Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2008 o 10:12, Dregorio napisał:

potrzebuje nick dla elfa i jakaś nisko levelowa gildie na defias brotherhood


Drzeworuchaniec, Nocnygejus, Pedolas, Gejelf, Niunuś, Pimpuś, Siusiakus, Mongus :) Do wyboru do koloru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 12:03, Sth`Devilish napisał:

> potrzebuje nick dla elfa i jakaś nisko levelowa gildie na defias brotherhood


DżordżProstozDrzewa.. A nie, to za długie.

Korzystając z okazji, chciałem się pożalić tą akcją Recruit-a-Friend.. Bowiem mój kumpel właśnie zamierza sobie kupić WoW`a, a że ten nowy mount strasznie mi sie podoba, to moglibyśmy wziąć udział w tym programie rekrutacyjnym.. Jednakże gracze z Polski nie mogą :( Wtf? To po to płacę reguralnie tak jak wszyscy inni, by mieć ograniczone prawa? O ile Arena Tournament mogłem jeszcze przeboleć, to ta zagrywka jest zdecydowanie poniżej pasa. Żądam sprawiedliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo...

Johann Gambolputtym de von Ausfern-schplenden-schlitter-crasscrenbon-fred-digger-dingle-dangle-dongle-dungle-bu rstein-von-knacker-thrasher-apple-banger-horowitz-ticolensic-grander-knotty-spelltin k

Monty Python rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest jedną z rzeczy, która w WoW mi się najbardziej nie podoba - niezależnie do jakiej frakcji się pójdzie to tam są elfy. Zawsze znajdą się jakieś, których nie można zabić, bo są po tej samej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, szczerze... to im dłużej jestem w becie Warhammera, tym bardziej przestaję mi się podobać, nie wiem..., tak naprawdę to podobał mi się najardziej, gdy jeszcze w becie nie byłem.:) Nie spotka go los AoCa, ale nie wiadomo.

Więc tak, chcę odmrozić moje konto, w miesiąc dobić postacią (druidem 42lvl) do, byłoby miło, jak by się udało do 70 i nie rajdować tylko czekać na WoTLK. Tu się pojawia moje główne pytanie, wcześniej korzystałem z pre-paidów, a wreszcie namówiłem rodziców, o użyczenie karty i teraz tak: mam kartę płatniczą PKO, nie kredytową, widzę tu na niej znaczek VISA i właśnie czy mógłbym doładować nią konto na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:44, Ziloh napisał:

Tu się pojawia moje
główne pytanie, wcześniej korzystałem z pre-paidów, a wreszcie namówiłem rodziców, o
użyczenie karty i teraz tak: mam kartę płatniczą PKO, nie kredytową, widzę tu na niej
znaczek VISA i właśnie czy mógłbym doładować nią konto na miesiąc?


Mógłbyś, jednak najpierw musisz na swoim koncie zmienić system płatności z karty pre-paid na kartę płatniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:44, Ziloh napisał:

mam kartę płatniczą PKO, nie kredytową, widzę tu na niej
znaczek VISA i właśnie czy mógłbym doładować nią konto na miesiąc?


Nie znam tej karty, ale sam znaczek Visa jeszcze nic nie znaczy ;)
Potrzebujesz kodu CVV 2 do swojej karty. Jesli go masz, to bedzie dobra karta, jak nie.. hmm trzeba innej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszce 2 pytania
1. czy każdy hunter będzie mógł takiego dużego dinozaura oswoić?
2. czy jak na 70 levelu złapie niedźwiedzia na 8 to będę mógł go wyexpic na 70?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:44, Ziloh napisał:

Więc tak, chcę odmrozić moje konto, w miesiąc dobić postacią (druidem 42lvl) do, byłoby
miło, jak by się udało do 70 i nie rajdować tylko czekać na WoTLK. Tu się pojawia moje
główne pytanie, wcześniej korzystałem z pre-paidów, a wreszcie namówiłem rodziców, o
użyczenie karty i teraz tak: mam kartę płatniczą PKO, nie kredytową, widzę tu na niej
znaczek VISA i właśnie czy mógłbym doładować nią konto na miesiąc?


To zależy. Ja swoją VISĄ Electron z PKO nie mogłem płacić online, ale VISA Classic powinna działać. Po prostu sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:54, Dregorio napisał:

mam jeszce 2 pytania
1. czy każdy hunter będzie mógł takiego dużego dinozaura oswoić?

Zmniejszy się po oswojeniu niestety...

Dnia 16.08.2008 o 14:54, Dregorio napisał:

2. czy jak na 70 levelu złapie niedźwiedzia na 8 to będę mógł go wyexpic na 70?

