawiam


Tego uczysz go z książek kupowanych od Demon Trainera. Stoją zawsze gdzieś obok Warlock Trainerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zaczynam swoją przygodę z WoWem i mam pytanie. Czy Paladyn jest skazany na młoty, czy może nosić miecze bez dużych strat? Na początku gry dostałem młotek, poza tym, zaciekawiła mnie jedna rzecz - w questach miałem pokazane różne bronie jako nagrody i na czerwono było wszystko oprócz właśnie młota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:15, Invin napisał:

Dopiero zaczynam swoją przygodę z WoWem i mam pytanie. Czy Paladyn jest skazany na młoty,
czy może nosić miecze bez dużych strat? Na początku gry dostałem młotek, poza tym, zaciekawiła
mnie jedna rzecz - w questach miałem pokazane różne bronie jako nagrody i na czerwono
było wszystko oprócz właśnie młota.

Polecam lekturę:
http://wow.gram.pl/index.php?page=klasy-paladin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki. W takim razie chciałbym się jeszcze dowiedzieć, dlaczego miecze miałem na czerwono, dlaczego w skillach nie mam swords tylko maces i czy są jakieś straty, kiedy używam miecza zamiast młota?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:25, Invin napisał:

Heh, dzięki. W takim razie chciałbym się jeszcze dowiedzieć, dlaczego miecze miałem na
czerwono, dlaczego w skillach nie mam swords tylko maces i czy są jakieś straty, kiedy
używam miecza zamiast młota?


Aby nauczyć się tego musisz isć do weapon treinerów i wykupić tą umiejętność. Są w większych miastach, wystarczy spytać straż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:15, Invin napisał:

Dopiero zaczynam swoją przygodę z WoWem i mam pytanie. Czy Paladyn jest skazany na młoty,
czy może nosić miecze bez dużych strat? Na początku gry dostałem młotek, poza tym, zaciekawiła
mnie jedna rzecz - w questach miałem pokazane różne bronie jako nagrody i na czerwono
było wszystko oprócz właśnie młota.

Tak może używać mieczy bez starty ale.. w stolicy musisz nauczyć się używania tej broni(drobne pieniądze od 10srebra do 1golda). Jak dojdziesz do stolicy to idz do weapon mastera i naucz się tych których chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzalem na WOW wiki i mam dwa pytanie pierwsze myslalem zeby zrobic sobie Frostaga albo cos w tym stylu on jest nieumarly? bo jak tak to jaka jest najlepsza klasa dla niego waszym zdaniem tagze czy ktos moze mi powiedziec jasniej jaka to klase Rouge? thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 20:02, 666Alucard666 napisał:

Zajrzalem na WOW wiki i mam dwa pytanie pierwsze myslalem zeby zrobic sobie Frostaga
albo cos w tym stylu on jest nieumarly? bo jak tak to jaka jest najlepsza klasa dla niego
waszym zdaniem tagze czy ktos moze mi powiedziec jasniej jaka to klase Rouge?
thx.

Hmm nic nie zrozumiałem. Rogue=Łotrzyk czyli skradanie sie, sztylety , i szybkie zabójstwa przy małym armorze.
Sądze ze chodzi ci o Forsaken czyli o nieumarłego. Nie ma on najlepszej klasy sądze ze z uwagi na WoTF(skill rasowy) jest b.dobrą postacie do pvp dla np. Rouga. Jako tank także mógłby byc ciekawy (znowu WoTF) gdyż feary od bossów nie byłby mu straszne. Jest taka zasada ze graj kim chceszi kto ci się najbardziej podoba. Więc od dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się