Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2008 o 19:22, dulak napisał:

Ja dodałem sam kod z wowa a nie z tbc. Starczy?


Ehm, no to będziesz mógł grać tylko w WoWa, a w TBC nie... Musisz dodać oba kody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 23:08, errtime12 napisał:

Mam pytanie: czy opłaca się sprzedawać w AH 20 copper ore za 1 gold?


Eh, jak nie wiesz za ile sprzedać/sprzeda się jakieś ustrojstwo na AH to najpierw wchodzisz na wowhead.com i tam masz w rubryczce po prawej stronie orientacyjną cenę za jaką wystawiany jest ten towar na AH (buyout price). Jednak najbardziej liczy się ekonomia twojego realmu i najlepiej jest sprawdzić za ile inni gracze wystawiają dany towar. I najlepiej wystawić wtedy podobną cenę lub niższą jeżeli zależy nam na sprzedaży stacków. Jeżeli na AH występuje deficyt matsów, wtedy możemy sami podyktować wyższą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 00:24, Grond napisał:

Eh, jak nie wiesz za ile sprzedać/sprzeda się jakieś ustrojstwo na AH to najpierw wchodzisz
na wowhead.com i tam masz w rubryczce po prawej stronie orientacyjną cenę za jaką wystawiany
jest ten towar na AH (buyout price). Jednak najbardziej liczy się ekonomia twojego realmu
i najlepiej jest sprawdzić za ile inni gracze wystawiają dany towar. I najlepiej wystawić
wtedy podobną cenę lub niższą jeżeli zależy nam na sprzedaży stacków. Jeżeli na AH występuje
deficyt matsów, wtedy możemy sami podyktować wyższą cenę.


True. Na niektórych servach panuje taka inflacja, że za stack Coppera żądają 3-5g, a na innych 1g powszechnie uważa się za zdzierstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urok bugów w WotLK: 5 mln (słownie: PIĘC MILIONÓW) DPS Warlocka - http://pl.youtube.com/watch?v=cZgoWry5VeE . Kurde, fajnie by było jakby tego nie naprawiali, mógłbym nadrobić stracone raidy z TBC i zrobić wszystko solo ;-)

Btw, widzieliście zmiany jakie szykują dla rogue''a? http://blue.mmo-champion.com/7/9336521473-rogue-update-part-2.html . Jak dla mnie MASAKRA :] Ciesze się, że zająłem się moim rogalem, może wreszcie znowu będzie fajną klasą do gry, a nie tylko pseudo-(fury)-warriorem :) Cieszą przede wszystkim roszady talentowe (obniżenie wymagań do najpotrzebniejszych talentów, po za tym coś czuje że albo rogue będą biegać z 120 energy, albo zmienią set bonus w pvp setach) i potężny buff Shadow Dance (coś czuje, że to będzie "I WIN button"). Szkoda tylko, że nerfią Shadowstepa :) Co do rozbrajania pułapek na odległość 20yd - trochę to głupie, to tak jakby pickpocket dali na 20yd.

EDIT: jeszcze ciekawostka - chyba najciekawszy quest w WotLK (osobiście mam nadzieję, że się mylę i że to nie jedyna perełka) ... http://www.gamevee.com/viewVideo/740706

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zadanko świetne, a do tego filmik z doskonałą muzyczką - ciekawe na ile starczy Blizzowi wyobraźni, bo dla takich zadań warto grać;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Achh, zapowiada się kozacko. Dzisiaj trzaskam formacik, instaluję WoWa od nowa (rym ;) i gram. Tylko nie popelniam czyt skupiam się na jednej postaci (moglbym miec jedną ok. 60 lvla a mam 3 po 20 i jednego 30 :/). I bierzemy się za ostre levelowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:47, Sth`Devilish napisał:

EDIT: jeszcze ciekawostka - chyba najciekawszy quest w WotLK (osobiście mam nadzieję,
że się mylę i że to nie jedyna perełka) ... http://www.gamevee.com/viewVideo/740706


