Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

wiesz, wbicie lvla z 55 do 70 nie trwa znowu nie wiadomo ile... nawet jeśli będzie ktoś za resztą to i tak tylko jakiś tydzien ;) co w sumie nie jest tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 19:40, SoieR napisał:

hmmm... czyli szykują się darmowe transfery... sam nie wiem czy sie śmiać czy płakać
ale wizja tych ilości dk staje sie coraz bardziej realna...

Na nowe serwery transfery są albo ogólnie dostępne - więc 55lvl DK nic nie zmienia - albo zamknięte zupełnie, a skoro nie można zrobić tam DK, to też na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, wystarczy doczytać: "...or example you can''t make a Death Knight on a brand new realm.".
Czyli wychodzi na to, że na nowych serwerach nie będzie można od razu stworzyć DK bez posiadania tam innej postaci. Tym sposobem na początku na nowych serwerach nie będzie zalewu DK. Zapewne chcą, aby najpierw rozłożyło się to jakoś między starsze serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ KaPe & Czedwik
nie miałem na myśli nowych serwerów ;), nah jakby dali możliwość tworzenia dk na świeżych serwerach to nawet nie chciałbym sobie tego wyobrazić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:21, SoieR napisał:

wiesz, wbicie lvla z 55 do 70 nie trwa znowu nie wiadomo ile... nawet jeśli będzie ktoś
za resztą to i tak tylko jakiś tydzien ;) co w sumie nie jest tak dużo


Może i tydzień, ja nie wiem, pracuję, teraz jest czas letni, który zamierzam wykorzystać lepiej niż siedzieć w WoW. Ci, którzy się uczą też raczej nie będą mieli dużo czasu (większość graczy jest powyżej gimnazjum), no chyba, że WoTLK trafi w przerwę zimową, ale imo dużo osób będzie wolało jakoś inaczej ten czas spędzić ew. zobaczyć właśnie Northrend, kiedy jest na to czas. Oczywiście jest sporo ludzi, którzy ten czas mają, ale nie aż tyle, żebym widział o 20 samych DK na LFG. Właśnie też z tych powodów beta dodatku jest teraz - ma ją kto testować;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spokojnie... ja też wolałbym jak najszybciej zobaczyć northrend niż cierpieć w tym czasie siedząc w wpl/epl potem ol, wiedząc że inni już zabawiają się w nowym contencie ;) ale wiem też że znaczna część graczy jest straszliwie napalona na dk... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2008 o 22:21, SoieR napisał:

wiesz, wbicie lvla z 55 do 70 nie trwa znowu nie wiadomo ile... nawet jeśli będzie ktoś
za resztą to i tak tylko jakiś tydzien ;) co w sumie nie jest tak dużo


Nie potrafie sobie wyobrazić zdobycia 15 lvli w jeden tydzień gry... Chyba, że grając power levelingiem 12-14h dziennie. Tymbardziej, że część questów wymaga grupy, a na serwerach PvP z pewnością takich będą gnębić ludziska z postaciami wyższych poziomów. No ale z drugiej strony - Blizzard potwierdził jakiś czas temu, że trwają prace nad znacznym skróceniem levelingu 60-70.

BTW, widzieliście już nowe mounty z WotLK? http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=13096.0 Miałem takie dziwne przeczucie, że dodadzą Warp Stalkera jako mounta, po tym co widziałem w Darkfall Online (kolejny cichy plagiacik :P). Latający dywan z pewnością ucieszy... postaci rozwijające tailoring... ale też taki tauren warrior będzie na nim komicznie wyglądać -.- Podobnie sprawa wygląda z motocyklami (podobno dla inżynierów) - aczkolwiek taki dwarf/undead będą pasować do niego jak ulał ;] Natomiast Frostwyrm to mistrzostwo - ponoć ma to być drop z Arthasa.

Osobiście mam nadzieję przeczytać któregoś dnia newsy o... kompletnym revampie raciali (na dzień dzisiejszy raciale np ludzi są kompletnie PRZEGIĘTE w PvP, podczas gdy niektóre tj te dające większy Resistance czy pomoc w rozwijaniu Profesji są tak słabiutkie, że nikt nawet na nie nie patrzy). Chciałbym też wreszcie przeczytać o naprawieniu problemów z przenikaniem się części uzbrojenia przez siebie nawzajem oraz postaci przez mounta (przez to Horda ma u mnie ogromny minus w mountach i ogólnie jeśli idzie o wykonanie graficzne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nastepujace pytanie:
Na jakim lvl najlepiej przeksztalcic sie z shadow priesta na holy priesta? Chcialbym zaznaczyc, ze obecnie mam 65 lvl, nie mam gildii itp. ;) a na instancje chodze w miare czesto (bo wola miec priesta ktory healuje bez holy, niz w ogole nie miec healera). Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej prezentuje się Frost Wyrm, reszta to powtórzenie istniejących modeli (np. niedźwiedzie to przerobiony mount z ZA). Motory jakoś mi nie pasują klimatycznie i jeszcze ten napis "PWN"... Jedyne co dobre to to, że najwidoczniej ten motor będzie miał miejsce dla pasażera. Ten nieumarły gryf będzie chyba mountem dla DK, przy okazji widzę, że na latanie w Northrend trzeba będzie kupić jakiegoś "skilla" (zapewne dostępnego dopiero na sam koniec levelowania). Odnośnie latającego dywanu - raczej Taurena na nim nie zobaczymy, a nawet jeśli to będzie bardzo rzadki, bo przecież ta rasa nie ma klas, które by tailoringu potrzebowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 14:29, Czedwik napisał:

