Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Przepraszam, pomyliłem się, ale czy trzeba robić z tego odrazu taki problem :) ?
Mam już taką przypadłość że robie dużo błedów piszac na komputerze, pisze bardzo szybko, a na klawie widze tylko literki, kiedy pisze na papierze to co innego bo odrazu widze wyraz i coś mi nie pasuje, a jestem wzrokowcem czytam dużo, więc musze widzieć co pisze :P

A teraz mam takie pytanie skad sie bierze niebiskie itemy? Ostatnio widzialem 19 lvl'a który mial wszystkie niebieskie i bardzo duzo hp niemialem z nim szans ;p. A i jeszcze czy zawsze bede dostawał 1 talent na level? Czy potem jest ich może więcej?

Musiałem zedytować bo mi się jedna kwesta usuneła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 02:05, Rangarog napisał:

A teraz mam takie pytanie skad sie bierze niebiskie itemy? Ostatnio widzialem 19 lvl''a
który mial wszystkie niebieskie i bardzo duzo hp niemialem z nim szans ;p.

Od Bossów, z Instancji itp. To są po prostu "zwykłe" przedmioty tylko nieco potężniejsze ^^

Dnia 16.07.2008 o 02:05, Rangarog napisał:

A i jeszcze
czy zawsze bede dostawał 1 talent na level? Czy potem jest ich może więcej?

Z tego co wiem to właśnie tak, tylko 1 punkt per level. Co prawda nie jest zbyt doświadczony bo dociągnąłem swojego Paladyna tak do 40+ ale nigdy nie dostawałem więcej jak 1 punkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie możliwe żeby miał "wszystkie" itemy niebieskie na 19 lvl ale większośc... to był twink ;P postać przygotowana do walki na bg z najlepszym sprzętem jaki może tam wnieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ok dzieki :)
A gdzie mogę pojsc do jakiejs instancji?

A i mam jeszcze takie pytanko dlaczego servery nie dzialaja? Długo to potrwa i czy czesto sie tak zdarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 03:57, Rangarog napisał:

Aha ok dzieki :)
A gdzie mogę pojsc do jakiejs instancji?

A i mam jeszcze takie pytanko dlaczego servery nie dzialaja? Długo to potrwa i czy czesto
sie tak zdarza?

konserwacja serwerów, jest notka na ten temat ;) a inst to zależy czy grasz w ally czy w hordzie będzie to odpowiednio deadmines i wailing caverns, oczywiście nic nie szkodzi na przeszkodzie żebyś będąc w hordzie poszedł do deadmines... choć może stoi ;P i na odwrót, w każdym razie z "technicznego" punktu widzenia da sie ;) aha do tych instancji potrzeba około 17 lvla tak pi razy drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 22:07, Vic napisał:

> Jak kogoś interesuje, Accidentally wczoraj doszło do 5% Entropiusa w 2 fazie M''uru
:)
> Dziś musi paść :D
Zabijcie dziś, bo jutro już będzie znerfowany ;)


Niestety, nie udało się. Brakowało malutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w hordzie kumple mi odradzili ally. :P Ale ok jutro moze sie dowiem co i jak z tymi instami dokladnie :) Dzieki za pomoc.

PS: A czesto zdarzaja sie te inspekcje? I czy wszystko sie zachowa czy cos sie po tym zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 06:27, Rangarog napisał:

Gram w hordzie kumple mi odradzili ally. :P Ale ok jutro moze sie dowiem co i jak z tymi
instami dokladnie :) Dzieki za pomoc.

PS: A czesto zdarzaja sie te inspekcje? I czy wszystko sie zachowa czy cos sie po tym
zmieni?


W każdą środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 2.4.3
I nerfowanie Rogue''a trwa w dalszym ciągu, widocznie zbyt wiele casterów dostawało cięgi.
Nie zdziwię się gdy któryś patch wprowadzi coś takiego: "Masz 10% szansę na zaaplikowanie trucizny. Jeśli aplikacja nie powiedzie się to trucizna zatruje aplikującego, przy czym obrażenia od niej wyniosą 200% podstawowej wartości".
Dżizez krajst!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 07:08, PiotrRK napisał:

Patch 2.4.3
I nerfowanie Rogue''a trwa w dalszym ciągu, widocznie zbyt wiele casterów dostawało cięgi.
Nie zdziwię się gdy któryś patch wprowadzi coś takiego: "Masz 10% szansę na zaaplikowanie
trucizny. Jeśli aplikacja nie powiedzie się to trucizna zatruje aplikującego, przy czym
obrażenia od niej wyniosą 200% podstawowej wartości".
Dżizez krajst!

