Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2008 o 13:01, hammerfall87 napisał:

Właśnie zakon szokuje najbardziej skretyniałym nazwami


No Wyrwiflak, wlasnie Skurczybyk, Ksiezniczka, Ksiaze(belfy!) itp itd mozna tak wymieniac:). jedno da sie powiedziec o tych co graja po stronie Hordy. Nie maja wyczucia RPG`owego do swoich imion:). Co najsmieszniejsze. Najbardziej pasujace imiona do ras maja ludzie grajacy po stronie Alliance. Choc zdaza sie wyjatki nawet w mojej gildii:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:15, goomis74 napisał:

> Właśnie zakon szokuje najbardziej skretyniałym nazwami

No Wyrwiflak, wlasnie Skurczybyk, Ksiezniczka, Ksiaze(belfy!) itp itd mozna tak wymieniac:).
jedno da sie powiedziec o tych co graja po stronie Hordy. Nie maja wyczucia RPG`owego
do swoich imion:). Co najsmieszniejsze. Najbardziej pasujace imiona do ras maja ludzie
grajacy po stronie Alliance. Choc zdaza sie wyjatki nawet w mojej gildii:).


Mnie rozwalił gnom o ksywie zgredek padłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Player i Target frame''y to Pitbull. Chat i combat log możesz mieć rozdzielone bez użycia żadnych addonów, wystarczy je... przeciągnąć w dwa różne miejsca (być może wcześniej wyłączając Simple chat jeśli masz włączony). Z tym że na screenie do zmiany samego wyglądu logów zostały jeszcze użyte addony, pewien nie jestem ale wygląda na Prat i SimpleCombatLog czy jakmutam. Natomiast nie mam pojęcia co daje takie wspólne tło dla addonów na dole, czyżby eePanels?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co do dolnej ramki (może odpowiednio skonfigurowany Prat?), ale te mniejsze to na 90% X-Pearl, tylko zostały przesunięte w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu przeniosłem się z Vindication (Nagrand) ma Cyclone (Shadowsong) i musze powiedzieć, że ta pierwsza battlegrupa to śmiech na sali. Ludzie tam spamują chyba jeden skill tylko, w przypadku AV lecą na pałę nie wiadomo po co i to po obu stronach. Kiedyś horda znacznie częściej wygrywała, ostatnio nie grałem tak często, żeby to sprawdzić. Po paru potyczkach na Cyclone muszę stwierdzić, że jest o wiele bardziej wymagające ale też daje sporo satysfakcji. No i ally jak dotąd często wygrywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i proszę o małą pomoc. Ściągnąłem WoWa i TBC, aby pograć na trialu. Chciałem się przekonać, czy gra się w ogóle włączy (nie instalowałem żadnych patchy wersja standardowa 2.0.0) i napotkałem błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc0000005). Zrobiłem repair i wciąż ten błąd się pojawia. Czym może być to spowodowane? Nieinstalowaniem patchy wymaganych do gry, czy może czymś innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie wina patchy - powinien uruchomić się Launcher, który ściągałby patche lub po próbie zalogowania się WoW ściągałby patche.

To raczej wina samego Windowsa. Problemy z grafiką. Zainstaluj najnowsze stery do grafy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:34, CH1CKEN napisał:


To raczej wina samego Windowsa. Problemy z grafiką. Zainstaluj najnowsze stery do grafy.


