Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 13:08, Sth`Devilish napisał:

> > > Rzeczywiście, da się odczuć momentami.. ;(
>
> Chętnie bym się przetransferował na taki server RP, nie mam tylko żadnej karty płatniczej

> czy kredytowej by zapłacic za transfer ;( Powiedz, na którem grasz, to jak bedzie
taki
> we Free Migration to sie przeniosę :)

Defias Brotherhood, RP-PvP.

ale alliani czy horda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:56, Dregorio napisał:

ale alliani czy horda?

Jeżeli napisał o sprośnych krasnoludach urządzajacych przaśną popijawę w karczmie to chyba wiadomo że chodzi o alliance? Chyba że wdał się tam rajdem i z innymi hordziakami, ale to by chyba raczej nie rozumiał o czym tam krasnoludy w karczmie rozmawiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:04, Wintesun napisał:

> ale alliani czy horda?
Jeżeli napisał o sprośnych krasnoludach urządzajacych przaśną popijawę w karczmie to
chyba wiadomo że chodzi o alliance? Chyba że wdał się tam rajdem i z innymi hordziakami,
ale to by chyba raczej nie rozumiał o czym tam krasnoludy w karczmie rozmawiają?

zdziwisz sie ale u mnie na servie była popijawa elfów w orrgrimar wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:06, Dregorio napisał:

zdziwisz sie ale u mnie na servie była popijawa elfów w orrgrimar wiec...


Jaki serwer? Bo bym sobie może się trochę w roleplay pobawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 16:56, Dregorio napisał:

ale alliani czy horda?


Devilish na Defiasie gra po stronie Alliance. Wystarczy wejść na jego gs i sprawdzić.

Btw
Zrobiłem sobie krasnala na Defias Brotherhood i ze smutkiem musze rzec, że nie wszyscy wczuwają się w swoje role na tym servie :( Gdy chciałem pogadać z Gnomem Rogue`iem na 70lv, ten powiedział tylko 'omg, get lost noob'. Nie tak sobie wyobrażałem server RP ><
Na szczęście w Stormwind jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Gdy chciałem pogadać z Gnomem Rogue`iem na

Dnia 07.08.2008 o 17:22, Kamexo napisał:

70lv, ten powiedział tylko ''omg, get lost noob''.


Bo gnomy to psychole ;) Nikt ich nie rozumie i nie da rady się z nimi dogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:29, Sth`Devilish napisał:

Bo gnomy to psychole ;) Nikt ich nie rozumie i nie da rady się z nimi dogadać :)


Twój serwer to nie wyjątek :P Na Hellfire prawie nikt nie lubi gnomów xD (poza gnomami oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:29, Sth`Devilish napisał:

>Gdy chciałem pogadać z Gnomem Rogue`iem na
> 70lv, ten powiedział tylko ''omg, get lost noob''.

Bo gnomy to psychole ;) Nikt ich nie rozumie i nie da rady się z nimi dogadać :)

Ja gram w ally ale gnomów nigdy nie polubię^^ wolałbym nie umarlaków mieć a gnomy do hordy z różowymi grzywkami;p
osobiście gram albo elfami albo ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:29, Sth`Devilish napisał:

Bo gnomy to psychole ;) Nikt ich nie rozumie i nie da rady się z nimi dogadać :)

Ta, że niby człowiek to ciekawszy warlock niż gnom? ^^ Nigdy, gnomy są bardziej mroczne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 17:38, graczomaniak napisał:

Ta, że niby człowiek to ciekawszy warlock niż gnom? ^^ Nigdy, gnomy są bardziej mroczne
:P.


No, jak stanie przede mną taki metrowy przech*j komando, nawet nie sięgający mi do kolan, z mhrocznym kapturem to aż mam ochotę zwiewać z powrotem do Red Cloud Mesa. Ja osobiście najbardziej boję się Orków Warlocków. Może dlatego, że są tacy umięśnieni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:38, graczomaniak napisał:

> Bo gnomy to psychole ;) Nikt ich nie rozumie i nie da rady się z nimi dogadać :)

Ta, że niby człowiek to ciekawszy warlock niż gnom? ^^ Nigdy, gnomy są bardziej mroczne
:P.


Człowiek warlock wygląda wręcz komicznie... Jak nie napakowany osiłek z głupim wyrazem twarzy, to WoW''owska wersja Britney Spears... Zdecydowanie Warlock najbardziej pasuje do gnoma w Ally :) Nawet fajnie to wygląda, jak taki kurdupel przywołuje kilkukrotnie większego od siemie miniona, albo jeszcze większego Infernala :) BTW, i tak bezkonkurencyjnie wygląda UD/BE warlock :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jezeli mam podstawke, a zapomnialem nazwy konta, (nawet wpisywnie emailu na stronie nie daje rady;p) to czy po zakupie BC bede mogl normalnie grac na nowym koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:56, ThoruS napisał:

Czy jezeli mam podstawke, a zapomnialem nazwy konta, (nawet wpisywnie emailu na stronie
nie daje rady;p) to czy po zakupie BC bede mogl normalnie grac na nowym koncie?

