Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 19:20, Jeggred napisał:

> Hmm ostatnio w gildii spotkalem sie z nowomodnym buildem huntow mm/surv, jako, ze
wczesniej
> polegalem na bm/mm to mam ostre watpliwosci, wiec tu sie pytam. Czy to sie sprawdza?


Nie bardzo czaje co masz na myśli... Chodzi ci o build z Expose Weakness 20/41 albo 25/36
czy jeszcze coś innego ? Jeśli tak to ja bym tego "nowomodnym" buildem nie nazwał. Jest
to build do bustowania DPSu melee i innych hunterów w rajdzie. I wcale nie odstaje aż
tak znacznie z DPSem od BM spec. W sumie to, przynajmniej u mnie w gildii, czasami ja
robię większy DPS (jako Surv) czasami jakiś BM Hunter, w zależności od walki. Ale Survival
w odróżnieniu od Beast Mastera jest bardzo uzależniony od sprzętu i ilości Agility.

@KaPe
Z tego co wyczytałem z wypowiedzi ludzi grających w bete WotLK to Beast Master nadal
będzie robił największy DPS. Ale MM i Surv będą praktycznie deptać BM po piętach i więcej
będzie zależeć od skilla gracza.
W dodatku po zmianach Expose Weakness Survival będzie tylko od regeneracji many a nie
od bustowania DPSu rajdu. Natomiast Marksmanship po zmianie działania Trueshot Aury będzie
miał właśnie role bustera DPSu, no i będzie miał znacznie lepszy własny DPS niż teraz

Przepraszam za niescislosc, mialem na mysli taki build
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Burning+Blade&n=Rissa
polowa huntow na servie ma taki i sie zastanawiam co w nim widza ( Bo jak uslyszalem zdanie tej osoby, ze bm hunter nie moze isc w agi, a mm jak najbardziej to rece mi opadly)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:30, IRASS71 napisał:

Od marca tego roku mBank wprowadził płatność internetową kartą visa electron przypisana
do ekonta o czym nie wiedziałem wcześniej, narazie mam prepaida na miesiąc jeszcze, i
nie próbowałem z karta visa. Czy juz ktos korzystał z tej formy zapłaty bo dla mnie 2
miesiące wowa to za dużo,mieisąc wystarczy później odpoczywam.


Nie jestem pewien, o którą kartę ci chodzi. Jeśli o eKartę (tą wirtualną tylko do płatności internetowych), to u mnie na plastiku jest tylko VISA (nie Electron) i wydaje mi się, że była dostępna wcześniej niż od marca. W każdym razie tą kartą płacę i nie ma żadnych problemów.

Do tego samego konta mam też zwykłego debetowego Electrona, i ta karta nie nadaje się do płacenia online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:14, Hydro2 napisał:

Przepraszam za niescislosc, mialem na mysli taki build
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Burning+Blade&n=Rissa
polowa huntow na servie ma taki i sie zastanawiam co w nim widza ( Bo jak uslyszalem
zdanie tej osoby, ze bm hunter nie moze isc w agi, a mm jak najbardziej to rece mi opadly)


Nie wiem, co w nim widzą (poza tęsknotą za dawnymi czasami classica), ale nie przejmowałbym się nimi (szczególnie, że ich komentarze też pozostawiają wiele do życzenia). MM w tej chwili jest używany do PvP i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach

Dnia 09.09.2008 o 21:20, Corvin 0451 napisał:

Nie wiem, co w nim widzą (poza tęsknotą za dawnymi czasami classica), ale nie przejmowałbym
się nimi (szczególnie, że ich komentarze też pozostawiają wiele do życzenia). MM w tej
chwili jest używany do PvP i to tyle.

