Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam pytanie/prośbę ... Wczoraj wróciłem do WoWa (znowu ... ehh) po 2 miechach. Moja poprzednia gildia została rozwiązana.
I właśnie ... Szukam gildii, po stronie Hordy, na jakimś serwerze PvE. Na moim (Bronzebeard) aktualnie są tylko dwie gildie które rajdują high-end instancje. Ale są już praktycznie przepełnione i nie ma szans, żeby się tam dostać.
Moja postać to Hunter, Beast Master. Z poprzednią gildią zrobiłem 6/6 SSC i 3/4 TK, mam praktycznie cały sprzęt z tych instancji. Przeglądałem forum WoWa, ale tam praktycznie albo tylko rekrutują ludzi w T6 do Sunwell, albo takie gildie które dopiero zaczynają robić 25-man instancje.
I też szukam gildi takiej semi-hardcore. Mogę rajdować bez problemu od Poniedziałku do Czwartku. Czasami też w Niedziele, ale Piątki i Soboty chce mieć wolne od rajdów.
Byłbym wdzięczny za jakieś kontakty albo namiary na taką gildie. W każdej chwili jestem w stanie przenieść postać na inny realm. Ale wolałbym to zrobić dopiero jak zostanę przyjęty. Bez różnicy czy międzynarodowa czy Polska.
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bronzebeard&n=Numi - link do armory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:58, Sth`Devilish napisał:

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z Armored Netherdrake''ami? Wiem, że dostaje je
0.5% najlepszych teamów arenowych w battlegroupie, ale czy dostaje je bezwzględnie każdy
członek grupy, czy też tylko ci najaktywniejsi? I jak wygląda teraz sprawa z S3 i S4
- można jeszcze o nie (i o te armored netherdrake''i) powalczyć przed premierą WotLK,
czy też jest to już raczej coś tylko dla wymiataczy i starych zjadaczy chleba, którzy
w tym siedzą od dawna?


Tutaj na temat wymagań do otrzymania nagród.
http://www.wowinsider.com/2008/06/19/end-of-season-3-reward-requirements/

Sezon 4 zaczyna się chyba jakoś na dniach ... Czy już się zaczął ?
Tak czy siak, raczej już nie dasz rady o walkę o nagrody za Sezonu 3. A co do 4 ... moim zdaniem będzie to ostatni sezon przed Wyjściem WotLK, więc prawdopodobnie będziesz mógł o Drake`a za 4 sezon powalczyć.

P.S. Wybaczcie za post jeden pod drugim, ale nie mogłem już edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:57, Hubi Koshi napisał:

> No powinno... powinno... tylko jak nie Success to wylatuje jescze cos takiego jak
na
> screenie i dalej nie chce isc ;/;/.
Nie chce O_o A to Co Najmniej dziwne, to jest proces który sprawdza bodaj autentyczność
loginu i hasła... i powinno to szybko przelecieć. Może stwórz nowe konto i sprawdź czy
i na tym będzie się wieszać.


zrobiłem nowe konto ale nic nie dalo ;/ może cos z portami ?? Tylko nie wiem jak sie je odblokowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 22:58, Sth`Devilish napisał:

Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa z Armored Netherdrake''ami? Wiem, że dostaje je
0.5% najlepszych teamów arenowych w battlegroupie, ale czy dostaje je bezwzględnie każdy
członek grupy, czy też tylko ci najaktywniejsi? I jak wygląda teraz sprawa z S3 i S4
- można jeszcze o nie (i o te armored netherdrake''i) powalczyć przed premierą WotLK,
czy też jest to już raczej coś tylko dla wymiataczy i starych zjadaczy chleba, którzy
w tym siedzą od dawna?

Jest tak jak z punktami, musisz(musiałeś) mieć określony procent gier w drużynie, nie można było dostac invita do 2500+ teamu dla darmowego mounta.
Przed Wrathem okazja będzie na koniec S4... tyle, że na logike, S5 to będzie 1 sezon z Wratha, więc pewnie w okolicach premiery - a może w patchu 3.0? No i oczywiście dla przeciętnego gracza to rzecz raczej nieosiągalna, trzeba ostro siedzieć w Arenkach i klepać te ratingi, wysiłek porównywalny, albo i większy niż najcięższe rajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 11:04, CH1CKEN napisał:

Masz może Netię?? U nich ostatnio problemy z WoWem...



No własnie mam netie ;/ czyli co?? Nie pogram sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 12:54, PompedjuSZ napisał:

No własnie mam netie ;/ czyli co?? Nie pogram sobie ?


No to zadzwoń do Netii. Ty im płacisz więc wymagasz aby internet spełniał swoją rolę. Przeczytaj umowę i znajdz coś o jego sprawności. Potem zadzwon i spróbuj coś zrobić w tej sprawie! Możesz powołać się na umowę oraz to że za WoW się płaci abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 13:06, rob300i napisał:


> No własnie mam netie ;/ czyli co?? Nie pogram sobie ?