przy okazji widzę, że na latanie w Northrend
trzeba będzie kupić jakiegoś "skilla" (zapewne dostępnego dopiero na sam koniec levelowania).
Odnośnie latającego dywanu - raczej

Krótki chain quest do zrobienia w 20 minut na 77lvlu, był już dosyć dawno na mmo-championie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 14:53, CH1CKEN napisał:

Krótki chain quest do zrobienia w 20 minut na 77lvlu, był już dosyć dawno na mmo-championie
:P

Nie wiedziałem, nie śledzę wszystkich newsów. Kiedyś pamiętam było mówione o kupnie jakiegoś skilla, ale widocznie była to tylko plotka albo to zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... percepcja jest taka przegięta? ;P żarcik czy jak? tak, jasne w duelu 1vs1 kiedy wiesz że gdzieś blisko kryje sie rogal/druid daje to znacznie większą szanse na unik openera a co za tym idzie chain-stuna w przypadku rogala ale patrząc na inne raciale nie jest to wcale jakies znowu imba raz działa tylko vs 2 klasy i w dodatku daje jakiś efekt gdy wiesz że ktoś jest blisko inaczej kij z niego, teraz pomówmy o aoe uciszeniu belfow i aoe stunie taurenów razem z 5% boostem hp...

gryf dk to tylko "tak na teraz" nie daje wiary ze to badziewie dadza w finalnej wersji ;P a co do motorka... coż... inżynieria w wow zawsze była "dziwną" profesją ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gryf w takiej czy innej postaci na pewno będzie, tutaj użyli takiego samego modelu jaki można zobaczyć np. w Karazhan. Być może to tylko placeholde i gryf ten otrzyma swój unikalny model. Podobnie było z koniem DK. Na początku wyglądał jak zwykły Deathcharger dropujący z Barona w Stratholme, a później mu model zmienili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Serwer, na którym gram został praktycznie wyludniony po stornie ally - chce zmienic realm, bo nie mam co tam robic. Progres zatrzymał sie raptownie w bardzo złym memęcie, no ale cóz... bywa. Moze mi ktoś powiedziec, gdzie mogę poszukąc jakiś informacji o raidujących gildiach, które rekrutują. itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 16:40, SoieR napisał:

Hmm... percepcja jest taka przegięta? ;P żarcik czy jak?


Dużo walczyłeś na arenach? Wystarczy, że masz człowieka w drużynie i żaden feral druid czy rogue ci nie podskoczy, bo widać go z daleka zanim się do ciebie zbliży... Perception daje +50 stealth detection, co oznacza że po uaktywnieniu widzisz skradających się rogali tak jakby mieli 10 lvli mniej niż ty. Mało tego, ma to krótki cooldown (stanowczo za krótki), działa długo (20 sek) i stackuje się z licznymi innymi buffami stealth detection. Krótko mówiąc: I WIN BUTTON.

Dnia 17.08.2008 o 16:40, SoieR napisał:

teraz pomówmy o aoe uciszeniu
belfow i aoe stunie taurenów razem z 5% boostem hp...


Uciszenie działa tylko 2 sekundy, stun taurenów też tylko 2 sekundy i do tego ma casting time. Te dwa skille jak najbardziej nie są imba w porównaniu do takich jak Perception czy Will of the Forsaken.

Dnia 17.08.2008 o 16:40, SoieR napisał:

gryf dk to tylko "tak na teraz" nie daje wiary ze to badziewie dadza w finalnej wersji
;P a co do motorka... coż... inżynieria w wow zawsze była "dziwną" profesją ;P


Ponoć ten zdechły gryf to tylko placeholder - oby, bo faktycznie wygląda fatalnie, a do tego większość ras do niego nie pasuje kompletnie. Swoją drogą, może czas najwyższy dodać flying mounty dla warlocków i paladynów? Chciałbym takiego prawdziwie demonicznego smoka dla locka i pegaza dla paladyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale jak mówie to tylko na rogali iii... no ferali zbyt wiele po arenach nie biega ;P aoe wyciszenie działa na 7! klas, a stun taurena na wszystko... co do użyteczności... w pve percepcja to tandeta a taki arcane torrent działa w pewnych sytuacjach bardzo fajnie czy nawet wcześniej wspomniany war stomp, tak czy inaczej nie miałbym problemów z wymianą percepcji za raciala belfów/taurenów czy cokolwiek innego ;) ale w duelu rogal vs rogal percepcja to moze nie taki znowu i win button ale pomoże.. znacznie.. ;)

