Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2008 o 23:00, Mazolek napisał:

Mógłby mi ktoś doradzić gdzie znajdę miejsca z questami na lvle 34-35? Jestem Draenei,
doszedłem do Desolace ale tam już wyczerpały się możliwości :P Z góry dzięki z odpowiedź
:P


Dustwallow march, Alterac Mountains, Arathi highlands, Badlands i nasze ulubione Stranglethorn Vae!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 08:05, L33T napisał:

wiesz co to google ? wiesz że na worldofwarcrat.com jest dział "guides"?

http://www.wow-pro.com/leveling_guides/james_alliance_leveling_guide_-_ chapter_i

Link jak zwykle copy>paste bo jak zwykle na tym forum się rozjechał.


I co w takim google bym wpisał? Nie wiedziałem, że na worldofwarcraft.com jest dział "guides". Poza tym to forum jest po to, że jak ktoś ma problem to prosi o radę :P Mimo wszystko dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:20, TigerXP napisał:

Nie wie ktoś skąd można wziąść felclothy? Można to kupić u jakiegoś vendora?


Trzeba mordować demony mające mniej-więcej 55 - 60 lvl, ale tylko te na starych kontynentach.
Najlepiej satyry w Felwood. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo bardzo mało tego wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dysponuje ktoś linkami do jakichś poradników jak najszybciej i najoszczędniej rozwijać profesje i co zachowywać do questów z profesji? Chodzi mi o taką rozpiskę: co, ile i jak długo craftować, gdzie zdobyć questy na co i co będzie w nich potrzebne (pamiętam, że swego czasu straciłem od groma czasu na rozwinięcie Blacksmithing w Armorsmithing przez to, że nie posiadałem wielu rzeczy potrzebnych do questa, bo je posprzedawałem/wykorzystałem...). Przede wszystkim chodzi mi o Engineering i Blacksmithing (ale także i Jewelcrafting i Alchemy), a także Fishing i Cooking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 22:18, Sth`Devilish napisał:

Dysponuje ktoś linkami do jakichś poradników jak najszybciej i najoszczędniej rozwijać
profesje i co zachowywać do questów z profesji? Chodzi mi o taką rozpiskę: co, ile i
jak długo craftować, gdzie zdobyć questy na co i co będzie w nich potrzebne (pamiętam,
że swego czasu straciłem od groma czasu na rozwinięcie Blacksmithing w Armorsmithing
przez to, że nie posiadałem wielu rzeczy potrzebnych do questa, bo je posprzedawałem/wykorzystałem...).
Przede wszystkim chodzi mi o Engineering i Blacksmithing (ale także i Jewelcrafting i
Alchemy), a także Fishing i Cooking.


ktoś z forum mi polecił tą stronkę do lvlowania profa i IMO jest bardzo dobra ---> http://www.lootables.com/?guide=intro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałem spytać o jedną rzecz-gdy przeglądałem ostatnio zmiany jakie ma wprowadzić pewien patch natknąłem się na informację, że felsteed ma być dotępny dla warlocka nie od 40tego, ale 30tego levelu (podobnie u paladyna). Jest tak faktycznie? A jeśli tak to od kiedy będzie ta zmiana?

I jeszcze jedna sprawa-czy ktoś mógłby mi dać linki do najbardziej podstawowych modów do WoWa? Np. ten co pozwala rozłożyć umiejętności dodokoła całego ekranu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 17:20, tkoeman napisał:

Witam.
Chciałem spytać o jedną rzecz-gdy przeglądałem ostatnio zmiany jakie ma wprowadzić pewien
patch natknąłem się na informację, że felsteed ma być dotępny dla warlocka nie od 40tego,
ale 30tego levelu (podobnie u paladyna). Jest tak faktycznie? A jeśli tak to od kiedy
będzie ta zmiana?

Tak, to jedna ze zmnian w nadchodzącym patchu. Pierwsze mounty będą teraz właśnie od 30 poziomu, a koszt na skill został również zmniejszony i będzie wynosić 35 golda. Dokładna data premiery tego patcha nie jest znana, ale na pewno wyjdzie on na dość długi czas przed drugim dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2008 o 22:46, Vesania666 napisał:

ktoś z forum mi polecił tą stronkę do lvlowania profa i IMO jest bardzo dobra --->
http://www.lootables.com/?guide=intro


Dzięki, dokładnie czegoś takiego trzeba mi było :)

PS. Gra ktoś z was na Ravenholdt (lub w Battlegroup Misery)? Ostatnio na ten serwer zwróciłem uwagę w poszukiwaniu porządnego RP-PvP serwera, na który mógłbym się przenieść wraz ze znajomymi. Jak tam jest pod względem raid progressu, PuGów i random BG po stronie hordy? Szukam właśnie takiego serwera RP-PvP, na którym (po stronie hordy) mógłbym szybko progressować (nawet w PuGach), szybko farmić Marki na Battlegroundach (po 3, a nie po 1 jak tu gdzie gram...) i przede wszystkim grać w miłej atmosferze. Na The Venture Co. tego wszystkiego nam brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !! Mam problem z World of WarCraft Burning Crusade. Zrobilem konto i probuje sie zalogować ale jakoś nie mogę. Wyskakuje mi Conecting potem cos jeszcze i na koncu Succes. Myslalem ze to wina portów tak więc wyłaczylem firewalla ale to nic nie dalo ;/. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś radę jak zrobić quest na artisana do First Aid? Cały czas mi się wydaje, że dobrze leczę tych typów a po chwili mi się pokazuje "failed".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 18:29, karczmiarz napisał:

Od czego zależy to, że z jednymi graczami przeciwnej frakcji moge walczyc (sa zaznaczeni
na czerwono) a z innymi juz nie???. Gram na serverach PvP.


Zapewne mają PVP unable, dzieje się tak gdy nie podejmują żadnych działań player versus player na friendly teritory, włącza się to w ciągu bodajże 5 bądź 10 minut. Kiedy już cię zaatakujua, wtedy można i ich bić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:52, Hubi Koshi napisał:

>Prosze o pomoc
A co się Dokładnie dzieje po tym jak wyskakuje Success ?? Bo powinno wszystko dobrze
chodzić.


No powinno... powinno... tylko jak nie Success to wylatuje jescze cos takiego jak na screenie i dalej nie chce isc ;/;/.

20080706225256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:53, PompedjuSZ napisał:

No powinno... powinno... tylko jak nie Success to wylatuje jescze cos takiego jak na
screenie i dalej nie chce isc ;/;/.

Nie chce O_o A to Co Najmniej dziwne, to jest proces który sprawdza bodaj autentyczność loginu i hasła... i powinno to szybko przelecieć. Może stwórz nowe konto i sprawdź czy i na tym będzie się wieszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z Armored Netherdrake''ami? Wiem, że dostaje je 0.5% najlepszych teamów arenowych w battlegroupie, ale czy dostaje je bezwzględnie każdy członek grupy, czy też tylko ci najaktywniejsi? I jak wygląda teraz sprawa z S3 i S4 - można jeszcze o nie (i o te armored netherdrake''i) powalczyć przed premierą WotLK, czy też jest to już raczej coś tylko dla wymiataczy i starych zjadaczy chleba, którzy w tym siedzą od dawna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się