Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jak wyłączysz P2P, to nie powinno lagować. U mnie to zawsze działa.

A niektórym osobom się nie ściąga, bo Blizz chce to rozprowadzić powoli (żeby nie przeciążyć serwerów). Cierpliwości, do samego patcha pewnie i tak jeszcze 2 miechy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2008 o 00:24, hammerfall87 napisał:

A Po jakiej stronie ?


Osobiście gram "For Horde", ale na tak marnym poziomie że dla fajniej gildii nie bedę żałował z przejściem... ;).
Z tym że chodzi mi o gildię GRAMOWĄ, a nie jakąś tam prywatną w którą gra pare ludzi z gramu... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2008 o 22:39, mic02 napisał:

Krótkie pytanie - regeneracja many while casting aplikuje się do channeling?


W trakcie channelowania masz tylko tą regenerację, która działa while casting. Interakcja channelowanych czarów z 5SR jest trochę dziwna, ale jak ci niepotrzebne bardziej szczegółowe info, to to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:30, Ashakel napisał:

Z tym że chodzi mi o gildię GRAMOWĄ, a nie jakąś tam prywatną w którą gra pare ludzi
z gramu... ;]


Pospolitego ruszenia to nie było. Są właśnie takie gildie gdzie gra po parę osób stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 00:23, Ashakel napisał:

Mam pytanko: jest może coś na wzór forumowej gildii WoW''a, jak to niegdyś było w GW?? ;)


Raczej nie, ciężko by było coś takiego stworzyć, o ile w ogóle miałoby to jakikolwiek sens (ze względu na ogromną różnorodność serwerów gry/stron konfliktu/stylu gry/wybieranego typu gry: PvE czy PvP). W każdym razie teraz jest już definitywnie za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:30, Ashakel napisał:

Nigdy nie jest za późno :].


jest za późno, miesiąc temu zaczynałem znów grę w WoWa, moja postać ma już ponad 60lvl i nie mam zamiaru znów ciułać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram na realmie DoomHammer (normal) i jestem w tylko polskiej gildi. Gra się bardzo dobrze, rajdy częste, boosty jeszcze częstsze. Z gramu to z 6 os. jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 11:30, Ashakel napisał:

> za późno :)

Nigdy nie jest za późno :].


Powiedz to tym, którzy nabili już levele, poznali ludzi na swoich serwerach i zaczęli z nimi grać. Nie da rady czegoś takiego zrobić niestety, z resztą nie wiem po co (już wspominałem, że WoW jest wybuchowa mieszanka graczy, spośród których każdy ma inne cele i gusta, a dobra gildia to tylko taka gildia, które jest ukierunkowana w jedną stronę, a nie na wszystkie fronty... bo wtedy guzik z tego wychodzi i z gildii pozostaje tylko czat i tabard).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O po testowaniu war wlaczylem i zaczol mi sie sciagac 3.01 path 2.01 wyszedl jakies 6 tygodni przed premiera tbc. Czyżby poczatek listopada miala byc premiera WotLK zwłaszcza ze ultima zmielnila kalendarz z daty premiery rok 2008 na 04.11.08. I na wowhead zauwazylem napis In store 11.13.08 co mogby oznaczac date premiery tylko ze nie mamy 13 miesiaca ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..ciekawe, ciekawe. Wyglada na autentyczną reklamę, lecz to dość dziwne, że podają datę 11.13.08..hmm..a moze u nich sie podaje na zasadzie mm-dd-rrrr :>

Z trochę innej beczki. Powoli mój Shadow Priest staje się 70tką i tutaj takie pytanie. Zgromadziłem już koło 10k honoru i mam zamiar zgromadzić jeszcze więcej i tutaj nasuwa się moje pytanie. Czy opłaca mi się inwestować w set merciless gladiator, czy lepiej poczekac na premiere WotLK? Pojawi się nowy sezon? Jesli tak to w takim razie itemy z s3 będą za honor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:44, Radovan napisał:

Z trochę innej beczki. Powoli mój Shadow Priest staje się 70tką i tutaj takie pytanie.
Zgromadziłem już koło 10k honoru i mam zamiar zgromadzić jeszcze więcej i tutaj nasuwa
się moje pytanie. Czy opłaca mi się inwestować w set merciless gladiator, czy lepiej
poczekac na premiere WotLK? Pojawi się nowy sezon? Jesli tak to w takim razie itemy z
s3 będą za honor?


na caly set merciless ci potrzeba 65k honoru, nie warto czekac az do premiery wotlk, bo przez 2 miesiace jak bedziesz ze starym sprzetem to słabo, oj słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 10:44, Radovan napisał:

Zgromadziłem już koło 10k honoru i mam zamiar zgromadzić jeszcze więcej i tutaj nasuwa
się moje pytanie. Czy opłaca mi się inwestować w set merciless gladiator, czy lepiej
poczekac na premiere WotLK? Pojawi się nowy sezon? Jesli tak to w takim razie itemy z
s3 będą za honor?


Przy premierze TBC cały honor był zresetowany do 0. Podobnie zapewne będzie z premierą WotLK (reset honoru). Pamiętaj, że 50k honoru to limit i powyżej tego honoru nie zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 13:50, CH1CKEN napisał:

Przy premierze TBC cały honor był zresetowany do 0. Podobnie zapewne będzie z premierą
WotLK (reset honoru). Pamiętaj, że 50k honoru to limit i powyżej tego honoru nie zdobędziesz.


Nie było resetu honoru i nie będzie resetu honoru. Przed premierą TBC (patch 2.0) ZMIENIŁ się system działania honoru, więc nie bardzo było co przenosić (wcześniej honoru się nie zbierało, tylko walczyło się o rangi). Honor nabity od patcha 2.0 do premiery TBC pozostał.

Limit honoru to 75k.

We Wrathie spodziewaj się jedynie resetu arena pointów, i to dopiero po zdobyciu levelu 71 (zdaje się że jesteś w becie przecież, powinieneś wiedzieć...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2008 o 09:45, argetlam napisał:

O po testowaniu war wlaczylem i zaczol mi sie sciagac 3.01 path 2.01 wyszedl jakies
6 tygodni przed premiera tbc. Czyżby poczatek listopada miala byc premiera WotLK zwłaszcza
ze ultima zmielnila kalendarz z daty premiery rok 2008 na 04.11.08.


Ma niby 13 listopada wyjść, ale jakoś w to niedowierzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się