No to zadzwoń do Netii. Ty im płacisz więc wymagasz aby internet spełniał swoją rolę.
Przeczytaj umowę i znajdz coś o jego sprawności. Potem zadzwon i spróbuj coś zrobić w
tej sprawie! Możesz powołać się na umowę oraz to że za WoW się płaci abonament.


Co im powiem, że mi gra nie działa ? Wszystkie inne gry online mi chodza bez problemu tylko akurat WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2008 o 13:25, PompedjuSZ napisał:

Co im powiem, że mi gra nie działa ? Wszystkie inne gry online mi chodza bez problemu
tylko akurat WoW...


Dokładnie. Spytaj co może być przyczyną. Być może zablokowali ci niektóre porty lub cos w tym stylu. O swoje trzeba walczyć! Nie zapomnij dodać że za WoW płaci się wysoki abonament i że internet brałeś głównie z jego powodu :-).

Ja kiedyś jak miałem internet radiowy (osiedlowy) to ściągnąłem osobiście admina do domu, żeby mi WoW działał (miał zablokowane porty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 23:19, Jeggred napisał:

Tutaj na temat wymagań do otrzymania nagród.
http://www.wowinsider.com/2008/06/19/end-of-season-3-reward-requirements/


Dzięki, tego mi było trzeba :)

Dnia 06.07.2008 o 23:19, Jeggred napisał:

Sezon 4 zaczyna się chyba jakoś na dniach ... Czy już się zaczął ?


Zaczął się już z 1-2 tygodnie temu, już niektórzy chodzą w częściach z S4 (wygląda kozacko, szczególnie set dla casterów) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 13:25, PompedjuSZ napisał:

Co im powiem, że mi gra nie działa ? Wszystkie inne gry online mi chodza bez problemu tylko akurat WoW...


Tak. Ty jesteś tylko userem. Ich zakichanym obowiązkiem jest sprawić by tobie internet działał bez zażutu. Jeśli nie działa ich obowiązkiem jest znaleźć dlaczego i naprawienie tego. Jak nie będą chcieli - zaczynasz od rzecznika prawd konsumetna, że ich podasz itd.. Zwykle zaczynają wymiękać.. Jak nie? - dzwonisz do rzecznika - tam ci pomogą jak wywalczyć swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2008 o 17:31, PompedjuSZ napisał:

Witam !! Mam problem z World of WarCraft Burning Crusade. Zrobilem konto i probuje sie
zalogować ale jakoś nie mogę. Wyskakuje mi Conecting potem cos jeszcze i na koncu Succes.
Myslalem ze to wina portów tak więc wyłaczylem firewalla ale to nic nie dalo ;/. Prosze
o pomoc


A co robisz jak tak stoji na tym etapie? Po prostu wyłączasz grę? Czy dajesz "Cancel"? Bo czasami tak jest, że jak jakiś serwer laguje czy coś, to nie można się na niego od razu zalogować, w takim przypadku po (notabene) udanym logowaniu wystarczy kliknąć "Cancel" i spróbować wybrać serwer ręcznie (bądź wybrać inny z listy).

@ Hubi Koshi - gdyby to była wina konta bądź nieprawidłego loginu lub hasła, to od razu wyskoczył by jakiś komunikat, jeżeli jemu stoji na tym etapie, to znaczy że jest albo problem z połączeniem, albo z serwerem.
---------------

Do wszystkich: wracając do mojego poprzedniego pytania, gra ktoś z was po stronie hordy na Ravenoldt (RP-PvP), lub w ogóle w battlegroupie Misery? Planuję się tam przenieść z The Venture Co (grupa Rampage) i nie wiem czy to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 14:39, Sth`Devilish napisał:

Zaczął się już z 1-2 tygodnie temu, już niektórzy chodzą w częściach z S4 (wygląda kozacko,
szczególnie set dla casterów) :)

Szkoda tylko, że tak jak itemy z Sunwell modele powtarzają się dla niektórych klas, a jedyna różnicą są kolory. I tak szaman i hunter dzielą ten sam model, wojownik i paladyn ten sam, mag, priest i warlock aż we trójkę dzielą ten sam, i rogue z druidem. No, ale podobnie bywało w przypadku starszych setów, szkoda, że designerzy jakoś się specjalnie nie popisali inwencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:13, Samurai Nobuke napisał:

Czy wy też macie problem z zalogowaniem się? W ogóle nie wyświetla mi się lista postaci
- tę samą przypadłość ma trójka moich kolegów.


też to mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh ... przeczytajcie se Breaking News.
Wszystkie serwery z battlegroups Reckonig i Ruins są na razie wyłączone z powodów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się