Tak, ale powodzenia z tym teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:54, Dregorio napisał:

mam jeszce 2 pytania
1. czy każdy hunter będzie mógł takiego dużego dinozaura oswoić?
2. czy jak na 70 levelu złapie niedźwiedzia na 8 to będę mógł go wyexpic na 70?


1. Tak. W WotLK będzie mógł złapać Devilsaura (taki duży elit w Ungoro Crater), ale tylko z talentem w Beast Mastery (ostatni talent).
2. Tak... ale GL&HF z levelowaniem peta z 8 na 70 ... Ja jak złapałem peta na 62 poziomie i chciałem wylevelować na 70poziom to myślałem, że się zastrzelę ... A od 8 lvlu ?! ... Nawet nie chce o czymś takim myśleć... Brrr ... będę miał koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 14:57, Corvin 0451 napisał:

To zależy. Ja swoją VISĄ Electron z PKO nie mogłem płacić online, ale VISA Classic powinna
działać. Po prostu sprawdź.


Ja jedynie jej użyłem to przelewów internetowych narazie.
W poniedziałek posprawdzam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ... to kwestia nowych realmów i Death Knightów rozwiązana:

"To my understanding the bottom line is if you have a level 55 character on your account, you can create a Death Knight on any server.
You don''t have to have a 55 on the server you want to make your shiny new Death Knight. There are some caveats to this, for example you can''t make a Death Knight on a brand new realm.
"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 13:12, Dawid Taal napisał:

Wg mnie jeszcze Nobilusgejus. wdupucbrajus, homolas albo gejuscałkowitus :P

ostatnie "imie" zdecydowanie lepiej pasuje do belfów -.-

@Jeggred
hmmm... czyli szykują się darmowe transfery... sam nie wiem czy sie śmiać czy płakać ale wizja tych ilości dk staje sie coraz bardziej realna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:40, SoieR napisał:

hmmm... czyli szykują się darmowe transfery... sam nie wiem czy sie śmiać czy płakać
ale wizja tych ilości dk staje sie coraz bardziej realna...


Darmowe transfery? Chyba coś nie doczytałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 21:17, Sth`Devilish napisał:

> hmmm... czyli szykują się darmowe transfery... sam nie wiem czy sie śmiać czy płakać

> ale wizja tych ilości dk staje sie coraz bardziej realna...

Darmowe transfery? Chyba coś nie doczytałeś...

nope ;) dajmy na to ktoś chce sie przenieść na inny realm, tworzac dk załatwia sobie postac ktora nie musi prowadzic od "0" a dodatkowo jest ona dość ciekawa (bo i nowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizz doskonale wie, że sporo ludzi będzie chciało zasmakować DK i powinno coś wymyślić, żeby serwery nimi zawalone nie były. Ja osobiście wezmę się za klasę bohaterską dopiero po wylevelowaniu paladyna, locka i może huntera. Większość na pewno spróbuje DK, ale wątpię czy tyle osób naraz zajmie się levelowaniem od 55 poziomu, zamiast wziąć się za postać na 70. Mnie o wiele bardziej interesuje Northrend niż DK i jestem nastawiony przede wszystkim na ten kontynent, a jak będzie czas to czemu nie spróbować. Tak ogromnego tłoku i przesilenia DK na początku imo być nie powinno, może jak ludzie poznają trochę Northrend, no chyba, że ktoś nie lubi swojej klasy, to darmowy 55 jest wymarzony dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 21:23, dzordzi napisał:

Blizz doskonale wie, że sporo ludzi będzie chciało zasmakować DK i powinno coś wymyślić,
żeby serwery nimi zawalone nie były.


Po kilku latach grania tymi samymi klasami to nic dziwnego, tymbardziej że sam DK zapowiada się ciekawie, natomiast jego questy wprost wyśmienicie (oglądałem filmiki i screeny, quest chain DK bije na łeb wszystko co do tej pory widziałem). Po za tym ludzie z Blizzarda nie byliby sobą gdyby nie wymyślili anty-klasy dla DK, a jest nią mianowicie Paladyn. Sama gra DK wcale nie zapowiada się tak rózówo, to w końcu tylko hybryda trzech klas (warrior, warlock, mag), więc na pewno będzie wymagać pewnego skilla. Ja już się nie mogę doczekać aż skończe levelować swojego rogala, wtedy biore się za palka i już z kumplami mamy gotowy plan na drużynę paladynów, którzy będą eksterminować te masy DK po premierze WotLK oraz konno wbijać się bez zaproszenia do Undercity i lać każdego kogo popadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się