Dnia 17.08.2008 o 18:50, Sth`Devilish napisał:

i pegaza dla paladyna...


oh.. noes..!!1111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 19:55, SoieR napisał:

Tak ale jak mówie to tylko na rogali iii... no ferali zbyt wiele po arenach nie biega
;P ale w duelu rogal vs rogal
percepcja to moze nie taki znowu i win button ale pomoże.. znacznie.. ;)


Widać, że masz mizerne pojęcie na temat PvP i aren :P Ten Racial Skill sprawił, że już nie jeden zrobił rerolla tej samej klasy tylko ze względu na raciale. Spróbuj jako rogue/feral druid duelować się z kimś, to ma 10 lvli więcej - zanim w ogóle się zbliżysz, już będziesz zgarniać baty, a rogue bez openera jest nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak ale jak mówie to tylko na rogali iii... no ferali zbyt wiele po arenach nie
> biega
> > ;P ale w duelu rogal vs rogal
> > percepcja to moze nie taki znowu i win button ale pomoże.. znacznie.. ;)
>
> Widać, że masz mizerne pojęcie na temat PvP i aren :P
oki, to już ustalone
>Ten Racial Skill sprawił, że już
> nie jeden zrobił rerolla tej samej klasy tylko ze względu na raciale. Spróbuj jako rogue/feral
> druid duelować się z kimś, to ma 10 lvli więcej - zanim w ogóle się zbliżysz, już będziesz
> zgarniać baty, a rogue bez openera jest nikim.
mówimy o duelu rogal vs rogal, zgadza sie? -zakładam że tak- a więc nie mówisz o rogalu tylko o kolejnym tanim ownerze ;) prawdziwy rogal odejdzie jak najdalej na te 20 sekund i przeczeka (podobnie jak byłoby vs bm hunt sprint(imp?)>vanish, przeczekac a potem już robi z huntem co chce) a tm przypadku lepiej nie ryzykować i w chwili gdy human rogal użył percepcji to od razu vanish i czeka (w rogal vs rogal ten który rozpocznie walke ma znacznie znacznie większe szanse na wygraną, nieszczęśnik i tak już nie użyje vanisha i tak), i nie pisz że jest to porównywalne z tym kiedy ktoś ma 10 lvli więcej niż ktoś inny to nawet nie wypada ;> że już nie wspomne o karach za lvl, ale różnice w gearze/skilach/talentach dadzą się weznaki a tu masz tylko zwiększone prawdopowobieństwo odebrania rogalowi openera (co i tak nie jest końcem świata ale wprowadza "pewne" komplikacje ;)) i do tego tylko na kilka sekund, ale dosyć już o tym teraz pomyśl o at jaki jest przegięty kiedy 7 klas używa speli i na każdą z nich zadziała wyciszenie... dajmy na to druid który balansuje na krawędzi życia i śmierci a utrzymuje się dzięki szybko dostarczanym hotom i teraz taki retri pal strzela mu wyciszenie a potem nuke... hoty już nie wyciągną biednego druida, albo dajmy teraz maga też vs retri pal, nawet nie będe mówil ile razy padłem przez to że brakło tych kilku setnych sekund do blinka i poszły 2 krty w plery (uciszenie = brak blinka przez 2 s) ..zgadza sie to są wyolbrzymione przypadki, wszak raciale mają wprowadzić pewien rodzaj urozmajcenia ras i dodać odrobine klimatu dla każdej z nich, ale prosze cie nie mów jaki to ludzie mają game breakingowy racial (omg omg) bo na forum blizza od kąd pamiętam co pewien czas pojawia sie temat z qq na ten temat, ja już powiedziałem ja z tym racialem nie wiąże większych "uczuć" (jest bo jest, a jakby nie było też bym nie płakał ;P) więc jeśli blizz chciałby to wymienić na coś w stylu lolmelda czy stone form''a nie miał bym żadnych zastrzeżeń a nawet jeśli byłby to jakiś ciekawy/przydatny skill nawet byłbym zadowolony ;) tak btw to wiem ile "daje" ten racial zwłaszcza kiedy jestem z lockiem z włączona paranoją grupie (human pal inżynier) ;> i boost niest... duży ale to nie konieć rogali... ba z dnia na dzień jest ich coraz więcej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ściana tekstu SoieR''a uderza krytycznie Sth''Devilish i zadaje 1337 obrażeń (1336 resisted)"

Zadam ci proste pytanie: jakie masz doświadczenia z PvP jako rogue/feral druid? Theorycrafting to masz chyba rozwinięte do 375/375 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się