Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wiem że sie czepiam ale niektórzy uważają WoWa za szi*@ że niby brak fabuły itp. (nie grałem a to o szi*iE to nie moja opinia :D). Tam jest jakaś fabuła czy gra sie tylko po to żeby komuś powiedzieć ,,patrz jakie ja mam super itemki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo:) Dzisiaj spotkalem goscia ktory mi mowil ze kupil org chyba w 5 dniu trala, i musial czekac jeszcze 5 dni na zniesienie party i cos tam (a np umiejetnosci do 100 mial juz odblokowane, tak samo jak poziom do 20)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 01:36, Piwomaniak napisał:

Wiem że sie czepiam ale niektórzy uważają WoWa za szi*@ że niby brak fabuły itp. (nie
grałem a to o szi*iE to nie moja opinia :D). Tam jest jakaś fabuła czy gra sie tylko
po to żeby komuś powiedzieć ,,patrz jakie ja mam super itemki"


Polecam poczytać: http://www.wowwiki.com/Lore . Może i nie ma w grze jakichś super zaskakujących zwrotów akcji, filmików cut-scene czy też fabuły, którą każdy musi podążać. Ale za to widać, że jest i to bardziej rozbudowana niż ktokolwiek nie grający w WoWa mógłby to sobie wyobrazić. Wystarczy czytać questy, myśleć, gadać z niektórymi NPC i czytać jak rozmawiają ze sobą postaci. Fabuła jak najbardziej jest, tyle tylko że nikt gracza nie zmusza do oglądania tysiąca nudnawych cut-scenek, czytania wielkiej ściany tekstu i wysłuchiwania godzinnych monologów bohaterów.

Jak ktoś nadal uważa, że w WoWie nie ma fabuły, to kkthxbye niech idzie grać np w Guild Wars, w którym niby jest fabuła, ale tak na prawdę tylko w postaci cut-scenek, co oznacza że równie dobrze z Pasjansa można zrobić świetną grę rpg z fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania, które już od dawna mnie dręczą. Chodzi o pre-paidy - gdzie można kupić najtaniej? czy warto kupić je w RandyRun? czy 30-dniowy kod dodawany z grą można wykorzystać do innego konta niż nowe (bo przecież często dwie gry kosztują mniej niż pre-paid 60-dniowy, a ma się także płyty z grą...)? gdzie sami kupujecie?

Z GÓRY DZIĘKI. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:37, kaganiec napisał:

Mam pytania, które już od dawna mnie dręczą. Chodzi o pre-paidy - gdzie można kupić najtaniej?
czy warto kupić je w RandyRun? czy 30-dniowy kod dodawany z grą można wykorzystać do
innego konta niż nowe (bo przecież często dwie gry kosztują mniej niż pre-paid 60-dniowy,
a ma się także płyty z grą...)? gdzie sami kupujecie?


Najtaniej to chyba jest na allegro. Ostatnio za 79 zł widziałem. Ja sam kupuję w Empiku, bom głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:46, Kamexo napisał:

Najtaniej to chyba jest na allegro. Ostatnio za 79 zł widziałem. Ja sam kupuję w Empiku,
bom głupi.


Tyle że właśnie w RandyRun gra jest po 11.09 Euro... co daje około 34zł za 30 dni i 68 za 60 dni. Dlatego tyle tych pytań, a allegro to dla mnie nie jest zbyt bezpieczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:52, kaganiec napisał:

Tyle że właśnie w RandyRun gra jest po 11.09 Euro... co daje około 34zł za 30 dni i 68
za 60 dni. Dlatego tyle tych pytań, a allegro to dla mnie nie jest zbyt bezpieczne...


Jeśli boisz się kupować online to poszukaj w sklepach z grami (czasem się zdarzają też w Media Marktach) albo zostaje empik.

Edit: cen Ci niestety nie podam, chyba, że interesowałyby Cię te dublińskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:56, Fumiko napisał:

Jeśli boisz się kupować online to poszukaj w sklepach z grami (czasem się zdarzają też
w Media Marktach) albo zostaje empik.