Hmm, wiedziałem, że o czymś zapomniałem po reinstalce systemu, a ja głupi myślałem, że to system....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, miałem nadzieję, że po zmianach wprowadzonych w 2.3 dojście do 60tki to będzie kwestia jednego, góra jednego tygodnia gry z korzystaniem z poradnika, a tu taki zawód... Ledwo 32 lvle w tydzień :/ Imho Blizzard powinien ten proces jeszcze przyśpieszyć, bo levelowanie w Azeroth nikomu nie służy, wręcz zanudza i obrzydza grę (wszędzie albo czają się boty, albo gankerzy, wątpliwa przyjemność z levelowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:09, Sth`Devilish napisał:

Heh, miałem nadzieję, że po zmianach wprowadzonych w 2.3 dojście do 60tki to będzie kwestia
jednego, góra jednego tygodnia gry z korzystaniem z poradnika, a tu taki zawód... Ledwo
32 lvle w tydzień :/ Imho Blizzard powinien ten proces jeszcze przyśpieszyć, bo levelowanie
w Azeroth nikomu nie służy, wręcz zanudza i obrzydza grę (wszędzie albo czają się boty,
albo gankerzy, wątpliwa przyjemność z levelowania).

Trochę przyśpieszą. W następnym (niewielkim) patchu będą mounty dostępne od 30 levelu, więc trochę to levelowanie przyśpieszy zawsze. Trochę mniej biegania ;) Ogólnie będzie w nim kilka fajnych miłych dodatków, w tym torby 22 slotowe, za 1200 gold sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:22, Czedwik napisał:

Trochę przyśpieszą. W następnym (niewielkim) patchu będą mounty dostępne od 30 levelu,
więc trochę to levelowanie przyśpieszy zawsze. Trochę mniej biegania ;) Ogólnie będzie
w nim kilka fajnych miłych dodatków, w tym torby 22 slotowe, za 1200 gold sztuka.


Fajna rzecz z tymi mountami od 30tki, ale to i tak mało, ja chciałbym, żeby można było zwyczajnie przechodzić od lokacji do lokacji, a nie tak kursować na przemian po tych samych lokacjach, chciałbym żeby było bardziej z górki :) A co do toreb - co one mają do szybkiego levelowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak wspomniane przy okazji zmian w następnym patchu ;) Ogólnie jeszcze wprowadzą małe zmiany w balansie niektórych klas, ale np. taki szaman zmiany otrzymał delikatnie mówiąc... nijakie. W sumie to jestem ciekaw czy to będzie ostatni patch przed dodatkiem, bo przydałoby się trochę więcej tych nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:37, Czedwik napisał:

To tak wspomniane przy okazji zmian w następnym patchu ;) Ogólnie jeszcze wprowadzą małe
zmiany w balansie niektórych klas, ale np. taki szaman zmiany otrzymał delikatnie mówiąc...
nijakie. W sumie to jestem ciekaw czy to będzie ostatni patch przed dodatkiem, bo przydałoby
się trochę więcej tych nowości.


Blizzard mówi, że ostatni, chyba że premiera WotLK zostanie przesunięta, to doczekamy się jeszcze 2.5. Ja bym był za tą drugą opcją, ani trochę nie spieszy mi się do Northrendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2008 o 16:53, Sth`Devilish napisał:


Blizzard mówi, że ostatni, chyba że premiera WotLK zostanie przesunięta, to doczekamy
się jeszcze 2.5. Ja bym był za tą drugą opcją, ani trochę nie spieszy mi się do Northrendu
:)

mi też jako mam już dość expienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś doradzić gdzie znajdę miejsca z questami na lvle 34-35? Jestem Draenei, doszedłem do Desolace ale tam już wyczerpały się możliwości :P Z góry dzięki z odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 16:53, Sth`Devilish napisał:

Blizzard mówi, że ostatni, chyba że premiera WotLK zostanie przesunięta, to doczekamy
się jeszcze 2.5. Ja bym był za tą drugą opcją, ani trochę nie spieszy mi się do Northrendu
:)

Mi również, chciałbym dorwać Kil''Jaedena przed dodatkiem, ale na to marne szanse raczej. Poza tym samo levelowanie będzie zapewne znowu nudne, chyba, że nie będzie zbyt długie. Zapewne znowu będzie sporo questów typu: idź do lokacji y i zabij x panterek czy innych stworków :/ Chociaż te zapowiedzi Blizzarda dają pewną nadzieję, ale obawiam się, że takich "innych" questów będzie tylko kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się