Skoro nie pamietasz nazwy konta, nie możesz wbic na manage account, to jak chcesz grac?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:49, Kamexo napisał:


> Ta, że niby człowiek to ciekawszy warlock niż gnom? ^^ Nigdy, gnomy są bardziej
mroczne
> :P.

No, jak stanie przede mną taki metrowy przech*j komando, nawet nie sięgający mi do kolan,
z mhrocznym kapturem to aż mam ochotę zwiewać z powrotem do Red Cloud Mesa. Ja osobiście
najbardziej boję się Orków Warlocków. Może dlatego, że są tacy umięśnieni ;)

Ja nie mam w zwyczaju sie bać;p, ale jak klocek (czytaj. locek) mnie do łapie i swoje DOT`y da to pomnie. Nie mam czasu nawet ice barrier włączyć. /cry Dobrze by było gdyby blizz dał magom jakiś czar leczący^^

PS. kiedyś powiedziałem na kanale gildii o moim pomyśle (to ten wyżej). To jeden koleś do mnie z tekstem ze wtedy trza byłoby dać np. hunterom w jedna rękę tarcze, a w druga łuk i do tego zbroje plate (tak do kompletu^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:56, ThoruS napisał:

Czy jezeli mam podstawke, a zapomnialem nazwy konta, (nawet wpisywnie emailu na stronie
nie daje rady;p) to czy po zakupie BC bede mogl normalnie grac na nowym koncie?


Klucz z podstawki jest przypisany do konta, nie możesz na nim założyć nowego, a samo BC daje Ci tylko upgrade konta. Będziesz musiał kupić też podstawkę i na niej założyć nowe konto. Zresztą nie znając nazwy swojego starego konta i tak nie dałbyś rady wejść do Account Management i dodać klucza z BC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:55, graczomaniak napisał:

UD lock to najbardziej klimatyczne zgranie w hordzie :). Wyobrażas sobie gnoma locka
w Wotlk w formie demona?:D

tja przymaławy demon z różowymi włoskami. (nie wiem jak u was ale u mnie to praktycznie każdy gnom ma róż we włosach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 17:58, Lukas1992 napisał:

PS. kiedyś powiedziałem na kanale gildii o moim pomyśle (to ten wyżej). To jeden koleś
do mnie z tekstem ze wtedy trza byłoby dać np. hunterom w jedna rękę tarcze, a w druga
łuk i do tego zbroje plate (tak do kompletu^^)


I możliwość tame`owania high-endowych bossów, np Illidana.
Mage z czarem leczącym to już byłby szczyt. Nawet bez tego nie da sie rozwalić najlepszych mage`ów.

Apropo locków: też ich nienawidzę, ale wczoraj, w duelu przed Orgrimmarem wygrałem z lockiem w full brutal secie. Nie wiem jak mi się to udało, więc nie pytajcie. Gdy było po duelu miałem 14 punktów hp. Zawdzięczam także wygraną mojemu dragonowi z trinketu od Netherwing. Wiem, że to lamerskie, przyzywać go podczas duelu, ale myślałem, że to bedzie taki duel dla funu, więc czemu nie ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 18:04, Kamexo napisał:

> PS. kiedyś powiedziałem na kanale gildii o moim pomyśle (to ten wyżej). To jeden
koleś
> do mnie z tekstem ze wtedy trza byłoby dać np. hunterom w jedna rękę tarcze, a w
druga
> łuk i do tego zbroje plate (tak do kompletu^^)
>

I możliwość tame`owania high-endowych bossów, np Illidana.
Mage z czarem leczącym to już byłby szczyt. Nawet bez tego nie da sie rozwalić najlepszych
mage`ów.

wiem, byłem młody i głupi teraz jestem tylko młody:P

Dnia 07.08.2008 o 18:04, Kamexo napisał:

Apropo locków: też ich nienawidzę, ale wczoraj, w duelu przed Orgrimmarem wygrałem z
lockiem w full brutal secie. Nie wiem jak mi się to udało, więc nie pytajcie. Gdy było
po duelu miałem 14 punktów hp. Zawdzięczam także wygraną mojemu dragonowi z trinketu
od Netherwing. Wiem, że to lamerskie, przyzywać go podczas duelu, ale myślałem, że to
bedzie taki duel dla funu, więc czemu nie ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się