Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 19:08, Sth`Devilish napisał:

To i tak IMBA, nic tylko wpaść do Thunder Bluff i tak naparzać ;]

Kiedyś jak miało się feara to się biegło prosto w jednym kierunku i sruuuuuuuu... w przepaść :P Pamiętam PTR 1.9 gdzie warlock czy priest tak wszystkich załatwiał w duelu w Thunder Bluff (Hunter Rise-tam można się duelować). Ale się zdziwił jak byłem Immune xD (grałem warriorem :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pewien problem. Gram Krasnoludem, wojownikiem mam 6 lvl i zadanie "Beer Basted Boar Ribs" i nie wiem gdzie mogę znaleźć Rhapsody Malt. Za pomoc z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:48, Daviochlebak napisał:

Witam. Mam pewien problem. Gram Krasnoludem, wojownikiem mam 6 lvl i zadanie "Beer Basted
Boar Ribs" i nie wiem gdzie mogę znaleźć Rhapsody Malt. Za pomoc z góry dzięki.

tu www.wowhead.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 20:48, Daviochlebak napisał:

Witam. Mam pewien problem. Gram Krasnoludem, wojownikiem mam 6 lvl i zadanie "Beer Basted
Boar Ribs" i nie wiem gdzie mogę znaleźć Rhapsody Malt. Za pomoc z góry dzięki.


o ile dobrze pamiętam to możesz to kupić u Innkeepera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 23:33, Malevyn napisał:

wiadomo juz cos kiedy bedzie beta wotlk?

Można się zapisać na stronie swojego konta na losowanie keyów do bety :P
Redakcje kilku fansite''ów ponoć otrzymały od Blizzarda takie keye (farciarze xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yo
mam maly problem, jestem nastawiony na pve (instancje itp) ale niemam zabardzo szczescia do itemkow i czasu, ale jakos ostatnio staram sie wiecej grac.
problem polega na tym ze zabardzo nie wiem gdzie isc zeby lepsze itemki wylapac.
pytanie raczej do magow, gdzie przy moim aktualnym wyposazeniu powinienem isc zeby zaczac heroic itp? i co z talentami? czy na takie wypady bedzie lepszy frost czy fire? czy jakis mix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:29, Aragloin napisał:

Mam takie pytanko: Jaki net( tzn. jaka szybkość) jest rozsądna, aby grać w WoWa bez żadnych
przeszkód?


512 neostrada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:30, hammerfall87 napisał:

> Mam takie pytanko: Jaki net( tzn. jaka szybkość) jest rozsądna, aby grać w WoWa
bez żadnych
> przeszkód?

512 neostrada :)

KB czy MB :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 10:35, Aragloin napisał:

> > Mam takie pytanko: Jaki net( tzn. jaka szybkość) jest rozsądna, aby grać w
WoWa
> bez żadnych
> > przeszkód?
>
> 512 neostrada :)
KB czy MB :DDD


MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 11:36, Mediv napisał:

Co do talentów - lepiej fire, bo frost jest bardziej na PvP.
Jeśli chodzi o itemki to wystarczą ci dwa addony:
http://wow.curse.com/downloads/details/354
http://wow.curse.com/downloads/ details/2983/


dobra mam fire. ale czy zostawic tak jak mam czy cos zmienic?
a itemy to sie pytam jakie, gdzie najelepiej chodzic zeby wylapac cos sensownego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:04, Dominix napisał:

dobra mam fire. ale czy zostawic tak jak mam czy cos zmienic?


Pokaż mi swój build fire.

Dnia 11.07.2008 o 12:04, Dominix napisał:

a itemy to sie pytam jakie, gdzie najelepiej chodzic zeby wylapac cos sensownego.


Te dwa addony ci pokażą gdzie najlepsze itemki dla ciebie są - masz tam pokazane wszystkie instancje i itemki, które w nich są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 12:04, Dominix napisał:

> Co do talentów - lepiej fire, bo frost jest bardziej na PvP.
dobra mam fire. ale czy zostawic tak jak mam czy cos zmienic?


Do PvE zmienic :) Na przyklad: http://www.wowhead.com/?talent=obZxgM0fcI0eRtVhM0o

Dnia 11.07.2008 o 12:04, Dominix napisał:

a itemy to sie pytam jakie, gdzie najelepiej chodzic zeby wylapac cos sensownego.


No kolego. W tej chwili mozna sie ubrac w gear ~T5/6 za pomoca craftow. Zrob sobie na poczatek Spellfire Set.
Farmuj kase, kup/zrob bracerki/shouldery "of Nimble Thought". Do tego mozna spellstrike set. A potem pozostanie Ci farmowanie badzykow. Obecnie crafty/badge umozliwiaja ubranie sie do poziomu wejscia do SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ostatnio żeby sobie w wow''a pograć przez wakacje bo dużo wolnego czasu itd. ale strwierdziłem że nie opłaca mi się już w niego grać tak długo od jego premiery bo zaraz wychodzi drugi dodatek i w sumie już nie poznam tych najlepszychinstancji z Bg i z podstawki bo nikt prawie nie będzie tam grał bo lepiej robić te na 80 level i w sumie nie poznam sporej części gry :P (w sumie nie wiem po co to napisałem ale chciałem się gdzieś wygadać :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uznajmy powyższe pytanie za nieważne - na jakim serwerze można znaleźć miłe polskie gildie w ally? Z kolegą myśleliśmy nad maelstrom, bronzebeard, bronze dragonflight - a może macie jakieś inne pomysły? Ważne, żeby ally nie przegrywało ciągle bg, tak jak to w hordzie jest na burning legion...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:25, masterHADES napisał:

Myślałem ostatnio żeby sobie w wow''a pograć przez wakacje bo dużo wolnego czasu itd.
ale strwierdziłem że nie opłaca mi się już w niego grać tak długo od jego premiery bo
zaraz wychodzi drugi dodatek i w sumie już nie poznam tych najlepszychinstancji z Bg
i z podstawki bo nikt prawie nie będzie tam grał bo lepiej robić te na 80 level i w sumie
nie poznam sporej części gry :P (w sumie nie wiem po co to napisałem ale chciałem się
gdzieś wygadać :D)


Wystarczy wybrać nowy serwer i na pewno będą tam postacie na niskich poziomach.
Zresztą - ja gram na taki, co stoi od 2005 i wcale nie jest tak, że wszyscy mają 70 lvl
- ludzie robią sporo altów, albo zapraszają znajomych, żeby razem grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 15:05, Mirajka napisał:

> > Co do talentów - lepiej fire, bo frost jest bardziej na PvP.
> dobra mam fire. ale czy zostawic tak jak mam czy cos zmienic?

Do PvE zmienic :) Na przyklad: http://www.wowhead.com/?talent=obZxgM0fcI0eRtVhM0o

> a itemy to sie pytam jakie, gdzie najelepiej chodzic zeby wylapac cos sensownego.


No kolego. W tej chwili mozna sie ubrac w gear ~T5/6 za pomoca craftow. Zrob sobie na
poczatek Spellfire Set.
Farmuj kase, kup/zrob bracerki/shouldery "of Nimble Thought". Do tego mozna spellstrike
set. A potem pozostanie Ci farmowanie badzykow. Obecnie crafty/badge umozliwiaja ubranie
sie do poziomu wejscia do SP.



Z tym wejściem do SP to przesada trochę :) Crafty + badge dadzą Ci dostęp do gildii mh/bt , do SP nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się