Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Zwykle ograniczam się do czytania tematów bez dodawania postów, ale teraz nie mogę się powstrzymać.

http://wotlkwiki.info/index.php/Main_Page

I jeszcze jedno:

Thunder
You call down a bolt of lightning, energizing you and damaging nearby enemies within 10 yards. Restores 5% mana to you and deals 595 to 679 Nature damage to all nearby enemies, knocking them back 200 yards.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 20:29, IceSodi napisał:

Witam.

Zastanawiałem się długo nad płaceniem abonamentu po to by grać w WoWa. Moglibyście mi
powiedzieć czy warto wydawać ok.100 zł na 2 miesiące na karty pre-paid by grać w w/w
grę?


ponad 11 mln graczy to chyba wystarczający argument, prawda ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 20:51, Mediv napisał:

Zwykle ograniczam się do czytania tematów bez dodawania postów, ale teraz nie mogę się

Dnia 09.07.2008 o 20:51, Mediv napisał:

Thunder
You call down a bolt of lightning, energizing you and damaging nearby enemies within
10 yards. Restores 5% mana to you and deals 595 to 679 Nature damage to all nearby enemies,
knocking them back 200 yards.


Wygląda jak oczywista literówka, prawdopodobnie ma być 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 19:42, Sth`Devilish napisał:

Ciekawostka: MMO Champion opublikowało już oficjalną listę (prawie) wszystkich skilli
z WotLK, łącznie z Death Knightem :) Oczywiście jest to alpha wersja, więc wiele może
się jeszcze zmienić, niemniej jednak lista jest wyjątkowo interesująca i z pewnością
wzbudzi w was tak samo wiele zachwytów, jak i kontrowersji :) Tutaj link http://www.mmo-champion.com/index.php?page=650


Jak zwykle ... Wszystkie klasy mają swoje talenty (niby alpha, ale zawsze coś) tylko nie mój ukochany Hunter (i różowy Paladyn) ... /cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem- przez godzinę u znajomego, ale grałem! Muszę jak najszybciej kupić Battlechest, bo nie wytrzymam dłużej... Byłem w Ironforgu, kurde wszyscy mieli tam 70 lvl a ja jedyny 5...:D
I wiecie co mi się jeszcze podoba?
"Dobroć" playerów. Bo to nie jak w Tibii( tylko nie myślcie, że w to gów** grałem) "Daj k***** 100 golda". Jak wszedłem do Ironforge''a to od razu jakiś player mnie uzdrowił i podwyższył statystki...
Mam nadzieję, że do końca lipca będę miał tego neta, bo już wytrzymać nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe znam ten ból, ale co powiesz na to, że ja od półtora roku bodajże już nie gram z prostej przyczyny - nie stać mnie na wydawanie tych 50 zł miesięcznie. Z drugiej strony cały czas czytam fora, newsy, etc. o WoWie - przynajmniej jestem na bieżąco...
Co do klas - zauważyliście, że shamana chyba najbardziej wzmocnili? Elemental jest wspomagany Hexem i stunem z Fire Nova Totemu, nie mówiąc już o Thunder (wyobraźcie to sobie w przepychance przy fladze na EotS xD).
Enhancement ma immune na fear, etc. w Shamanistic Rage no i Weapon Mastery (przy Windfury chyba nie muszę mówić jakie ma znaczenie np. mała szansa na stuna).
Spirit Link w Resto jak dla mnie zmieni nieco sposób tankowania (chociaż mogę się mylić, bo działa tylko przez krótki czas.
CO do innych klas do dobrze znam się już tylko na paladynie. Ew. znajomy tank narzekał, że prot warek będzie szybciej nabijał aggro, ale też szybciej tracił HP. Wy wypowiedzcie się co do innych klas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem godzinkę na trialu i... od razu mnie wciągnęło. Jeszcze pogram te 10 dni na trialu a później się zastanowię czy będę kupować WoWa. W wieku 15 lat czasem trudno pieniądze wziąć na abonament ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po zdobyciu dobrego gear''u na moim wojowniku, naszła mnie chęć na stworzenie następnej postaci (a co!). Warrior''em grało mi się całkiem przyjemnie (szczególnie PvP), aczkolwiek był on strasznie nużącą klasą do levelowania. Chciałbym teraz grać postacią, która daje satysfakcję zarówno z gry w PvP jak i w PvE. Czytałem, że Rogue jest dobrą klasą do solowania, a że lubię melee combat to klasa ta wydaje mi się całkiem ciekawa. Do wyboru mam też Warlock''a (Fear + dot''y) i Maga (Frost only) - po wojowniku magia to całkiem ciekawa ''odskocznia'' ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 11:29, Mediv napisał:

