Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2008 o 23:37, TtittaX napisał:

Czy jest coś takiego jak ostateczny set. Oglądałem dla huntera i podają dużo ich. Prosze
o podanie jakiegos linka gdzie widac set dla huntera, gdyż chciałbym wiedzieć kiedy takowy
bede miał.


Masz: http://www.wowhead.com/?itemsets&filter=cl=3#0-2+1 . Poukładane od najwyższych do najniższych. Kiedy takowy będziesz mieć? Z takim nastawieniem ("kiedy"), to prawdopodobnie nigdy, będziesz mógł sie tylko przyglądać tym co go mają :) To zależy od tego w jakim kierunku idziesz: PvP czy PvE. W PvP potrzebne ci jest ogromne doświadczenie i porządny zespół na areny. W PvE możliwie najlepsza gildia na serwerze. Inaczej będziesz się musiał jedynie zadowolić tymi niższymi, akurat dostępnymi dla przeciętnego zjadacza chleba, choć i tak swój wkład trzeba włożyć (Tier 4 lub Arena Season 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się trochę nie zgodzę, s3/s4 można mieć robiąc regularnie areny, ofc nie całe. Rating na s4 nie jest taki ogromny. Ja z kolegą wbiliśmy 1600 kiedy dużo osób miało ~350 resi, my mieliśmy może 100 łącznie. Od tamtych czasów przestałem grać arenę, czasami jak znajomy chce punkty to pójdę. Co do tierów to na dużej ilości serwerów są pugi na t5, nie piszę o t6, bo tam już trzeba mieć jakiś gear. Masz rację, że jakiś wkład trzeba włożyć, ale nie jest to heroiczna robota, za pół darmo masz coś czego za kilka tysięcy golda byś nie zrobił. Do tej pory pamiętam mojego thundera, wylevelowanie bs, a do tego 1400g za samą broń:/ To nie były czasy kiedy w jeden dzień zarabiało się bez trudu 500g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:00, dzordzi napisał:

Ja się trochę nie zgodzę, s3/s4 można mieć robiąc regularnie areny, ofc nie całe. Rating
na s4 nie jest taki ogromny.

Shouldery. Zapomnij o wbiciu 2200 bez naprawde solidnego przyłożenia się do Aren. Podobnie z PvE - to bodaj z Twinsów(dunno, bo cloth healerskie to syf), dla świeżej osoby, szanse jeszcze mniejsze. I raczej ani jednego ani drugiego nie kupisz.
1950 już bardziej realne, ale też troche popracować trzeba. Podobnie, by znaleźć kogoś, kto sprzeda szolderki z Mother.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromne doświadczenie w PvP ? Eghm... Też mi problem wejść na AV, napier... honoru ile wlezie i zakupić całe S2 + Vindicatorsy. PvE ? Najlepsza gildia na serwerze ? Hm.. idzie do normalnej gildii, wbija T4 i coś tam z T5 na Kara i SSC/TK/Grull, potem ewentualnie się przenosi lub siepie dalej z tą gildią. Żeby było ciekawiej teraz mając możliwość wbicia S2 bez problemu można w tym czyścić całe Kara i Grulla chociaż to set PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, inne raiting są osiągalne z rosnącym progressem, jednak że 2200 to już "lekko" high endowy raiting i wymaga porządnego teamu, skilla i wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:09, oOreVenOo napisał:

Ogromne doświadczenie w PvP ? Eghm... Też mi problem wejść na AV, napier... honoru ile
wlezie i zakupić całe S2 + Vindicatorsy. PvE ? Najlepsza gildia na serwerze ? Hm.. idzie
do normalnej gildii, wbija T4 i coś tam z T5 na Kara i SSC/TK/Grull


No shit Sherlock, on pytał o "ostateczny set", a ja napisałem jak wygląda zdobywanie takiego T6/S4. Czytaj z łaski swojej ze zrozumieniem, zamiast usilnie próbować komuś udowodnić, że jest w błędzie.

EDIT: Po za tym zdobycie S2 i pozostałego osprzętu do PvP za honor to nie jest jedynie "wejść na AV, napier... honoru ile wlezie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:24, Sth`Devilish napisał:

No shit Sherlock, on pytał o "ostateczny set", a ja napisałem jak wygląda zdobywanie
takiego T6/S4.