Corvin, grasz na burning blade? Bo mam pewne podejrzenia, ze jestes osoba z gildii w ktorej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:27, Hydro2 napisał:

Corvin, grasz na burning blade? Bo mam pewne podejrzenia, ze jestes osoba z gildii w
ktorej jestem


Nie gram i nigdy nie grałem na Burning Blade. I na pewno nie jestem w twojej gildii, bo znam wszystkich ode mnie :)

Głównie Zenedar, czasem Sunstrider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w niedziele first kill mamuśki, dzisiaj Illidari Council...nareszcie zobaczyłem Illidana w Akcji i chyba dla takich chwil warto było poświęcić masę czasu, genialne uczycie i satysfakcja, że wszyscy, którzy tam byli zrobili to pierwszy raz. Fakt - wszystko jest znerfowane, ale mnie i tak cieszy, że doszedłem tam z moją gildią, bez żadnego PuGa;] Czas na Illidana - trzeba opracować pozostałe 4 fazy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 21:14, Hydro2 napisał:

Przepraszam za niescislosc, mialem na mysli taki build
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Burning+Blade&n=Rissa
polowa huntow na servie ma taki i sie zastanawiam co w nim widza ( Bo jak uslyszalem
zdanie tej osoby, ze bm hunter nie moze isc w agi, a mm jak najbardziej to rece mi opadly)


To jeszcze tacy istnieją ?! Ugh ...
MM na chwilę obecną nie nadaje się do rajdów... DPS jest po prostu żałośnie niski, nawet jeżeli możesz mieć full buffed ponad 3500 RAP.
A jak ktoś twierdzi, że BM nie potrzebuje Agi, to znaczy że Huntera na oczy nie widział....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:50, dzordzi napisał:

Heh, w niedziele first kill mamuśki, dzisiaj Illidari Council...nareszcie zobaczyłem
Illidana w Akcji i chyba dla takich chwil warto było poświęcić masę czasu, genialne uczycie
i satysfakcja, że wszyscy, którzy tam byli zrobili to pierwszy raz. Fakt - wszystko jest
znerfowane, ale mnie i tak cieszy, że doszedłem tam z moją gildią, bez żadnego PuGa;]
Czas na Illidana - trzeba opracować pozostałe 4 fazy;]


Ilidian jest prosty :) Jak go zabijecie to zobaczycie co to znaczy trudny boss tzn. Kalcegos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:58, bakubartek napisał:

(...)
trashe przed Kalcegosem sa ciekawe sam boss juz nie :P

Chyba dla PuGów w zielakach, resetujących sobie paczki przed Scoutami dla darmowych epixów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to właśnie zakupiłem nowy CD-Action i jest tam ciekawa wzmianka na temat nowego dodatku do WoW''a. Muszę przyznać że "...Lich King" zapowiada się całkiem,całkiem a jeszcze ten ciekawy opis w gazetce...Jako że nie raz grałem w WoW''a i praktycznie w każdą część tej że gry to i tym razem nie będzie inaczej,no jedyne co mi pozostało to czekanie.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:02, Petrick napisał:

Jeżeli chodzi o mnie to właśnie zakupiłem nowy CD-Action i jest tam ciekawa wzmianka
na temat nowego dodatku do WoW''a. Muszę przyznać że "...Lich King" zapowiada się całkiem,całkiem
a jeszcze ten ciekawy opis w gazetce...


"Gazetce"? ... Czy to tak trudno napisać "w czasopiśmie"

Dnia 10.09.2008 o 17:02, Petrick napisał:

Jako że nie raz grałem w WoW''a


Coś mi tu śmierdzi piratem ;P

Dnia 10.09.2008 o 17:02, Petrick napisał:

i praktycznie
w każdą część tej że gry to i tym razem nie będzie inaczej,no jedyne co mi pozostało
to czekanie.


WoW - podstawka
TBC - dodatek

Coś za dużo tych części nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:15, Kamexo napisał:

Cziken dziś zdeka marudny jest :D


Może też ma sesję, ja go rozumiem ;)

Co nie zmienia faktu, że jego przedmówca jakoś tak mętnie się wyraża, i jeszcze ten CD-Action jako autorytet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile to daje informacji, ale zrobiliśmy porównanie na wws naszej walki i wyszlo, że mieliśmy dps na IC jak ktoś tam na Felmyscie (nazwy nie pomne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie po updacie ja i moj znajomy zauwazyl, ze launcher na 2 sec. pojawil sie z logiem wotlk, mieliscie tak samo?

