Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Witajcie, To co napiszę na pewno u wielu z Was doprowadzi krew do wrzenia ;-)
Ale stwierdziłem iż po kliku stronach postów nt. probemowych połączeń, przyda się coś optymistycznego :-D
Zwłaszcza że wątek czytają też Ci którzy wahają się czy wogóle kupić Wow-a.

Gram w sumie krótko bo od wigilii i ale największe latency jakie widziałem to .... 357 !
Miałem takie tylko JEDEN RAZ... i to dlatego że moja żonka ściągała coś na drugim kompie, a wpięci jesteśmy do tego samego routera ... zasadniczo mam cały czas coś pomiędzy 40-120 ms. Dla jasności gram z Polski, mam łącze przez kablówkę "VECTRA", w wielkości do 512 kb... więc żadne tam wielkie halo... aha grałem sobie na 3 serverach, Khadgar, The Venture Co a terac ciągle na Dentarg, jestem codziennie po 2-3 godziny a mogę grać tylko wieczorami. Wczoraj też nie miałem problemu .... więc jednak jakoś można ....
szkoda że są dostawcy netu którzy leją na klientów ...

pozdrawiam i życzę Wam wszystkim jak najmniejszych pingów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie, jaką rolę pełni CDP z Blizzardem.

http://www.blizzard.com/inblizz/icontact.shtml

Jakich spraw ma dotyczyć ten kontakt?? Pogody, polityki itp. Czy problemy z grą, którą kupiliśmy w CDP a wyprodukowaną przez Blizzard podlega pod tego typu kontakt?? Z tego co czytam to parę osób zgłaszało problem z WoW''em do CDP ale nie otrzymali oni odpowiedzi. Dzisiaj ja sprawdzę jak to działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Zycia wziete

Dzien wczorajszy godzina okolo 22-23 biegne jak zwykle jak to pierwszy na AB zdobyc pointa biegne biegne i dobiedz nie moglem ale za to latency dobieglo do ponad 9 k :P nie powiem instancje rowniez fajnie sie robi na olbrzymim lagu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 18:08, Sth`Devilish napisał:

> robie te q w SG, ale coś cieniutko mi idzie, zrobiłem parę i mam całe 30 pkt reputacji.
Czy
> przypadkiem w innej krainie nie ma tej frakcji, zapomnialem dodac ze mam 60 lvl i może
to jest
> przyczyną tak wątłego wzrostu reputacji.

Z tego co wiem Blacksmith Armorsmith ma u nich questy profesji, ale czy dają reputację - nie
wiem. Wiem jedno - ile byś questów nie zrobił, musisz oddać od groma heavy leather/iron bar/kingsblood
(+ drop z tych jaszczurek w SG, jak robiąc wszystkie questy potrzebowałem ich uzbierać około
180, jakieś 45 min farmienia :/) i tu raczej nie ma bata, jeśli chcesz to przyśpieszyć, przygotuj
się na wydatki rzędu kilkudziesięciu golda. W ten sposób dojdziesz do friendly. Do Honored
już nieco łatwiej, bo wystarczt farmić Blackrock Depths, gdzie pada tzw Dark Iron Residue z
krasnoludów, za który dostaje się repa do poziomu honored - jak masz dobrych znajomych, nie
będzie z tym problemu :) Niby wiele zmieniono, a jednak nadal trzeba się napocić zeby mieć
chociaż ''friendly'' :/



Niewatpliwie jest to przyczyna niskiego wzrostu reputacji ja juz jestem przy honored teraz czeka najciezsza mnie przeprawa od jakiegos czasu odlozylem sporo dark iron ore wiec moze nie bedzie tak zle. Co do surowcow to tak jak napisal Sth`Devilish. Co do ostatniej rangi przygotuj sie na znacznie wyzsze kwoty niz 100 g, ale o ile sie oreintuje dark iron ore to chyba 50 pkt. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2006 o 21:30, Jeggred napisał:

Wogóle to nie tylko WoW bo jeszcze ludzie na W3 maja problemy. Co raz dc im wyskakuje i to
odziwo tylko polacy mają takie problemy.



To wina Kaczynskich i Rydzyka :P To oni stoja za tym wszystkim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!!! Pod koniec grudnia sprawiłem sobie WoW''a. Wczoraj skończył mi sie dziesięciodniowy guest- pass. W związku z zaistniałą sytuacją (ciągłe lagi, które praktycznie uniemożliwiają rozgrywkę) mam zamiar poczekać z aktywacją 30 dniowego darmowego konta do końca kłopotów {ciekawe jak długo :( }. Nie wiem tylko czy po pewnym czasie darmowy, 30dniowy free pass mi nie przepadnie i czy w jakiś sposób sie nie zdeaktywuje??? Proszę o odpowiedź. Z góry dzieki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel kontynuowal granie na 10 dniowym free pasie a zrobil to dopiero po 120 dniach (dopiero wtedy kupil gierke :p tak to gral na cudzych kontach) bez problemu mu przyjelo te 30 podstawowych dni ktore zawiera pudelkowa wersja i mogl se spokojnie kontynuowac z rzeczami ktore uzbieral przez te 10 dni, 120 dni wczesniej ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaki jest najszybszy sposób na dorobienie się exalted u trolli? Jestem Undeadem i chciałby zakupić sobie raptora:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba przez War Effort, czyli poprzez oddawanie itemow na potrzeby armii (potrzebne do otwarcia AQ) poniewaz za rozne itemy dostajesz itemy ktore w liczbie 10 zamienaisz na 75 reputacji w dowolnym miescie np trolli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 17:19, IneedWoW napisał:

