Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Mam kolejne pytanie od nooba (mnie :P)
Czy zeby chodzic do Karazhanu, Gruul''s Lair i Magtheridon''s Lair wystarcza itemy z heroicow czy trzeba gromadzic honor na battlegroundach i kupowac itemy za honor?

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:45, Ichvander napisał:

Mam kolejne pytanie od nooba (mnie :P)
Czy zeby chodzic do Karazhanu, Gruul''s Lair i Magtheridon''s Lair wystarcza itemy z
heroicow czy trzeba gromadzic honor na battlegroundach i kupowac itemy za honor?


Niby wystarczą, ale bez przesady, zwracaj uwagę na statsy. Generalnie to zależy kim grasz, na niektórych stronach mozna znaleźć zalecane minimum statystyk na dany raid dungeon. Na pewno jeżeli chcesz iść w PvE, to bardziej opłaci ci się farmić dungeony na Heroicku, bo w ten sposób nie tylko zdobędziesz gear i doświadczenie (tak przecież ważne...), ale także z każdego bossa "Badge of Justice", które możesz wymienić na rewelacyjne epickie przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram Shadow Priestem (mialem sie przezucic na holy, ale teraz ciagle biora mnie jako dps a healuja szamani). Moim celem jest teraz T4 od Aldorsow i wlasnie chcialem wlozyc na siebie jakis dobry gear przed raidami. Czyli Twoim zdaniem heroici farmic... a gdzie "Badge of Justice" sie wymienia z bossow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:59, Ichvander napisał:

Czyli Twoim zdaniem heroici farmic... a gdzie
"Badge of Justice" sie wymienia z bossow?


W samym środku Shattrath City bądź na wyspie Isle of Quel''Danas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:59, Ichvander napisał:

Gram Shadow Priestem (mialem sie przezucic na holy, ale teraz ciagle biora mnie jako
dps a healuja szamani). Moim celem jest teraz T4 od Aldorsow i wlasnie chcialem wlozyc
na siebie jakis dobry gear przed raidami. Czyli Twoim zdaniem heroici farmic... a gdzie
"Badge of Justice" sie wymienia z bossow?


Nie przerzucaj się, na SP jest zapotrzebowanie- wysoki DPS połączony z offhealem sprawia że jesteś przydatniejszy niż kolejny holy priest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz czas na kolejne pytanie :) (przepraszam ze tyle ich ale chcialbym wiedziec ;) )
Ile badgy pada z bossow? Jest to przydzielane losowo czy z kazdego bossa zawsze okreslona ilosc? Bo patrzylem na epici w Shattrah to "set'' kosztowalby mniej wiecej 350 badgy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 badge z każdego bossa w Heroicku, 1-2 z każdego bossa w Karazhan / Zul''Aman. Każdy w drużynie dostaje swoją kopię tego przedmiotu, oczywiście trzeba ją podnieść z bossa. Polecam tobie przejrzeć listę rzeczy, na jakie możesz je wymienić: http://www.wowhead.com/?item=29434#currency-for . Spróbuj złożyć sobie z tego gear w myślach, porównaj to z dropami z Heroicków i oceń na co lepiej wydać Badge, a czego nie opłaca się brać (bo może w instancji jest podobny drop).

Badge of Justice można też dostać za daily questy, ich pełną listę znajdziesz na tej samej stronie w zakładkach "Reward from".

PS. Nie wiem skąd ci się wzięło aż 350, to jakiś absurd normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 23:19, Sth`Devilish napisał:

PS. Nie wiem skąd ci się wzięło aż 350, to jakiś absurd normalnie :)

Sama broń to 150, ze 3 części armora? Pewnie nawet więcej by wyszło ze całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 05:05, juhas7 napisał:

Hehe własnie dostałem invite do bety wotlka:D anyway chciałem sie zapytać czy na beta
serverze jest jakas polska gildia?


Poszukaj ludzi z "Teraz Polska", to gildia w której ja jestem i parę polaków już mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2008 o 10:24, Latniak napisał:

Poszukaj ludzi z "Teraz Polska", to gildia w której ja jestem i parę polaków już mamy.


jakiego buildu w destro locku uzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 10:24, Latniak napisał:

> Hehe własnie dostałem invite do bety wotlka:D anyway chciałem sie zapytać czy na
beta
> serverze jest jakas polska gildia?

Poszukaj ludzi z "Teraz Polska", to gildia w której ja jestem i parę polaków już mamy.


O dobrze, że jest jednak gildia bo jak narazie nie mogłem na taka trafić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 10:40, JaMES` napisał:


> Poszukaj ludzi z "Teraz Polska", to gildia w której ja jestem i parę polaków już
mamy.

jakiego buildu w destro locku uzywasz?


0 w affli
ulepszony imp w demo+staminka+dążę do ulepszonych armorów
w destro wszystko co związane z fire+destructive reach+emp imp+fire n brimstone+chaos bolt (bez conflaga jeszcze i backdrafta, za mały level mam ;p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 12:18, Latniak napisał:

chaos
bolt (bez conflaga jeszcze i backdrafta, za mały level mam ;p )


Miałeś już okazję przetestować Chaos Bolta? Z tego co rozumiem to czar ten powinien trafiać bez względu na Resistance przeciwnika i przebijać takie osłony jak Mana Shield / Power Word: Shield ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 13:03, Sth`Devilish napisał:

> chaos
> bolt (bez conflaga jeszcze i backdrafta, za mały level mam ;p )

Miałeś już okazję przetestować Chaos Bolta? Z tego co rozumiem to czar ten powinien trafiać
bez względu na Resistance przeciwnika i przebijać takie osłony jak Mana Shield / Power
Word: Shield ?


NYI - not yet implemented
Nie testowałem na playerach, tylko czasem sobie w rotacji to castne. Nic wielkiego, ale kryty ładne wchodzą.

Jest za to inny plus - jak ci zaprocuje Backdraft oraz Emp Imp , to masz 3s cast 100% critchance Soul Fire = imbah dmg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za noobowe pytanie ale z WoWem mam do czynienia dopiero 3 tygodnie. Mam podstawke i czy jak kupie TBC to będę miał jakos przedłużone ważność konta czy będę musiał też kupić pre-paid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się