Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

moja gildia w ktorej jestem przymierza sie do kara, wiec chcialbym sie jakos szybko ubrac zeby tam byc pomocnym. no mam troche kasy postaram sie tailora wyrobic, i sie z tego ubrac.
zobacze pozniej jak ten nowy bulid bedzie sie krecil, narazie to jeszcze chodze na bg i farmie honor na spellblade.
jak ktos bedzie mial jakies opinie to niech pisze bo nie przeznaczam duzo czasu na wowa jestem takim niedzielnym graczem w wowa ;] i nie zabardzo jeszcze ogarniam wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 17:49, Ero Sennin napisał:

Kurcze, nie mógłby ktoś pomóc? To dość pilna sprawa :S Pytanie jest na poprzedniej stronie
;)

na Frostmane PVP jest gildia Czarna Kompania (sam w niej jestem), często raidująca, przyjmują raczej high lvle ---> gildia na armory http://eu.wowarmory.com/guild-info.xml?r=Frostmane&n=Czarna+Kompania&p=1 gildia zrobiła się ostatnio bardziej międzynarodowa, bo gorzej się ludzi a raidy zbierało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 20:20, hubert0 napisał:

> w wow''a mozna grac tylko po angielsku ?
Mają zrobić wersję rosyjską ^^



jest juz od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, coś ostatnio mam uczucie przejedzenia się WoWem, do tego sprawy idą zbyt szybko (drugi dodatek tuż tuż, a ja w TBC zdążyłem ledwo 2 miesiące pograć), a sama gra co raz bardziej idzie w stronę hardcore''u (no może po za 10man raidami w WotLK). Powoli przestaje mnie kręcić ta ciągła farma repu/itemków/honoru/aren, gdzie w tym zabawa? Jak tak gram po pracy, to czuje się raczej jakbym miał nadgodziny jakieś i to jeszcze za to płacił :/ A może to po prostu znudzenie grą warlockiem i przerost moich ambicji nad posiadanym wolnym czasem, może brak porządnej gildii i przyjaciół, z którymi mogę się zgrać?

A myślałem, że po roku przerwy będę mieć taki ogromny apetyt na grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh ... Czemu jest tak ciężko znaleźć gildie po stronie Hordy, na serwerze PvE, która zaczyna/robi MH/BT, potrzebuje Huntera i rajduje minimum 4 razy w tygodniu ? ...
Od tygodnia szukam i się nudzę ... Ehh ... Jakby ktoś jakąś taką znał to byłbym wdzięczny za namiary ... Link to mojej postaci w Podpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, masz rację, mówili mi że po osiągnięciu 70 lvl będzie fajnie i gra otworzy się na zupełnie nowe horyzonty, ale już jakoś bg mnie nie kręci, jak tylko stane w WSG na dachu i gadam z kolegą, bo i ile razy można uganiac się za magami celem łatwego honorable kill, a i nawet insty większego sensu nie mają, bo po tych patchach nędznie dropi ( jak raz byłem na Kara to nie miałem co robić, bo wszyscy robili wszystko za mnie, a ja zielonka byłem więc jak goręcej było to tylko siebie leczyłem) a wczoraj byłem na takiej inście... uhm, nie pamiętam nazwy, tam takie nagi się kręcą, i na końcu jest boss co nim gnom steruje, a pod spodem woda płynie, to ja byłem healadinem i jedyny heal, i jakoś daliśmy rade :D Teraz tylko pokrece się w SV, pomoge low levelom ewentualnie z gildii w questach no i czasem pocztuje sobie na pustkowiu na jakiegoś low-levela. Ogólnie nuuuudy , może dlatego że palladynem nudno się leveluje, a i sam swiat nie ma takiego uroku jak za pierwszym razem. I tak, TBC sucks forever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, właśnie rozmawiam z kumplem przez gg, który jest wręcz zawodowym graczem w WoWa (;P) i powiedział mi, że jak upgradeuje konto trialowe do pełnego konta, to nie muszę posiadać karty prepaid ani karty kredytowej/płatniczej. I dostaję od razu 30 dni. Czy to prawda? Powiedział również, że kiedyś trzeba było, natomiast Blizz zniósł ten obowiązek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 23:15, Konrad512 napisał:

Hej, właśnie rozmawiam z kumplem przez gg, który jest wręcz zawodowym graczem w WoWa
(;P) i powiedział mi, że jak upgradeuje konto trialowe do pełnego konta, to nie muszę
posiadać karty prepaid ani karty kredytowej/płatniczej. I dostaję od razu 30 dni. Czy
to prawda? Powiedział również, że kiedyś trzeba było, natomiast Blizz zniósł ten obowiązek.