A i koncert w end''s world tavern kapeli Tauren Chiefatains, pelna klasa, jutro wstawie screeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 17:49, CH1CKEN napisał:

> Jako że nie raz grałem w WoW''a
Coś mi tu śmierdzi piratem ;P


Albo granie solo na własnym serwerze :) Ostatnio sam sobie taki postawiłem do własnych celów (na localhost; cholernie trudno to zrobić, ale już zaskakująco łatwo jak się znajdzie gotowca i ma się minimum wiedzy nt mechaniki gry), nic trudnego: ściągnąć klienta, ściągnąć "gotowca" (celowo nie podaję i nie podam tu szczegółów, bo ktoś mógłby mnie oskarżyć o wspieranie piractwa), wpisać parę komend i "przechodzić" WoWa samemu (okazyjnie używając cheatów, czyli komend GMa) ;-) Tylko po co.

Btw, ŚWIETNA rzecz do darmowego i niezobowiązującego testowania tego i owego (wygląd postaci w danym gearze, testowanie buildów, sprawdzanie dokładnych statystyk mobków i bossów i możliwość zobaczenia kilku niedostępnych w grze miejsc, tj GM Island czy Azshara Crater - ten ostatni to BG, aż żal że nie ma go w grze, bo wygląda super klimatycznie). Zdecydowanie lepsze niż PTRy z kilkudniowym napieprzaniem w "F5" przy kopiowaniu postaci i lagami 2k+ ms. W razie czego zaznaczam: płacę i gram normalnie w WoWa, to jedynie dla testu i być może tworzenia filmików w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sobie kiedyś stawiałem priva na localhoście, ale ten gotowiec był tylko pod 2.1, no i masa rzeczy nie działała więc testowanie talentów czy umiejętności mijało się z celem, do tego formuły błędne (100% hit...) Jedynie popatrzeć można było xD
.cheat fly + .modify speed 255 i się zasuwało :D
PS Żeby nie było, akurat wtedy go używałem miałem opłacony abonament xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suuuuper..znerfili mi calkiem już Shadow Priest''a..eh nie podobaja mi sie te zmiany w coraz to kolejnych buildach, a mialo byc tak pieknie:P

"Shadow

* Dispersion now reduces all damage taken by 60% (down from 90%) and doesn''t regenerate health anymore.
* Twisted Faith now increases your spell power on all spells (Old - only shadow spells) by 2/4/6/8/10% (down from 6/12/18/24/30%)
* Improved Shadowform doesn''t give a chance to remove all movement impairing effects when Fade is used anymore.
* Misery doesn''t increase the damage of your Mind Blast / Mind Flay / Mind Sear spells anymore.
* Shadow Resilience now Reduces the chance you''ll be critically hit by all spells by 2/4%. (Old - Reduces physical damage taken by 2/4%.)
* Improved Fade renamed to Veiled SHadows. Now Decreases the cooldown of your Fade ability by 6 sec, and reduces the cooldown of your Shadowfiend ability by 2 minutes.
* Improved Spirit Tap now let your mana regenerate at a 10/20% (down from 25/50%) rate while casting."


źródło: http://www.mmo-champion.com/index.php?topic=15605.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tym? W WotLK będzie nowy typ itemów - Bind to Account, które będą się skalować wraz z levelem. Czyżby Blizzard starał sie nam ułatwić levelowanie? :) Ja bym nie miał nic przeciwko posiadaniu takich "super weaponz" na nowych postaciach, z pewnością znacznie by to ułatwiło i przyśpieszyło ten proces (tylko oby nie przesadzili, bo już w ogóle nikt nie będzie robić dungeonów w Azeroth i TBC...).

@CH1CKEN - u mnie zdaje się (prawie) wszystko działać prawidłowo. Tylko nie mogę właśnie znaleźć sposobu na używanie latajek w Azeroth, albo chociażby komendy na unoszenie się (działa tylko .hover, a to za mało). No i też nie wiem czemu nie działają mi do końca współrzędne (.go xyz), na jakiejś stronce znalazłem sekretne lokacje (których w grze nie ma) z dokładnymi współrzędnymi, ale gra ciągle mi zwraca, że wpisuje niepoprawne wartości (może usunęli je z gry? ale Azshara Crater i GM Island zwiedziłem :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się