Weź poprawkę na to, że "ostateczny set" z PvE = czapka/recę z KJa, więc jest jeszcze gorzej ;) T6 jeszcze da się od biedy kupić, na KJa się dostać - haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 22:44, Sth`Devilish napisał:

> swoja droga nocne elfy maja beznadziejne modele, mogliby to jakos poprawic, bo chociaz

> high elfy wygladaja pedalsko to conajmniej 5 razy lepiej niz night elfy, juz chyba
te
> gnomy sie lepiej prezentuja niz nocne elfy (mzoe przesadzilem, ale co tam :P)

Modele są w porządku, gorzej z ich sposobem poruszania się a''la "mam kupę w gaciach"
czy "właśnie mnie zapinał kolega" ;-) A Blood Elfy może i wyglądają pedalsko, ale tak
właśnie powinny wyglądać elfy - czysta rasa o jasnej skórze, pięknych włosach i delikatnej
twarzy. Mnie się Blood Elfowie zarąbiście podobają, do tego jeszcze ta stylizacja trochę
przybliżająca ich do anime/manga i klimatów japońskich samurajów :)


jeśli już o sposobie poruszania się idzie... z tego co piszesz wnioskuje że nelfa na oczy nie widziales ;) (...taa wiem..) jeśli piszesz że nelfy poruszają się jakby miały kupe w gaciach albo że zapinał je "kolega" to nawet nie mam pojęcia jak "powinienes" opisać sposób przemieszczania się belfów (male bo chyba o nich się tu "rozchodzi") albo masz coś z oczami nie tak albo... weź najlepiej przypatrz się na idącego nelfa kolo belfa i zastanów się na tym co napisałes... ;)

ps: co do "klimatu" elfów, nigdy za żadną formą elfowania nie przepadałem to jeśli już miałbym wybrać ten klimat to zdecydowanie ten skryty, nocny i w zgodzie z naturą tryb życia elfów bardziej do mnie przemawia ;> ale..hu kers btw...
ps2: weź pod uwage że rasy z podstawki swoje lata mają i żadna ze "starych" ras swoim wyglądem nie zachwyca i o każdej możnaby powiedzieć że to czy tamto ma pedalskie
ps3: jeśli o klimaty wschodnie idzie to... no przypatrz się darnassus i silvermoon- wszystko.. ;) aaa.. i jakby nie było to nelfy "praktykują" wykorzystwywanie "orientalnych" broni (jakieś cudacznie gwiazdki, sztylety, ostrza 2-stronne itp <na ścianach często wiszą>)
ps4<ostatni (nareszcie ;P)> nie chce żeby mój post był odebrany przez kogokoliek jako jakaś straszliwe wstawianie się za nelfami czy coś bo elfy ogólnie to mnie nie bardzo obchodzą ale wkurwia mnie takie jednostronne pisanie głupot przez graczy hordy jakie to ally niedojebane i wogóle jakie ma złe rasy ;) podczas gdy i horda tak woymi nie zachwyca imo i każdej można by się "czepiać" i "czepiać" ale jak to mówią są gusta i guściki ;) ---chyba wszystko--- ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Piszesz bardzo nie spóknie i chaotycznie, ciężko cokolwiek zrozumieć.
2. Zapominasz albo zapomniałeś o cenzurze. Uuuuu... Przegięcie :)
3. BE są ok, l2p xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie "wqrwia" jak czytam o "gejowych elfach". Trzymajmy może jakiś poziom, a nie takie żałosne epitety, nieważne o którą rase chodzi. Szczeniacka homofobia, w dodatku w odniesieniu do klimatu fantasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 02:28, Sth`Devilish napisał:

1. Piszesz bardzo nie spóknie i chaotycznie, ciężko cokolwiek zrozumieć.
2. Zapominasz albo zapomniałeś o cenzurze. Uuuuu... Przegięcie :)
3. BE są ok, l2p xP

1. czego pan nie zrozumiał? ;P
2. to sie wytnie...
3. stfu xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mianowicie dzisiaj dokonywałem zapłaty za abonament wow kartą lecz podałem zły nr. karty wiec postanowiłem usunąć tą płatność i wybrałem "Change Subscriptioni > Cancel recurring subscription plan > General Reason: Changing Payment Method > Specific Reason: Payment mode change" i kliknąłem "YES" i wtedy w
Account Management faktycznie płatność znikła lecz status konta zmienił się z Active na "Account Status: Canceled"

ktoś wie czemu tak się stało ? i czy faktycznie konto zostanie usunięte czy to tylko do czasu zakończenia okresu w którym mam wykupiony abo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 05:37, TTBoS napisał:

ktoś wie czemu tak się stało ? i czy faktycznie konto zostanie usunięte czy to tylko
do czasu zakończenia okresu w którym mam wykupiony abo ?