Co do klas - zauważyliście, że shamana chyba najbardziej wzmocnili? Elemental jest wspomagany
Hexem i stunem z Fire Nova Totemu, nie mówiąc już o Thunder (wyobraźcie to sobie w przepychance
przy fladze na EotS xD).

Z tego co widziałem to jeszcze otrzyma lava burst - w pewnym stopniu odpowiednik fireballa u maga. Nie dość, że pewnie będzie się stackował z tym debuffem fire maga, to jeszcze będzie miał gwarantowany crit, jeśli na celu jest aktywny flame shock. Generalnie zmiana mi się podoba. W końcu będzie miał drugą szkołę prócz nature. A to na pewno dodatkowo pomoże w raidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 13:24, IceSodi napisał:

W wieku 15 lat czasem trudno pieniądze wziąć na abonament ;p


Spoko rówieśniku ;) Pracuj. np. rozdawaj lub roznoś ulotki czy coś w tym stylu. Ja tam zarabiam u znajomego w zakładzie fotograficznym i dziennie wynoszę 20 zł za 4 godziny pracy! Na wowa mam aż nadto. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej shamka enhancement? Bardzo dobry w malee, a dodatkowo jak chcesz "odskocznię" to bierzesz shamka elemental (caster) albo resto (healer).
http://pl.youtube.com/watch?v=wNR7bXg-_GY&feature=related - co potrafi shamek enh ;p
http://www.wowhead.com/?talent=hE00x0hZxV0zE0sNuqo - build enhancement z mocnym wsparciem shocków - jak dla mnie najlepszy build dla shamka malee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:57, Mediv napisał:

cięcie

Shammie to nie klasa dla mnie ;). Zastanawiałem się też nad Feral Druidem - cholernie trudny do pokonania jeśli umiejętnie przemienia się z humanoida na zwierzaka. Obecnie jednak do wyboru pozostaje mi Rogue i Warlock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym grać w WoWa musiałbym znaleźć zarobek też. Ale po graniu na trialu przekonałem się do kupna. Jedyne co mi potrzebne to teraz tylko źródło "abonamentu znaleźć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 15:04, Metalhead86 napisał:

Shammie to nie klasa dla mnie ;). Zastanawiałem się też nad Feral Druidem - cholernie
trudny do pokonania jeśli umiejętnie przemienia się z humanoida na zwierzaka. Obecnie
jednak do wyboru pozostaje mi Rogue i Warlock.

Trudne do ubicia jest wyłącznie drzewo, feral potrafi niby ugryźć, ale raczej nie stanowi jakiegoś wielkiego zagrożenia. Chyba, że mówimy o jakiś BG czy duelach pod IFem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 00:16, Corvin 0451 napisał:

Wygląda jak oczywista literówka, prawdopodobnie ma być 20.


To i tak IMBA, nic tylko wpaść do Thunder Bluff i tak naparzać ;] A ogólnie to te skille są bardzo słabo przemyślane i zbyt potężne (a myślałem, że nic bardziej kretyńskiego od Cloak of Shadows nie da rady wymyślić...), nie rozumiem też tendencji Blizzarda do dawania wielu klasom solidnego instant AoE.

Za to cieszyć na pewno będzie większy podziął obowiązków i funkcji w grupie/raidzie (jak np umiejętność wskrzeszania po wipie dla druida czy więcej umiejętności typu CC, jak np ta u warlocka i shamana), z pewnością ZNACZNIE urozmaici to zabawę w instancje 5-osobowe, w których obecnie z właśnie z dopasowaniem składu często bywa problem :)

A podobno mają jeszcze wprowadzić opcję przełączania się (bez żadnych kosztów czy unlearnów) pomiędzy dwoma różnymi talent buildami (jak znalazł dla levelujących/solujących priestów, warriorów i hybryd klasowych, wśród których często brakuje czystych healerów i tanków) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się