Dobrze wam tak :P
Jeszcze niech tylko usuną wam stealth''a =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 07:08, PiotrRK napisał:

Patch 2.4.3
I nerfowanie Rogue''a trwa w dalszym ciągu, widocznie zbyt wiele casterów dostawało cięgi.
Nie zdziwię się gdy któryś patch wprowadzi coś takiego: "Masz 10% szansę na zaaplikowanie
trucizny. Jeśli aplikacja nie powiedzie się to trucizna zatruje aplikującego, przy czym
obrażenia od niej wyniosą 200% podstawowej wartości".

Kraj Moar. Rogue to jedyna klasa, która mogła na Arenie używać 4/8 T6 i 4/5 Arenowe i w dalszym ciągu robić swoje - bo pomiędzy CloSem, stunami i Cheat Death, strata 200 resilence nie robiła zbytniej różnicy. Teraz albo będą musieli ubrać full pvp gear, i stracić bonus z T6, albo ryzykować realny zgon, bo Cheat Death złapie 50%, a nie 90. I tak powinno być, nerf nastawiony wyłącznie na PvP, a nie cudowanie jak z lifebloomem, które wpłynęło też i na PvE.
Już na PTR przez te gówna nerfowali wszystkie sunwellowe części T6, bo rogale mogli sobie je spokojnie na PvP używać - jakżeż szczęśliwi byli tankowie, jak w pierwszej wersji wycięto stamine z ich itemów. Zresztą, dalej to widać, przeciętny "upgrade" z Sunwella oznacza kilkadziesiąt/set hp dla nie-tanków, żeby czasem na Arenie tego nie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 00:22, Jeggred napisał:

http://www.blizzard.com/store/details.xml?id=1100000182 - u amerykańców 6.50$
http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=221003132 - w Europie 6 Euro albo 4.80 Funtów.
W obu na razie "Sold Out" ... A co do tego, że trzeba płacić ... 6.50$ albo 6 Euro to
dla ludzi z zachodu żadne pieniądze. A, że dla Polaków to trochę więcej to no cóż ...
kto się tam będzie nami przejmował.


Te 6 euro to żaden problem. Problemem jest dodatkowe 24 euro, za międzynarodową przesyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mając wykupione konto na, dajmy na to 3 miesiące, można je na np. równy miesiąc zahibernować? Czy w razie jakiegoś wyjazdu kasa po prostu leci w kosmos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 10:11, Sephirath napisał:

Czy w razie jakiegoś wyjazdu kasa po prostu leci w kosmos?


Leci w kosmos. Niemniej jednak nie tylko w WoWie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak sobie, bo strasznie mnie jara kupienie sobie WoWa teraz, ale skoro wyjeżdżam w sierpniu na 2 tygodnie to lepiej będzie w to wejść już po tym wyjeździe. Ale wchodzę w WoWa na bank ;] Umiem już lepiej gospodarować czasem, poza tym jestem ostro podkręcony, od 2 lat się powstrzymuję ale w końcu muszę sprawdzić how it''s working :D

Draenei warrior, miner-jewel to dobry pomysł? ;]

Wolałbym pograć po stronie hordy, ale tam o healującego się tanka ciężko może być. Forsaken warrio albo tauren shaman ostatecznie. Co sądzisz? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek ?
Albo Hunter, albo warlock czemu ? Warek jest uzależniony od sprzętu a na początku nie będziesz miał za dużo kasy. Shamim nie grałem więc się nie wypowiadam. Hunter Ork/Tauren nie będzie wymagał specjalnych nakładów finansowych zwłaszcza jeśli weźmiesz sobie umiejętność skining i leather working dzięki czemu sam sobie będziesz majstrował sprzęt, przeciwnicy też nie będą problemem bo masz zwierzaka. Warlock też nie ma problemu z przeciwnikami albo bateria klątw albo ostrzał czarami, wierzchowiec za quest więc oszczędzasz kasę (przynajmniej na tego pierwszego), kilka zwierzaków (na każdą sytuacje inny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się