Nie boję się kupować przez neta, tylko kupowanie na allegro jest ryzykowne (potwierdza to mój znajomy, który ... podszywa się pod sprzedawcę i nic nie mogą takiemu zrobić, a takich ludzi jest dużo...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek wybierzesz, nie ufaj aukcjom polegającym na podawaniu danych konta i zasilaniu go przez osobę trzecią. Możesz je wtedy łatwo stracić. No a najtaniej to chyba wychodzi płacić kartą kredytową ;) Ja osobiście radzę tobie nie szukać na siłę najtańszego rozwiązania, bo możesz się przejechać na czymś takim, to nie to samo co gry, gdzie marżę zawsze sprzedawcy doliczają wysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

A czy 30-dniowy kod dodawany z grą można wykorzystać do innego konta niż nowe (bo przecież często dwie gry kosztują mniej niż pre-paid 60-dniowy, a ma się także płyty z grą...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 11:39, kaganiec napisał:

/ciach/

A czy 30-dniowy kod dodawany z grą można wykorzystać do innego konta niż nowe (bo przecież
często dwie gry kosztują mniej niż pre-paid 60-dniowy, a ma się także płyty z grą...)?

tak bardzo zależy ci na płytach z grami i ich ilości? ;P liczy sie jakość a nie ilość ;] tak wogole to pp możesz tylko na 60 dni doładować konto (1 konto..) nie da się tego rozdziekić czy coś, chyba że ktoś opłaca kartą, to wtedy płaci się za 30 dni ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 11:52, SoieR napisał:

tak bardzo zależy ci na płytach z grami i ich ilości? ;P liczy sie jakość a nie ilość
;] tak wogole to pp możesz tylko na 60 dni doładować konto (1 konto..) nie da się tego
rozdziekić czy coś, chyba że ktoś opłaca kartą, to wtedy płaci się za 30 dni ;>


Chyba mnie nie zrozumiałeś... bo chodzi mi o to, że jeśli nie mam kasy na 60 dni, to moge kupić grę gdzie jest kod na 30 dni, a to kosztuje mniej niż połowę, czyli jeśli bym kupił 2x grę (60 dni) i pre-paida (też 60 dni) i porównał, to by wynikało, że wyjdzie taniej (przynajmniej w RR) i jakby mi się płyta porysowała, to mam zabezpieczenie. No i czy tego kodu można użyć tylko na nowym koncie? Wiem, że trzeci raz się pytam, ale zależy mi na odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 12:28, SoieR napisał:

nie wiem o co ci chodzi... nie ma pp na 30


Mu chodzi o 30 dni grania za darmo ktore daja do kazdego nowego konta... czyli jak sie kupuje plytke z gra i jak sie doladuje np60 dni to dochodzi nam wtedy te 30 dni i mamy 90...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie szybki sposób by nabić repę w Nagrandzie do The Mag`har.

Czy muszę te 20tys wbić na zwykłych nobkach za których sie dostaje 10 repy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 12:08, kaganiec napisał:

Chyba mnie nie zrozumiałeś... bo chodzi mi o to, że jeśli nie mam kasy na 60 dni, to
moge kupić grę gdzie jest kod na 30 dni, a to kosztuje mniej niż połowę, czyli jeśli
bym kupił 2x grę (60 dni) i pre-paida (też 60 dni) i porównał, to by wynikało, że wyjdzie
taniej (przynajmniej w RR) i jakby mi się płyta porysowała, to mam zabezpieczenie. No
i czy tego kodu można użyć tylko na nowym koncie? Wiem, że trzeci raz się pytam,
ale zależy mi na odpowiedzi...


Wątpię by ktokolwiek tutaj próbował czegoś takiego, więc jeśli chcesz, to kup oryginał i zobaczy czy dasz radę nim doładować inne konto :-)
Osobiście wątpię. To nie jest kod do doładowywania, tylko do podniesienia konta do pełnej wersji, inny dla podstawki i inny dla BC. Jeśli kupujesz podstawkę w sklepie, to po prostu dostajesz 30 dni gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 13:35, pkapis napisał:

Wątpię by ktokolwiek tutaj próbował czegoś takiego, więc jeśli chcesz, to kup oryginał
i zobaczy czy dasz radę nim doładować inne konto :-)
Osobiście wątpię. To nie jest kod do doładowywania, tylko do podniesienia konta do pełnej
wersji, inny dla podstawki i inny dla BC. Jeśli kupujesz podstawkę w sklepie, to po prostu
dostajesz 30 dni gratis.


NIE-DA-RA-DY! Nie da się. Nie ma takiej opcji. Nein, nope, nie. Darmowe 30 dni gry dostajesz nie po zakupie gry, nie w pudełku z grą, tylko po utworzeniu nowego PEŁNEGO konta z kluczem z podstawki (a ten można użyć tylko RAZ do założenia JEDNEGO konta). Przestańcie już lepiej głupoty pisać jak się nie znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się