Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 06.08.2008 o 08:10, L33T napisał:

Ps. Dla mnie pirat to pirat nie zależnie od intencji.


Bez przesady, przecież nie udostępnia tego serwera innym i nadal płaci za grę na legalnych... Postawienie własnego prywatnego serwera daje bardzo wiele korzyści, dzięki temu można nakręcić świetny filmik na engine WoWa (tak jak ostatnio świetne "Tales of the Past", czyli historia Mograine''a i jego Ashbringera), zwiedzić bez przeszkód niedokończone lokacje i zobaczyć jak prezentuje się każda postać w dowolnych przedmiotach i na dowolnym wierzchowcu (a to też dobra rzecz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:20, Artas15 napisał:

Chciałbym zacząć grać w WOWa ale jest kwiestia abonamentu ile on wynosi?


13 Euro po aktualnym kursie za miesiąc (czyli ok 45 zł), lub kupno prepaidu na 2 miesiące (89-99 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, spotkało mnie coś takiego.
Na swoje konto mogę wejść, bez problemu.
Na różne realmy też, również nie mam problemów, ale akurat Burning Blade, na którym mam maina, nie działa... Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego ? Czyżby naprawiali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w WoWa grałem 2 lata...i jak chciałem zobaczyć czy dany realm chodzi czy nie to wbijałem na forum wow, i tam masz dział realm status...jeśli twój realm leży to powinna być notka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:07, korbest napisał:

w WoWa grałem 2 lata...i jak chciałem zobaczyć czy dany realm chodzi czy nie to wbijałem
na forum wow, i tam masz dział realm status...jeśli twój realm leży to powinna być notka...


Nie wiem również, czemu stronka wow-europe mi nie działa, wraz z europejskim armory. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej przestać grać xD mi spadł kamień z serca jak udało mi się odejść :P na serio, ale po 2 latach każdy rajd wydawał mi się jak druga praca, taka za którą to ja płacę a nie pracodawca...xD teraz to zero stresów! :P

A tak juz bardziej serio...możliwe, że duża część serwerów im padła :P pewnie wstanie niedługo...możesz też się zalogować do gry i zobaczyć czy czasem nie ma żadnych notek na login screenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 21:11, Probos napisał:

Nie wiem również, czemu stronka wow-europe mi nie działa, wraz z europejskim armory.
:/


Przeciążenie.. Przeciążenie.. Przeciążenie..

..Albo inwazja ufoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:01, Sth`Devilish napisał:

Albo kolejny kretyniastych dzieci do WoWa :)


Do Alliance dochodzą nowi gracze ;P

pres1990: nie, nie mozna transferować postaci między kontynentami. Jeśli zakupiłeś WoW`a w wersji EU, to w Hameryce już sobie nie pograsz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:22, Kamexo napisał:

> Albo kolejny kretyniastych dzieci do WoWa :)

Do Alliance dochodzą nowi gracze ;P


A właśnie, że nie bo do Hordy :P Przykre, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:22, pres1990 napisał:

Wiecie moze czy istanieje mozliwosc transferu postaci miedzy kontem us i eu?


No wai = Nie, nie da rady. Transferować postaci można tylko pomiędzy kontami w jednym regionie i tylko pomiędzy własnymi posiadanymi kontami (czytaj: zarejestrowanymi na to samo imię i nazwisko oraz adres).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:34, MasterPL napisał:

tutaj umieszczę link do mojego postu może ktoś zwróci uwagę http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39798&u=1
Prośba do CD Projekt w sprawie WoW


Na mapie świata posiadanej przez takie korporacje jak właśnie Blizzard, Polska leży daleko za Kamczatką. :)
Cóż, smutne, lecz prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:34, MasterPL napisał:

tutaj umieszczę link do mojego postu może ktoś zwróci uwagę http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=39798&u=1
Prośba do CD Projekt w sprawie WoW


Paskudne świństwa, ale trudno, żyje sie dalej. Znam kilka osób z Polski, które z pewnością skopałyby parę tyłków na tym Tournamencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się