Npiszcie kim gracie ,jaki lvl i w jakiej gildi i jaki serwrr bo nie wiem do kogo mam sie zglosic
jak juz bede mial Oryginalnego WoW-a ;]


A kiedy bedziesz mial, WoW''a ? Bo ja wlasnie czekam, kurier MIAL dzisiaj dostarczyc. Jak sie niedlugo spodziewasz to moze zaczniemy razem grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo osób ma już 60lvl :P
Co do reszty to wystarczy użyć wyszukiwarki ;) w tym temacie :P
Dla przypomnienia to
PvP -WoWmen(Ja) 60lvl Mag Nieumarły(Horda) serwer Bloodfeather a co do Gildii to jak narazie pisz do Salem''a ;) bo On obecnie jest Online ;)

PvE -Volvox 60lvl Mag człowiek(Przymierze) serwer Doomhammer, reszta info u Niego ;)
PvPRP - Sth''Devilish Warlock Nieumarły(Horda) serwer The Venture Co. , gildia The Sentenced (szukajka rox xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 17:19, IneedWoW napisał:

Npiszcie kim gracie ,jaki lvl i w jakiej gildi i jaki serwrr bo nie wiem do kogo mam sie zglosic
jak juz bede mial Oryginalnego WoW-a ;]


Dobra stary.. na pewno ktoś Ci odpisze na tego posta, a jeśli ktoś go przeczyta i nie odpisze to niewykluczone, że z premedytacją. Wszyscy się cieszą, że jesteś doświadczonym WoWowym graczem na ekhm "prywatnych serwerach", kto miał tę informację przyswoić (chociaż nie rozumeim jaki w tym masz cel) - przyswoił, więc gdybyś był tak miły i przestał przy każdym swoim poście manifestować (bo tak to właśnei wygląda) rodzaj swoich wcześniejszych azerothowych przeżyć.


PS. Gratuluje "nawrócenia" - dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 17:33, Franekimono napisał:

> Npiszcie kim gracie ,jaki lvl i w jakiej gildi i jaki serwrr bo nie wiem do kogo mam sie
zglosic
> jak juz bede mial Oryginalnego WoW-a ;]

A kiedy bedziesz mial, WoW''a ? Bo ja wlasnie czekam, kurier MIAL dzisiaj dostarczyc. Jak sie
niedlugo spodziewasz to moze zaczniemy razem grac :)


Ja moge wam pomóc troche - też dopiero zaczynam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 17:39, Ferilas de Rienne napisał:

> Npiszcie kim gracie ,jaki lvl i w jakiej gildi i jaki serwrr bo nie wiem do kogo mam sie
zglosic
> jak juz bede mial Oryginalnego WoW-a ;]

Dobra stary.. na pewno ktoś Ci odpisze na tego posta, a jeśli ktoś go przeczyta i nie odpisze
to niewykluczone, że z premedytacją. Wszyscy się cieszą, że jesteś doświadczonym WoWowym graczem
na ekhm "prywatnych serwerach", kto miał tę informację przyswoić (chociaż nie rozumeim jaki
w tym masz cel) - przyswoił, więc gdybyś był tak miły i przestał przy każdym swoim poście manifestować
(bo tak to właśnei wygląda) rodzaj swoich wcześniejszych azerothowych przeżyć.


PS. Gratuluje "nawrócenia" - dobry wybór.


Pisałem do skutku az wreszcie ktos odpisal na temat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 09:08, Air napisał:

Ja mam pytanie, jaką rolę pełni CDP z Blizzardem.

http://www.blizzard.com/inblizz/icontact.shtml

Jakich spraw ma dotyczyć ten kontakt?? Pogody, polityki itp. Czy problemy z grą, którą kupiliśmy
w CDP a wyprodukowaną przez Blizzard podlega pod tego typu kontakt?? Z tego co czytam to parę
osób zgłaszało problem z WoW''em do CDP ale nie otrzymali oni odpowiedzi. Dzisiaj ja sprawdzę
jak to działa.


Właśnie ja też jestem ciekawy, bo jak występowały problemy po premierze to CDP się wypierał, że to nie do nich kierować itp. bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:04, Volvox napisał:

Czy kogos jeszcze nekaja straszne lagi?
Ja od ok 3 dni miedzy 15 a 23 mam kosmiczne ;(


To samo tutaj...:/
Właśnie przyszedłem z pracy, żona w delegacji, więc teoretycznie można pograć spokojnie, a tu kicha jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2006 o 18:04, Volvox napisał:

Czy kogos jeszcze nekaja straszne lagi?
Ja od ok 3 dni miedzy 15 a 23 mam kosmiczne ;(

Ja mam masakryczne lagi. Punktualnie o 17 skoczyło ze 150 ms na 3500 i tak pozostaje. Nawet udało mi się z IF ucieć, ale lagoza dopadła mnie w Wetlands. DC i teraz już się nie mogę zalogować. Śmiać mi się chce bo zatrzymuje mi się na SUCCESS!! i dalej nie idzie. Czyżby taki sukces ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się