Nie trzeba upgradowac konta trial , bo i tak masz za darmo 30 dni. Slyszalem tez , ze jak upgradujesz konto trial , to masz az 60 darmowych dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 23:20, Budep napisał:

Nie trzeba upgradowac konta trial , bo i tak masz za darmo 30 dni. Slyszalem tez , ze
jak upgradujesz konto trial , to masz az 60 darmowych dni :P


Źle słyszałeś. Trial daje 10 dni, a podstawka 30. Jeśli ktoś zakłada od razu pełne konto, to dostaje 30 dni i musi podać formę płatności. Jeśli jednak założy triala, to nie musi podawać jak będzie płacił, może od razu zupgradować do pełnej wersji i ma wtedy 10+30 dni. Minusem jest to, że pierwsze 10 jest nadal traktowane jako trialowe, więc nie można w tym czasie na przykład spróbować triala Burning Crusade. Nie wiem jak jest z limitem poziomów i auction house.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 23:57, pkapis napisał:

Źle słyszałeś. Trial daje 10 dni, a podstawka 30. Jeśli ktoś zakłada od razu pełne konto,
to dostaje 30 dni i musi podać formę płatności. Jeśli jednak założy triala, to nie musi
podawać jak będzie płacił, może od razu zupgradować do pełnej wersji i ma wtedy 10+30
dni. Minusem jest to, że pierwsze 10 jest nadal traktowane jako trialowe, więc nie można
w tym czasie na przykład spróbować triala Burning Crusade. Nie wiem jak jest z limitem
poziomów i auction house.


Limit poziomu : 20 lvl, wszelkie możliwosci handlowe są zablokowane, zwykłego trade sie nie da odpalic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 23:57, pkapis napisał:

Minusem jest to, że pierwsze 10 jest nadal traktowane jako trialowe, więc nie można
w tym czasie na przykład spróbować triala Burning Crusade. Nie wiem jak jest z limitem
poziomów i auction house.


A jesteś tego pewien ? Bo mi się zdaje że zupgrejdowanie do fulla, daje ci pełnoprawne konto.

Ja tak zrobiłem, i ograniczenia zostały zdjęte od razu. Czyli tak, jeśli dobrze się zakręcimy, to dostajemy 40 dni gratis, a nie 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2008 o 22:11, Sth`Devilish napisał:

Hmm, coś ostatnio mam uczucie przejedzenia się WoWem, do tego sprawy idą zbyt szybko
(drugi dodatek tuż tuż, a ja w TBC zdążyłem ledwo 2 miesiące pograć), a sama gra co raz
bardziej idzie w stronę hardcore''u (no może po za 10man raidami w WotLK). Powoli przestaje
mnie kręcić ta ciągła farma repu/itemków/honoru/aren, gdzie w tym zabawa? Jak tak gram
po pracy, to czuje się raczej jakbym miał nadgodziny jakieś i to jeszcze za to płacił
:/ A może to po prostu znudzenie grą warlockiem i przerost moich ambicji nad posiadanym
wolnym czasem, może brak porządnej gildii i przyjaciół, z którymi mogę się zgrać?

A myślałem, że po roku przerwy będę mieć taki ogromny apetyt na grę...


Hardcore to był pre-TBC, teraz to ta gra jest bardzo casual-friendly, a WotLK będzie jeszcze bardziej.

Co do znudzenia to odczuwam to samo, ponieważ po pół rocznej przerwie spadłem w gildii na range rezerwy no i nie bawi mnie chodzenie na 2 raidy tygodniowo. Kiedyś spędzałem na raidach 6 dni w tygodniu po 5 godzin. Czyli ponad 30 godzin na samych raidach. Siedzenie na rezerwie mnie nie bawi po prostu, a gearem odstaje, wiec na progress nie mam szans się załapać. Well, raz na progessie na M''uru byłem i było fanie :) Jak byłem to udało nam się dojść do fazy drugiej i zjechać Entropiusa do 65% :D

Ja czekam z niecierpliwością na WotLK, ponieważ znowu wszyscy będę równi i uda mi się wbić w core skład gildi i progresowac na wszystkim co się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 08:42, kamciu609 napisał:

> Mają zrobić wersję rosyjską ^^

xD, jak by było po polsku bym grał :P

No raczej wątpię, aby była taka możliwość chociażby w przyszłości... Chociaż... kto wie? przecież CDP-owi z gier blizzarda do przetłumaczenia został jak narazie tylko WoW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 09:48, -Elk- napisał:

Hardcore to był pre-TBC, teraz to ta gra jest bardzo casual-friendly, a WotLK będzie
jeszcze bardziej.



Niby gdzie był? Profesje rozwijało się wtedy łatwo i szybko, w PvP (choć z mniejszą skutecznością) wystarczał już gear z raid instancji (teraz przez Resilience praktycznie nie ma co się bawić w jakiekolwiek PvP), nie trzeba było tyle farmić żeby dostać się do jakiejś raidującej gildii, nie traciło się tyle kasy na naprawach (ogólnie więcej lootu dropiło w instancjach, ja z pełnymi torbami wychodziłem ze Stratholme i Scholomance), no i ta żmudna farma instancji dla repa (czy choćby Netherwing, gdzie mogliby chociaż dać repa za zabijanie mobków i naprawić wreszcie bugi w questach...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się