Jest tak, bo anulowałeś płatność. Będzie tak, do momentu gdy odnowisz subskrypcje. Kont Blizz nie usuwa, więc się tym nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 02:17, SoieR napisał:

jeśli już o sposobie poruszania się idzie...


Prędzej o sposobie wypowiedzi. Jak przedmówcy chaotycznie napisane, a w dodatku na poziomie gówniarza. Nie ma nelfów tylko są Elfy, nie ma Belfów tylko są Blood Elfy zrozum to w końcu. Jeżeli ktoś się nabija z wyglądu danej rasy to można co najwyżej ponabijać się z wielkości jego mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:16, Michal256 napisał:

Kont Blizz nie usuwa, więc się tym nie martw.

Mają do tego prawo po 6 miesiącach nie płacenia abonamentu, ale i tak tego nie robią :P A nawet jeśli to dadzą Ci znać na e-mail, że chcą usunąć Ci konto tak abyś miał czas je opłacić ewentualnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:24, Sth`Devilish napisał:


EDIT: Po za tym zdobycie S2 i pozostałego osprzętu do PvP za honor to nie jest jedynie
"wejść na AV, napier... honoru ile wlezie".

Masz rację. Trzeba jeszcz skakać na AB,EoS,WG, po znaczki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:16, Michal256 napisał:

> ktoś wie czemu tak się stało ? i czy faktycznie konto zostanie usunięte czy to tylko

> do czasu zakończenia okresu w którym mam wykupiony abo ?

Jest tak, bo anulowałeś płatność. Będzie tak, do momentu gdy odnowisz subskrypcje. Kont
Blizz nie usuwa, więc się tym nie martw.


No właśnie gdy dzisiaj wpisałem już all prawidłowo itd. z karty pisze actvie przy statusie konta :P ale muszę przyznać że to trochę dziwne ;p i dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:50, oOreVenOo napisał:

> jeśli już o sposobie poruszania się idzie...

Prędzej o sposobie wypowiedzi. Jak przedmówcy chaotycznie napisane, a w dodatku na poziomie
gówniarza. Nie ma nelfów tylko są Elfy, nie ma Belfów tylko są Blood Elfy zrozum to w
końcu.

rozumiem ;>, a że lenistwo silniejsze...
Jeżeli ktoś się nabija z wyglądu danej rasy to można co najwyżej ponabijać się

Dnia 24.08.2008 o 10:50, oOreVenOo napisał:

z wielkości jego mózgu.

k, ale to nie jest w żaden sposób przyjemne kiedy na co 2 stronie wraca temat "pedalstwa" danej rasy i to nie tylko w tym temacie czy tylko na polskich stronach, gdzie nie l00knąć (forum) powraca temat sztywnych ludzi, kopanych/gnieconych/itd gnomów, pedalskich elfów i dziwności draenei (male) bo female już nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie ujmę to w ten sposób - chociaż Blood Elfy wyglądają na zniewieściałe to zdecydowanie bardziej podobają mi się jako rasa niż Nocne pseudo mroczne Elfy i zdecydowanie bardziej wolę nowy model Sylvanas (szczególnie że trzyma łuk w ręce) niz ten stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 15:31, JaMES` napisał:

Ok w takim razie ujmę to w ten sposób - chociaż Blood Elfy wyglądają na zniewieściałe
to zdecydowanie bardziej podobają mi się jako rasa niż Nocne pseudo mroczne Elfy i zdecydowanie
bardziej wolę nowy model Sylvanas (szczególnie że trzyma łuk w ręce) niz ten stary

a mnie nie, i kogo to obchodzi komu sie co podoba a co komu nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się