Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2008 o 15:43, SoieR napisał:

a mnie nie, i kogo to obchodzi komu sie co podoba a co komu nie? ;)


Ot, nikogo, ale po to jest forum by dzielić się swoim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 00:05, KaPe napisał:

> Ja się trochę nie zgodzę, s3/s4 można mieć robiąc regularnie areny, ofc nie całe.
Rating
> na s4 nie jest taki ogromny.
Shouldery. Zapomnij o wbiciu 2200 bez naprawde solidnego przyłożenia się do Aren. Podobnie
z PvE - to bodaj z Twinsów(dunno, bo cloth healerskie to syf), dla świeżej osoby, szanse
jeszcze mniejsze. I raczej ani jednego ani drugiego nie kupisz.
1950 już bardziej realne, ale też troche popracować trzeba. Podobnie, by znaleźć kogoś,
kto sprzeda szolderki z Mother.


Napisałem, że nie całe tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
ja chce zeby wkoncu jakies porzadne skille miala a nie ze jak aliki urzadza raid na uc to tylko problem maja z Varimathrasem(skille jak kazzak). zdecydowanie znefrowana jest obrona hordy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 02:48, bakubartek napisał:

(...)
ja chce zeby wkoncu jakies porzadne skille miala a nie ze jak aliki urzadza raid na uc
to tylko problem maja z Varimathrasem(skille jak kazzak). zdecydowanie znefrowana jest
obrona hordy ;p


Ale ona najwyraźniej jest typową przedstawicielką rozpuszczonej szlachty, sama nic nie umie, bo od brudnej roboty ma Varimisia. A że to trochę seksistowskie, że facet musi jej bronić, no cóż, wszystkie media teraz tak wyglądają. Jest to niewątpliwie bez sensu, ale nic się nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna wiadomo, że raidowanie miast w WoW to jakieś nieporozumienie - nie dość, że wielcy niby bohaterowie padają jak ciastka, to jeszcze spawnuje się trylion strażników znikąd :( Dla mnie praktycznie tylko rogue/feral druidzi mogą się fajnie bawić we wrogich miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 09:06, Sth`Devilish napisał:

Od dawna wiadomo, że raidowanie miast w WoW to jakieś nieporozumienie - nie dość, że
wielcy niby bohaterowie padają jak ciastka, to jeszcze spawnuje się trylion strażników
znikąd :( Dla mnie praktycznie tylko rogue/feral druidzi mogą się fajnie bawić we wrogich
miastach.

musze sie zgodzić ;>

obrazek
hmmm... nigdy tego arta na stronkach blizza nie widzaiłem, może wystarczy po prostu kliknąć na te tapetke? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w dodatku to Nocne Elfy w świecie Warcrafta były tymi pierwszymi Elfami. Od nich powstały Wysokie Elfy (no, a raczej ze specjalnej kasty Nocnych Elfów zwanych Highborne, czyli w wolnym tłumaczeniu Wysokourodzeni), a dalej od Wysokich Elfów powstał odłam Krawych Elfów (które w WoWie są rozbite na kilka frakcji). Jeśli już porównywać do czegoś Nocne Elfy to stylem życia bliżej im do klasycznych Leśnych Elfów, chociaż i tutaj występuje sporo różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:08, Czedwik napisał:

Dokładnie, w dodatku to Nocne Elfy w świecie Warcrafta były tymi pierwszymi Elfami. Od
nich powstały Wysokie Elfy


I nie tylko, bo także Krawe Elfy, Satyrowie oraz Nagi mają w mniejszym lub większym stopniu korzenie u Nocnych Elfów, a dokładniej to właśnie u Wysokich Elfów, od których mutowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:38, KaPe napisał:

A całość nie zaczyna się czasem od trolli?:)


To raczej nie oficjalne i nigdzie nie potwierdzone info :) Ot, taka spekulacja. Obrazek poniżej przedstawia prawie prawidłową linię ewolucji (w Nagach widzę błąd, bo pochodzą od High Elfów). Sam zapomniałem też o Harpiach, które faktycznie także wywodzą się od elfów :)

20080825144531

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:53, hubert0 napisał:

To ciekawe, w takim razie jaka jest geneza taurenów ^^


Pochodzą od gnomów ofc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 14:45, Sth`Devilish napisał:

(w Nagach widzę błąd, bo pochodzą od High Elfów).

Wszystko się zgadza, są oznaczone jako pochodzące od Night Elfów - Highborne to NE w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:21, KaPe napisał:

> (w Nagach widzę błąd, bo pochodzą od High Elfów).
Wszystko się zgadza, są oznaczone jako pochodzące od Night Elfów - Highborne to NE w
końcu.


Ahh, no to ''fail'' z mojej strony :) Z jakiegoś powodu ubzdurałem sobie, że Highborne Elves = High Elves.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 13:55, L33T napisał:

Kolego światy pomyliłeś NE to nie drowy i nigdy nimi nie miały być poczytaj sobie Lore
Warcrafta i potem pisz.


akurat lore znam bardzo dobrze, przynajmniej to sprzed pre-TBC czyli historia z Azsharą, powstanie Satyrów, nag et cetera...

a Nocne Elfy przypominają drowy, rpzynajmniej z wyglądu, chociaż z charakteru wcale - tu już bardziej nagi przypominają mroczne elfy rodem z faerunu (bo od tych z Greyhawka sie trochę różnią)

zresztą blablabla, dyskusja o niczym, WoW sam w sobie nie jest zgodny z lore 3 pierwszych części Warcrafta, więc o czym my mówimy w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:29, JaMES` napisał:

zresztą blablabla, dyskusja o niczym, WoW sam w sobie nie jest zgodny z lore 3 pierwszych
części Warcrafta, więc o czym my mówimy w ogóle


Tylko w niektórych kwestiach. Były przecież "retcony", na których niejako zmieniano ciut lore, tak aby trzymało się bardziej kupy. Z resztą wybacz, ale co tam 3 częsci WarCrafta - największa dawka lore i tak jest w książkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 15:29, JaMES` napisał:

a Nocne Elfy przypominają drowy, rpzynajmniej z wyglądu, chociaż z charakteru wcale -


Ale żyją na powierzchni, w zgodzie z naturą i używają magii druidzkiej odcinając się od magii czarodziejów, czyli zupełnie inaczej niż drowy, więc to nie tylko różnica charakteru.

Dnia 25.08.2008 o 15:29, JaMES` napisał:

tu już bardziej nagi przypominają mroczne elfy rodem z faerunu (bo od tych z Greyhawka
sie trochę różnią)


Nie wiem czy w książkach, których nie czytałem nagi są opisane jakoś dokładnie, ale zawsze wydawały mi się rasą dobrze zorganizowaną i wierną swojej przywódczyni, co jest zupełnie różne od totalnej paranoi, anarchii i wszechobecnej zdrady u drowów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się