Robiłem tego questa w becie :) To nie jest pierwszy lepszy quest, tylko ogromny chain w Storm Peaks (obejmujący chyba 50 questów!). Generalnie, połowa strefy jest skonstruowana w oparciu o ten chain :) Przy okazji, w tym quescie pełną parą ruszają nowe elementy mechaniki. Znane ze strefy startowej DK instancjowanie, rusza tutaj pełną parą (częściowo jest widoczne we wcześniejszych strefach). Kilka razy w trakcie questa, sterujemy wierzchowcami bitewnymi. A wątek poruszany w tym chainie jest naprawdę genialny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qrcze, też bym się podłączył pod rekrutacje ;) Gief ludzi, a nie wszyscy na Burning Legion siedzą ;) Pół miesiąca znowu zmarnowane przez wakacje, 3.0 nadchodzi, a KJ stoi. Dobrze, że już końcówka wyjazdów, i powroty się zaczęły.

Co do Rogala - dla równowagi zmniejszą DPS pewnie, inaczej byłoby to zbyt nierówne. Ciekawi mnie raczej, czy zbalansują samą klasę względem siebie - żeby nie było, że znowu Swordy > reszta, a buildy poza Combat słabizna na rajdy. Daggery w TBC nie nadawały się praktycznie dla nikogo, a z kolei we Wracie wygląda póki co, że będą jedyną opcją - z jednej skrajności w drugą ;)

A tak ogólnie, to gief rajdy już. Nawet 10, czasem po wieczorze wipów w 25 mam ochotę zebrać "dream team" i akurat taką 10 pyknąć, bez tłumaczenia "Dlaczego nie stoi się w ogniu?!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:03, dulak napisał:

Siema,
jak mogę skonfigurować addon Xprel żeby np.: nie pokazywał info o petach, albo bym mógł
przemieszczać okienka?

poczytaj w instrukcji dołączonej do addona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo! Mam pytanie dotyczące płatności: ile się płaci, na jaki okres przedłuża się dzięki temu "abonament" i co się stanie jeśli postanowię nie przedłużyć "abonamentu" po skończeniu się wcześniejszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 18:07, zakrokrzy napisał:

Elo! Mam pytanie dotyczące płatności: ile się płaci, na jaki okres przedłuża się dzięki
temu "abonament" i co się stanie jeśli postanowię nie przedłużyć "abonamentu" po skończeniu
się wcześniejszego?


- ok 90 zł za prepaid, który przedłuża ważność konta o 2 miesiące
- 13 Euro za miesiąc
- 36 Euro za 3 miesiące z góry
- 66 Euro za 6 miesięcy z góry

Podane kwoty przeliczyć wg kursu walut. Tyle wynosi abonament na serwerach europejskich, np na amerykańskich można grać taniej, bo waluta jest w dolarach i wynosi z tego co wiem, tyle samo (czyli taniej w przeliczeniu na zł), ale wiążą się z tym pewne utrudnienia. Jak nie wykupisz abonamentu na kolejny miesiąc, to konto zostanie po prostu zamrożone do czasu aż zapłacisz ponownie, nic nie stracisz i nic ci za to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki. Szczególnie właśnie zależało mi na tym by można było se zamrozić konto i zacząć znowu grać jak będzie się miało kasę. Kumpel mówił że jak nie zapłacę to będę musiał płacić karę :/ No a tak to może się nawet skusze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:47, Sth`Devilish napisał:

EDIT: jeszcze ciekawostka - chyba najciekawszy quest w WotLK (osobiście mam nadzieję,
że się mylę i że to nie jedyna perełka) ... http://www.gamevee.com/viewVideo/740706


Niezłe! Zastanawia mnie tylko, jak ma toto wyglądać podczas gry np. hunterem czy też casterami... Atakowanie z grzbietu tych paskud na odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się