Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2008 o 16:34, Raukar napisał:

Z góry przepraszam za noobowe pytanie ale z WoWem mam do czynienia dopiero 3 tygodnie.
Mam podstawke i czy jak kupie TBC to będę miał jakos przedłużone ważność konta czy będę
musiał też kupić pre-paid?


Nie, bedziesz musial kupic pre-paid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 16:34, Raukar napisał:

Z góry przepraszam za noobowe pytanie ale z WoWem mam do czynienia dopiero 3 tygodnie.
Mam podstawke i czy jak kupie TBC to będę miał jakos przedłużone ważność konta czy będę
musiał też kupić pre-paid?

Bodajże trial TBC dodawał pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 05:05, juhas7 napisał:

Hehe własnie dostałem invite do bety wotlka:D anyway chciałem sie zapytać czy na beta
serverze jest jakas polska gildia?

<world of warcraft com pl>
Pełno Polaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Popytaj w stolicy (Darnassus, Ironforge, Stormwind, Exodar, Orgrimmar, Thunder Bluff, Undercity, Silvermoon) strażnika o battlemasterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 16:39, Ichvander napisał:

A prawda, zapomnialem o tym. Trail TBC dawal 10 dodatkowych dni. Za darmo :) przepraszam
za wprowadzenie w blad.


Niby tak, ale większego sensu to nie ma, gdyż nadal jest blokada levelowania (exp leci, ale tuż przed 61. się zatrzymuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.08.2008 o 18:05, Sth`Devilish napisał:

Niby tak, ale większego sensu to nie ma, gdyż nadal jest blokada levelowania (exp leci,
ale tuż przed 61. się zatrzymuje).


no ale outland juz od 58 mozna robic, nie? a te 3 lvl akurat mozna sobie w te kilka darmowych dni nabic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 18:17, Jeggred napisał:

Hmm...
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=9244876102&pageNo=1&si d=2000#19
- kolejne info o Patchu 3.0
"None of the classes are done. They are still being iterated on. 3.0 will be on
the PTR''s soon
. There is still a lot of testing before 3.0 would go live to public
servers.
"


If you look back at past patches, we''ve had patches on the PTR for over 2 months before.
Czyli conajmniej ~3 miesiace do patcha nie mowiac o premierze WOTLK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 19:28, JaMES` napisał:

no ale outland juz od 58 mozna robic, nie? a te 3 lvl akurat mozna sobie w te kilka darmowych
dni nabic :)


Można, można, ale to wyjątkowo nie efektywna droga rozwoju, głównie z trzech powodów:

- questy w Azeroth dają mniej więcej tyle samo expa, a są o wiele łatwiejsze
- część questów w HP wymaga lvl 61
- gankersi i wcale nie takie łatwe na początku questy :) dopiero w Zangarmarsh questy robią się banalnie proste i przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 23:27, ja33no napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakaś ograniczona liczba tych umiejętności, co można kupić u trenerów
(pewnie tak :P)?


Nie ma ograniczenia. No chyba, że jakiś skill wymaga najpierw dodania w talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 00:05, Jeggred napisał:

Nie ma ograniczenia. No chyba, że jakiś skill wymaga najpierw dodania w talenty.

A talenty to np. mining czy inżynieria? Kucharstwo się chyba w to nie wlicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 00:09, ja33no napisał:

A talenty to np. mining czy inżynieria? Kucharstwo się chyba w to nie wlicza.


Te mozna miec 2 na raz (+ First Aid, Cooking, Fishing)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są profesje.
Talenty są to umiejętności które "wykupujesz" za punkty talentów, większość z nich jest pasywna (np. +5% dmg, i takie tam). Ale są niektóre aktywne i często mają wyższe ranki dostępne u trenera. I aby zakupić drugi rank danego talentu musisz najpierw mieć go "wykupionego" za punkty talentów.

Talenty zaczynają się od 10 lvla, klawisz N. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 00:09, ja33no napisał:

> Nie ma ograniczenia. No chyba, że jakiś skill wymaga najpierw dodania w talenty.

A talenty to np. mining czy inżynieria? Kucharstwo się chyba w to nie wlicza.

To są profesje (bo o nich mówisz), które można mieć tylko 2 główne na raz (mining, herbalism, skinning, tailoring, leatherworking, blacksmithing, alchemia, jubilerstwo iii.. chyba tyle tego ;P) + wszystkie (3) dodatkowe czyli jak już volvox napisał pierwsza pomoc, kucharstwo i wędkarstwo ;) aha i rogal (rogue) ma 2 klasowe profki które nie wliczają się do tamtych co podałem tzn: poisons i lockpicking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 22:18, Sth`Devilish napisał:

- questy w Azeroth dają mniej więcej tyle samo expa, a są o wiele łatwiejsze


oj na outlandach daja ok. 2x wiecej expa q (~10k na quest, na eastern/western plaguelands ~5k na quest) i znacznie lepsze rewardy sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 08:10, JaMES` napisał:

oj na outlandach daja ok. 2x wiecej expa q (~10k na quest, na eastern/western plaguelands
~5k na quest) i znacznie lepsze rewardy sa


Więcej niż 5k. A jeszcze więcej w Winterspring i Silithus. A nawet kilkanaście k exp za ukończenie quest chaina. Jak dobrze wszystko rozplanujesz, to te 2 lvle o wiele szybciej idzie zdobyć w Azeroth, a potem jeszcze szybciej można wylevelować w HP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 08:10, JaMES` napisał:

> - questy w Azeroth dają mniej więcej tyle samo expa, a są o wiele łatwiejsze

oj na outlandach daja ok. 2x wiecej expa q (~10k na quest, na eastern/western plaguelands
~5k na quest) i znacznie lepsze rewardy sa


Dokładnie tak jak mówi Sth`Devilish. Praktycznie wszystkie questy w Winterspring (te po 57 lvlu) i Silithus dają co najmniej 10k expa. Wiem, bo sam sprawdzałem levelując Druida. W dodatku mobki, które bijesz mają ten sam poziom co ty, a nie co najmniej 2 więcej więc znacznie łatwiej je zabić.
Nabicie 58-60 w Azeroth wyjdzie ci nie wiele szybciej niż w Outlandzie, w dodatku będzie ci tam łatwiej jak zaczniesz od 60 niż 58.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się