Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2008 o 15:41, Sth`Devilish napisał:

Tylko w niektórych kwestiach. Były przecież "retcony", na których niejako zmieniano ciut
lore, tak aby trzymało się bardziej kupy. Z resztą wybacz, ale co tam 3 częsci WarCrafta
- największa dawka lore i tak jest w książkach.


no ksiazki tez odstepuja od lore z gier, w sumie czytalem tylko trylogie sunwell i dzień smoka - jakos lore to one nie budują tylko wykorzystują to co już jest

@Corvin
co do nag napisalem tylko ze je przypominaja np. Azshara jako królowa bogini moze byc identyfikowana z pajęczą królową Lolth, tez są to poniekąd zwyrodniałe, mściwe elfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2008 o 16:57, JaMES` napisał:

no ksiazki tez odstepuja od lore z gier


Które książki i w którym miejscu według ciebie odstępują od lore?

Dnia 25.08.2008 o 16:57, JaMES` napisał:

w sumie czytalem tylko trylogie sunwell i dzień
smoka - jakos lore to one nie budują tylko wykorzystują to co już jest


Budują, budują :) Po za tym kontynuacji wątku z The Sunwell Trilogy doczekaliśmy się dopiero w patchu 2.4 w Sunwell Plateu.

PS. http://wow-europe.com/en/comicreader/wowcomic/ - kolejna fajna rzecz do Blizzarda, możliwość poznania historii zaginionego króla Stormwind, Variana Wrynna, który notabene ma się pojawić w WotLK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak WotLK będzie w tym roku...
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=9236465192&sid=1 - Blizzard stworzył topic, w którym ogłosił, że wypuści Content Patcha przed wydaniem nowego dodatku, tak jak było przed TBC. Z nowymi skillami, talentami, dwiema nowymi Arenami etc (więcej w topicu).
Również nową profesje Inscription , którą będzie można wylevelować do 375 skilla.

A teraz najciekawsze:
"With the release of Wrath of the Lich King approaching, we wanted to provide you with some important information. In preparation for the expansion, we will be issuing a new content patch in the coming weeks. Much like the patch made available shortly before The Burning Crusade''s release,..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam kilka pytań:
1. W którą stronę się kierować na 10 lvl (orc warior) ? Skończyłem wszystkie questy na dutoraku, na barrens czy balonem na under city?
2. Kupiłem battlechesta, obecnie gram na trialu ale mam klucz 30-dniowy z pudełka z grą. Czy ten klucz będzie działał bez wcześniejszego załadowania kodu pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:57, dulak napisał:

Witam
Mam kilka pytań:
1. W którą stronę się kierować na 10 lvl (orc warior) ? Skończyłem wszystkie questy
na dutoraku, na barrens czy balonem na under city?
2. Kupiłem battlechesta, obecnie gram na trialu ale mam klucz 30-dniowy z pudełka z grą.
Czy ten klucz będzie działał bez wcześniejszego załadowania kodu pre-paid?


1. barrens
2. tak, ja najpierw gralem na trialu, pozniej zaladowalem battlechesta
ale wiesz co? teraz jest ta promocja, z zehvra i expem razy 3! pogadaj z kims zeby ci recruit a friend wyslal to zarowno ty jak i on bedziecie mieli takie bonusy ze hoho - 10 lvl to kilka godzinek grania wiedc mozesz zaczac od poczatku, na pewno sie ktos znajdzie kto ci taki inv wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 09:57, dulak napisał:

Witam
Mam kilka pytań:
Skończyłem wszystkie questy na dutoraku, na barrens czy balonem na under city?


Ech, język polski się kłania. Nas się pytasz czy skończyłeś?

Dnia 26.08.2008 o 09:57, dulak napisał:

2. Kupiłem battlechesta, obecnie gram na trialu ale mam klucz 30-dniowy z pudełka z grą.
Czy ten klucz będzie działał bez wcześniejszego załadowania kodu pre-paid?


Tak, będzie działał. Klucz z gry podstawowej pozwala na zmianę konta z trialowego na normalne nawet jeśli nie ma się ustalonej metody płatności. M.in. dlatego opłaca się założyć triala i robić upgrade konta niż od razu zakładać pełne. Swoją drogą, mogłeś wejść na swoje konto i spróbować wpisać kod samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:23, JaMES` napisał:

ale wiesz co? teraz jest ta promocja, z zehvra i expem razy 3! pogadaj z kims
zeby ci recruit a friend wyslal to zarowno ty jak i on bedziecie mieli takie bonusy ze
hoho


Opcja niedostępna dla Polaków niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.08.2008 o 12:34, Sth`Devilish napisał:

Opcja niedostępna dla Polaków niestety.

a problemem jest zeby ktos z zagranicy wyslal zaproszenie? czy wtedy to rowniez nie dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3.0 wygląda gorzej jak 2.0. Wtedy nie było Aren, a więc "poważnego" PvP, ani w rajdach nie zaszły takie kolosalne zmiany jak w becie. Jeśli wypuszczą za wcześnie, to zarówno S4 jak i rajdowanie SP(tego na pewno, niżej - prawdopodobnie) będzie praktycznie niemożliwe.
Oczywiście zakładam tu już skończoną betę, zmiany w rajdowaniu są naprawde spore, a wątpie by zmieniali istniejący content pod to. Więc będzie ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się powtórzyć sytuacja z pre-TBC z Naxxramas, kiedy to wprowadzono patch, podczas gdy bardzo wiele jeszcze gildii progressowało dopiero w AQ40. Przez to powstał ogromny chaos i wiele gildii zwyczanie się porozpadało. Jak ma być powtórka z rozgrywki, to ja serdecznie dziękuję, ale nie chcę widzieć zarówno 3.0 jak i WotLK przed 2009 rokiem, a już na pewno sam content patch powinien zostać wydanu tuż tuż przed premierą (bo inaczej będzie panować posucha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnica była taka, że 2.0 wprowadził Honor Gear, a więc usunęli podstawowy powód dla rajdów dla wielu osób. Sama mechanika rajdów nie zmieniła się, i jeśli ktoś chciał, to mógł - co np. 5 man Loatheb ładnie udowodnił ;) Tym razem, gruntownie ją przerabiają i balansują pod 80, szczególnie, że sami przyznają, iż stacking w SP był błędem. Więc odchodząc od modelu SP... no cóż, może być "ciekawie".
Zakładam, że 3.0 skończy S4, inaczej Gladiatorzy też będą mieli przewalone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 12:44, dulak napisał:

A już smaka miałem ;/ wszystko co dobre to nie dla polaków..

Problemem jest polskie prawo :P A nie Polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym polskim prawem to nie byłbym taki pewien. Być może to wynika z braku zainteresowania Blizzarda niektórymi rynkami lub nie traktowaniu ich za bardzo serio. Zresztą Blizzard zdaje się faworyzować raczej kraje, które otrzymały własną wersję językową WoWa. Generalnie Blizzard zapytany czy to na mailu czy na forum udziela zwykle tej samej odpowiedzi, że "w niektórych krajach mogą występować różnice prawne/embarga/brak struktur itp.". Nigdy w tych odpowiedziach nie pada Polska, zresztą mam wrażenie, że one są robione zawsze metodą kopiuj/wklej. Dlatego taka odpowiedź nic tak naprawdę nie wyjaśnia, a jej konstrukcja sprawia, że może się ona odnosić zarówno do Polski jak i do Burkina Faso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się